Смени жената 2019

  • 40 169
  • 720
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 865
Те затова не казаха както работи - защото е нищо, да не го изложат. Обаче за жена му натъртиха че НЕ работи, а се е отдала била на семейството.  Ми да - то чистене, готвене, слугиняж... не е работа. Къде къде по-тежък труд е да седиш на плейстейшъна и да цъкаш докато около теб чистачката е привела гръб. Чудя се кво му е намерила на тоя дрисльо след като дори не я издържа, ама тя де се бута да му слугува. Доста информация ни спестиха ама ние сме глупави да се връзваме на изкуствения образ.

# 391
  • Мнения: 4 740
Е те нали ще участват в сутрешния блок, дано ги питат нещо. Е той на 21 години като се е заженил, кога учи, кога стана мениджър, ебасиму....

# 392
  • Мнения: 2 192
Ливо, като гледам, не са най-желаните наематели: перат по два пъти дневно, простират вътре в апартамента.

# 393
  • Мнения: 224
Александър се занимавал с маркетинг, но напуснал, защото напрежението не му се отразявало добре на здравето. Сега си намерил хубава работа в Лондон и скоро заминавал.
Колко е вярно е друг въпрос.

Аха... Simple Smile Хубава работа в Лондон може да си намери някой, който живее там от години и е успял да прескочи нивата с много упорство, качества и късмет... И допълнителни квалификации, завършени там, за да е конкурентен на средата. "Хубава работа" вероятно е нещо, което надхвърля стандарта, който могат да си позволят тук.

# 394
  • Мнения: 2 192
А кога и кой ще гостува в сутрешния блок?

# 395
  • Мнения: 1 925
Лили и Филип ми се сториха едно много нормално, спокойно и симпатично семейство. Да, някой тук каза, че трябва да обърнат малко повече внимание на външния си вид и аз съм на това мнение, но това не ми пречи да имам симпатии към тях. А и се оказаха мои комшии, живеят на съседната улица Grinning Тези другите ми бяха някак леко така съмнителни. След това пък прочетох коментара на Ливо и още- повече ги отписах. Достатъчно сте казали за тях двамата. Кристина ме подразни с това натякване за дете. Ами хората си го казаха, не се чувстват още готови. А и все пак не са вече на по 40+, че да бързат за някъде. Не знам и какво толкова ги упрекваха за начина им на живот и свободното им време. Ами най- малкото е, че са заедно от 16 години, нормално е всеки да си има негово си време, а и щом и двамата са си напълно ок с това, не виждам кому беше нужно това дуднене и неразбиране. Като цяло доста силни думи точно от тези двамата, с такава разлика в годините, а и заедно само от 4 години към хора пораснали заедно Rolling Eyes

# 396
  • пловдив
  • Мнения: 208
На мен Кристина и мъжа й ми бяха по-симпатичната двойка. Според мен няма жена, която да не иска мъжа й да показва постоянно, че я обича. Да я чака вкъщи с вино и свещи. Да иска да прекарват цялото си време заедно. Личи си, че обича както нея, така и момченцето й. В това се е влюбила предполагам в него и не й пречат тези 6 г. разлика. Другите няма и да ги коментирам - изглеждат ми скучни и неподдържани. Не харесвам хора, които не обръщат внимание на външния си вид.

# 397
  • Мнения: 1 925
Не всичко опира до това, да те чакат с бутилка вино и свещи. Какво от това, че ще ме посрещне с романтична вечеря, като на другия ден ще играе на плейстейшъна, докато аз му слугувам и ще го чакам да се сети, да започне работа ? А защо другите да са скучни ? Всяка вечер са заедно, гледат си филми, ходят на разходки, какво повече ? Напълно нормално и спокойно семейство. А и както Лили каза, докато четеше правилата, от къде Кристина знае дали има романтика при тях или не.

# 398
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
С вино и свещи всяка вечер щях да се гръмна, ще ме извинявате. Чак пък такава романтика не искам. Съгласна съм, че всяка жена иска да й се показва, че е обичана, но Лили и Филип си и изглеждаха на хора, които си го казват и показват. Виж, ако някой само ми клепи на плейстейшъна, докато аз се гърбя да му чистя, ако ще й апартамента със свеши да подпали, за мен това няма да бъде романтично.

# 399
  • Мнения: 1 782
Според мен няма жена, която да не иска мъжа й да показва постоянно, че я обича. Да я чака вкъщи с вино и свещи. Да иска да прекарват цялото си време заедно.
Има доста такива жени и аз също съм една от тях. Досадно ще ми е всяка свободна минута да сме заедно и да нямам никакво лично време (работата не е лично време). Да не говорим пък след 16 години заедно.

# 400
  • Мнения: 4 740
Ма мен ми сипват мастика с пасиран таратор и лед - това брои ли се за романтика или да ходя да се гръмна 😜Ужасно напрежение!

# 401
  • Мнения: 2 192
Важното е с финес да го прави Simple Smile
За всяко нещо се иска малко отношение.
На Лили й липсваше точно това. Беше направо нахална, когато поиска мъжът и детето да напуснат дома си, за да има тя един свободен час.

# 402
  • Мнения: 3 865
И двете семейства бяха посредствени

# 403
  • Мнения: 574
Според мен няма жена, която да не иска мъжа й да показва постоянно, че я обича. Да я чака вкъщи с вино и свещи. Да иска да прекарват цялото си време заедно.
Оооо не, мерси, няма нужда Simple Smile

# 404
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Според мен няма жена, която да не иска мъжа й да показва постоянно, че я обича. Да я чака вкъщи с вино и свещи. Да иска да прекарват цялото си време заедно.
Оооо не, мерси, няма нужда Simple Smile
Чак толкова няма нужда. Стига ми, че се прави, че не вижда как корема ми се тресе като малеби на плоските ми шеги и, че ми прави кафе като се върна от бягане сутрин и нямам въздух да говоря дори. Stuck Out Tongue Closed Eyes

На мен и двете двойки не ми харесаха особено- едните пренавити, вторачени в себе си и хипер ентусиазирани да се покажат съвършени, а другите лениви и апатични до побъркване, сякаж наблюдават младостта и живота си вкато  скучен сериал, в който не участват. Детето беше най-адекватно в този епизод.

 

Общи условия

Активация на акаунт