Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 29

  • 46 580
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 622
Звъниш на регистратура и казваш, че искаш да раждаш при Х лекар и си запидваш час за 32-34 г.с.

# 76
  • Мнения: 70
При диагностика и за 3д неща - МЦ Фемина. В Токуда сега например ми видяха някакъв възел, но ще отида във Фемина да потвърдя

# 77
  • София
  • Мнения: 1 253
Момичета, тъй като нямам много опит с болничната лаборатория, а в сайта им изследванията излизат като чаршаф (а няма опция за експорт в по-оптимизиран вариант) - само от регистратурата на лабораторията ли мога да си ги взема разпечатани с подпис и печат?

# 78
  • Благоевград
  • Мнения: 129
Здравейте на всички ! Извинявам се предварително, че въпросът ми се повтаря, но искам да съм сигурна, че съм разбрала правилно. Аз съм от друг град, но бих искала да родя в Токуда. За момента всичко е нормално и ако всичко е  наред ще се опитам да родя естествено. В този случай няма нужда да се обаждам предварително и да се уговарям с когото и да е, а директно отивам на място и ме приемат по спешност, нали ?

А когато се налага планово секцио се налага да звънна предварително или да отида на място и да си уговоря лекар и ден за раждане, нали ?

Благодаря предварително !

# 79
  • Мнения: 16 871
Предварително се уговаряш за планово секцио.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 253
Момичета, с риск да се повторя, но само от регистратурата на лабораторията ли мога да получа резултатите, разпечатани с подпис и печат или и от информация на 1 етаж?

Като знам какви опашки са, особено сутрин, хич не е оферта в 9ти месец да чакам целия народ, изсипал се там, особено болни, кашлящи, всякакви и да се окаже на финала, че там НЕ ти дават резултатите.

# 81
  • Мнения: 775
Велина, аз съм разпечатвала на рег на лабораторията изследвания с печат. Никой няма да те остави да чакаш на опашка. Веднага ще ти дадат предимство като те видят с големия корем. Сложи си маска

Момичета, с риск да се повторя, но само от регистратурата на лабораторията ли мога да получа резултатите, разпечатани с подпис и печат или и от информация на 1 етаж?

Като знам какви опашки са, особено сутрин, хич не е оферта в 9ти месец да чакам целия народ, изсипал се там, особено болни, кашлящи, всякакви и да се окаже на финала, че там НЕ ти дават резултатите.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 253
Много ти благодаря, Pipi221. Единственият път, в който бях от 6 години насам - миналата седмица, никой не ми даде предимство, независимо от големия корем. Здраве да е, мога да си изчакам без проблем! Наистина е добра идеята с маската...и тогава само като чух колко кашляха, веднага си сложих!

# 83
  • Мнения: 775
Щом те не те питат ще им подскажеш 😃 да не са били само бабички и дядовци, че те са скарани с предимството? Не се притеснявай! Щом не ти дават предимство, ги попитай любезно пък дано се усетят. Аз в началото тръгнах да вися, докато една жена не ме хвана под ръка и не каза на всички, че няма как да чакам бременна на такава опашка, защото наистина сутрин са огромни.... определено в 9 месец не рискувай

# 84
  • Мнения: 139
Здравейте, утре някоя мама ще посещава ли "отворените врати" ?

# 85
  • Мнения: 213
Да, аз ще ходя утре на отворените врати Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 818
Момичета, знаете ли къде трябва да се иде за отворените врати? На АГ регистратурата на 2рия етаж, пред аулата на 9тия, или?

# 87
  • Мнения: 3 902
Като ходих Ноември беше на аулата. Там говорят разни общи приказки АГ и Неонатолози и после те разходат.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 10:58 от ^SunLight^

# 88
  • Мнения: 101
А дали ще има отново ден на отворени врати?

# 89
  • Мнения: 139
А дали ще има отново ден на отворени врати?
Всеки месец има, по принцип пише, че е всеки последен понеделник на месеца.

Общи условия

Активация на акаунт