Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 апр. 2019, 08:41 ч.

Пъзели 28

• 6 014
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
  • София
и аз мислех да го подаря, но мм каза, че толкова зор иска да си го гледаме. Купих го април на намаленията, а този, който си показала съм го изтървала някъде. И той е много красив Simple Smile

# 211
  • Русе
Аничк@, супер е!  Аз бях купила и двата на Азума Макато, но този, който показваш го подарих, а вкъщи чака другият. Обичам цветя и вкусотии аз.. Simple Smile

Този,който си показала е разкошен,скоро го редих и толкова много ми хареса,че сега съм решена да взема и другия на Макато,който пказва Аничка

# 212
  • София
Да покажа най-накрая още един пъзел от Escape серията на Ravensburger.
Скрит текст:

# 213
  • гр. София

Ето един малък разкош от 260ч. Simple Smile Взех си и този, който е 2000ч. Simple Smile

# 214
  • София
Идвам да кажа, че в Озон има нова марка пъзели - Gold Puzzle. Поръчах, разбира се. Нямам търпение да дойде Simple Smile
И междувременно, след дълга пауза, се завръщам с ето това. MasterPiece Reflections 750 части. Казва се A Breath Of Fresh Air. Ще опитам да опиша утре впечатленията си от тази серия на марката, а и от самата марка.
Скрит текст:

# 215
  • София
Ето и от мен последен нареден, който все забравям да покажа, Jumbo, 1000 части, също толкова приятен като шоколадовия, може би дори една идея по-лесен:

Май следващ ще разтворя чак края на септември..

# 216
  • София
Да покажа поредния приключен пъзел. A Typical British BBQ на Jumbo Wasgij?, 1000 части.
Слагам решението в скрит текст.
Това е на кутията

А стана това
Скрит текст:

# 217
Аз се записвам в темата с днешна придобивка Simple Smile

# 218
  • София
Много е готин, да го покажеш скоро нареден Simple Smile
Малко ми е тъпо да си пиша самичка...

Имам какво да покажа Simple Smile
Да започнем с нещо ново, а именно новата марка в Озон - Gold Puzzle. Турска марка, и бидейки такава, очаквах нещо с не дотам добро качество (тук съм повлияна от качеството на Арт Пъзел. Не съм им фен, въпреки сносното изпълнение). Но Gold Puzzle ме изненадаха приятно. Плътен картон, чисто и ясно изображение с хубави, наситени цветове. Добро захващане на парченцата, пасват си чудесно. Стандартна форма на парченцата. Лъскава кутия от дебел и плътен картон. Самият пъзел също е лъскав и като такъв, сносна снимка е безумно трудно да се направи. Въпреки това, пъзелът е чудесен, цветовете са като на кутията. Като минус отчитам, че на кутията пише, че има безплатно лепило за пъзела, но в действителност няма такова.
Скрит текст:

И един. Wasgij?, отново 1000 части. Казва се How times have changed!
На кутията е това
Скрит текст:
А стана това
Скрит текст:

# 219
Здравейте,
и аз редя доста пъзели. Всичките ги рамкирам в едно ателие, но сега се оказа, че са доста. Дали знаете да има някъде място или група, където да се публикуват/продават наредени и рамкирани пъзели и да се продават?

Благодаря предварително

# 220
  • гр. София
Един пъзел китайска радост Simple Smile 500ч. Частите се захващат добре, но някои  съвпадаха на повече от едно място.

# 221
Здравейте! Това е първото пъзелче, което редим с дъщеря ми и го закупихме в комплект с дървена рамка и лепило. Моля споделете, как да го рамкирам и залепя. Също така на кой производител да са ни следващите пъзелчета, че изчетох в темата, а и нашето мнение е същото, че АртПъзел не са най-хубавите.

# 222
  • София
Здравей и добре дошла Simple Smile Хубав пъзел!
Мненията ни за марките пъзели можеш да прочетеш в първия пост на темата, както и в последващите постове на тази тема.
За момента на мен фаворит са ми Равенсбургер и Джъмбо.

Общи условия

Активация на акаунт