Пъзели 28

  • 45 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
За сега не разглеждам, чакам да видя пъзела, който ме интересува дали ще има намаление.
Сиси, много са хубави Simple Smile

Интересува ме нещо, което не разбирам, аз знам, че не може да има два последователни поста, но реших, че има изключения. Последния път имах два поста един след друг, но единия беше в един ден писан вечер, а другия на другия ден следобед. Изпратиха ми съобщение за предупреждение  и ми бяха редактирали поста. Ще бъда благодарна за разяснение! Simple Smile

# 361
  • София
  • Мнения: 9 850
Два последователни поста за период по-малък от 24ч, подлежат на "санкциониране". След 24ч вече не можеш да редактираш първоначалния си пост и можеш да пуснеш нов, без да те санкционират.

# 362
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Два последователни поста за период по-малък от 24ч, подлежат на "санкциониране". След 24ч вече не можеш да редактираш първоначалния си пост и можеш да пуснеш нов, без да те санкционират.
Благодаря! Simple Smile
И за да продължим темата за разкошни и красиви пъзели, аз чакам един вълк на Sunsout, дано бъде намален и то прилично Grinning

# 363
  • Мнения: 11 818
Все забравям да ви покажа наредения "Буря", защото така и не му направих хубави снимки, щракнах го на лампа като го завърших, а после на дневна светлина забравих и го преместих на купчината наредени. Но все пак ето го:



Heye, 1000 части, малко се забавих на горната част, но все пак не беше толкова трудна. Много си го харесвам! От тези, които можеш да го съзерцаваш дълго, въпреки простотата му!

Малко Сладко Коте, много им се чудих на тези, които сега поръчах и детайлно опитах да си ги представя преди това, мисля, че имат достатъчно опорни центрове.. но ще видим.. Не знам защо така ме привличат монохромните, макар че не винаги са удоволствие и запецвам с дни и не ми се редят дори.. Но пак купувам в крайна сметка. Simple Smile Мерси за промоцията, ще изчакам..

# 364
  • Мнения: 1 326
Офф, и аз отворих озон.бг и си запазих в любими поне 10. Влюбих се в няколко на sunout и ги сложих в кошницата. Ся чакам петъка 😎😁

# 365
  • Мнения: 5 289
Код:
А аз да се оплача ))), моят пъзел Река много ме мъчи. Парченца са много хамелеонести, нито с лампа е приятно да се редят, нито на слънчева светлина. Всичко блести!  Само до половината съм стигнала.					

# 366
  • София
  • Мнения: 9 850
La_Valletta, така са тези с фолиото. Аз чакам хубави дни за моя алхимик, че с това фолио ще ми избоде очите. Изобщо, чакам хубави дни за  редене на пъзел, че напоследък съм ги зарязала Simple Smile
Отивам да разгледам новата порция намаления...

# 367
  • Мнения: 4 032
Ох, аз се боря с този, много ми е труден. Хич не харесвам такива нестандартни пъзели, и аз не знам защо си го взех този.
https://www.emag.bg/pyzel-ravensburger-ot-1158-chasti-s-formata- … 120/pd/DSMRBDBBM/

# 368
  • Мнения: 5 289
Днес неочаквано имах почивен ден))). Намерих начин да редя този пъзел - на няколко метра от прозореца и с гръб към светлината. Довърших го, ураа!
Отзиви за Master pieces Reflections:
Хубав печат, не се отличава от снимката на кутия, парченца са много шантави в хубавия смисъл. Не очаквах да видя как допират едно до друго малки обли парченца и се съединяват с трето. Идеално пасване, идеално сцепване. Пренесох пъзела на пода и обратно на картона няколко пъти, като го хванах с пръсти и не се разпадна. Красив е.
Недостатъци  - направо заслепява, ако е срещу слънце или лампа. Имаше няколко парченца не разделени, не се опитвайте да ги разделите, рискувате да ги повредите.
Доволна съм, но серия Reflection не бих повторила. Ще се оглеждам за друг пъзел на тази марка. Първоначално, като видях че е произведен в Китай, се притесних. Но е супер качествен!

Трудно се снима, реално цветовете са по-наситени.

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 11:45 от La_Valletta

# 369
  • София
  • Мнения: 9 850
Ох, аз се боря с този, много ми е труден. Хич не харесвам такива нестандартни пъзели, и аз не знам защо си го взех този.
https://www.emag.bg/pyzel-ravensburger-ot-1158-chasti-s-formata- … 120/pd/DSMRBDBBM/
Този съм го редила, не се опитвай да почнеш с рамката Simple Smile Тук по-скоро си хвани някоя сграда и редиш от нея нататък. Това е моя съвет, иначе пъзелът е прекрасен.
La_Valletta, супер е! Simple Smile

# 370
  • Мнения: 5 059
Има хубавата папка за редене на пъзели.Обаче е 130 лв! Много пари са това.
Ще си я запазя,дано да я пуснат на намалението,много я искам! Sad

# 371
  • Мнения: 5 289
Вижте, колко е сладък бухльо!
https://www.ozone.bg/product/puzzle-1000-animals/

# 372
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Всички се облизваме и чакаме гроздето да падне, надяваме се да е сладко Joy
Чакаме всеки ден с надежда Simple Smile

# 373
  • София
  • Мнения: 9 850
Vervam, не те ли устройва тази?
 https://www.ozone.bg/product/jumbo-10715-porta-puzzle-standard-for-1000-pcs/
Верно, много готин бухльо Simple Smile
Аз ще поръчвам книги, пъзели чакам от другаде сега и ще ме изритат от вкъщи, ако поръчам още. Тъкмо разпродадох голяма част от наредените ми пъзели и поръчах нови още толкова хаха Simple Smile

# 374
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Освободила си място, което бързо трябва да се запълни, с пъзели разбира се Simple Smile Книги няма да поръчвам или поне не съм си харесала. На 1 ноември си купих от Сиела, Озон, Ера. Даже все още си чакам книгите от Сиела. На Панаира на книгата мисля да си купя още книги Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт