Магията на изтока - тема 57

  • 16 815
  • 727
  •   1
Отговори
# 135
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Изчакай. Проблемът с този сериал се оказа голям, заради поредният несериозен преводач. Същият, който превежда и Сузу. Изчезна като дим, така че отпиши Сузу...
Превеждат в момента епизод 6 на Ie Uru Onna no Gyakushui, а друг преводач ще довърши оставащите 9 и 10 епизод.
Виж тук дали епизод 4 е реален. Така и не го гледах този сериал след втори епизод и го зарязох.

# 136
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Да , проверих. И тук и навсакъде, като папагали, сайтовете са качили под номер 4 епизод 5. Като епизод 5 си е 5. Но 4 мистериозно го няма.  ooooh!.
Горката Сузу. Дано и там някой се навие да допреведе.
Това ме подсети че по ресурсите ми видях скоро че е качен някога, ама скоро пак де, Final Cut. Разгеле ама след дъжд качулка.
Работохолизъм , кво да праиш  ooooh!.

# 137
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Ами ето ти тогава 4-ти епизод на Ie Uru Onna no Gyakushu.
Не е торент. Правила си го вече това упражнение, давала съм ти линкове и друг път.
Свали английски субтитри и свали raw 4-ти епизод.

Във втори епизод на Perfect World се появи нов "главен" герой.
Много е каваййййй. Умирам за шиба ину, а и тук е още бебе.

Скрит текст:




# 138
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Аххх какво кутре  Party. Подсети ме са известната  ми Масару. Скоро я видях на лед. Ами тя много пораснала. Някак си по-дълго тяло отколкото си мисля че имат тези породи. Ама може би защото я гледам не на живо.

 Hug Hug за линковете. От превюто на изгледания от мен 3 вчера видях че в 4 ще участва актьора Shiro Sano. И точно реших че ще гледам наш Тераучи -сан какво включване в имотите ще има и ...... се ядосах  Crossing Arms

Хм, трябва да съм регистрирана в https://www.d-addicts.com за да сваля субт. ?
Готово , стана номера  Hug bouquet

4 изгледан и какво съвпадение. Баш за работохолизъм стана дума в казуса с "Тераучи-сан". От поколението дето по цял ден на работа и т.н. И сега шок с днешното поколение-дъщеря му и зетя и с двамата младоци в офиса. Тез последните направо и мен ме  Crazy. Нова директива от главия офис. По-малко работни часове - регламентиран извънреден труд като часове за седмица  и в същото време повече продажби.     А сега де, как да стане това?! Голяма загадка.
Явно са "захапали" масово темата.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 22:23 от Шошулчо

# 139
  • Мнения: 6 755
Как успяха да набутат Ким Дже Ук в тази простотия  ooooh! (за Her Private Life става на въпрос). Сценаристът да не е някоя тинейджърка изперкала от многото учене и решила да разпусне с това   Tired. Чак сега имах време да го погледна и направо ми дожаля за Ким Дже Ук. Минчето си я знаем, горе-долу един тертип играе. Това обаче е негледаемо. Един Дже Ук няма как да спаси посредствения и тъп сценарий.

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 21:24 от 2в1

# 140
  • Мнения: 9 192
Обаче е много хубав на постера Heart Eyes Ким Дже Ук.

# 141
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Никой не го е набутал, а той сам. За пари.
Голямо падение за него след The Guest. Не гледам сериала, но не се учудвам на реакцията ти. Само от тийзърите ми беше ясен tvN-ужасът, който предстои. От тази телевизия вече копаят под дъното с безумно тъпите си сериали.

Върнах се и гледам, че тъкмо по NTV е започнал 4-ти епизод на Mukai no Bazuru Kazoku. Пуснах го.
Момо-чан е много тъпо парче. Ще каже човек, че има корейски гени в нея...
А мама е много луда, хаха. Цялото семейство са за лечение.
За Рьота ми е мъчно. Страда.

# 142
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Кино, кино му трябва на Ким Дже Ук. Поне като жанр е "гледам" за разлика от предишните му след Mary Stayed Out All Night  Mr. Green. Не им е лесно на корейския фронт. Или на малкия екран без сценарий  или .... ако нацелят такъв в киното им.
Помня че последно когато го проверявах , явно като сте говорили за  The Guest, се наканих да гледам Another Way и най-вече Butterfly Sleep но не ги намерих като за мен тогава. Трябва пак да проверя. Мда
И сега какво ? В главната мъжка роля ли е или пак е деветата дупка на кавала? Да знам колко да го жаля  Mr. Green.

Shosetsu O 1 изгледан.

А с Your Home is My Business! 2nd Attack  стигнах до непреведения 6. 4-5 се оказаха ключови за историята и не може без тях, т.е с прескоци  ooooh!. Пак  Hug на rossonera за съдействието. Почна да става ясно как са свързани Sangenya и Rusudo.  Stop гледам без звук защото няма да изтърпя театраността. Тя продължава и туй е най-голямата мистерия за мен в това продължение при условие че творческия екип е същия. Ако не съм гледала предишните 2 неща щях да им бия дузпата. Мишока се включи вече. Направо е срамота. Пък не е да не са ми познати до един с други заглавия. И самите казуси са ми интересни но защо е това  Thinking

Хм, и друго кино-лице виждам в Her Private Life Im Ji-Kyu
За сценария пише Kim Sung-Yeon (novel).  Mr. Green цял роман поне и да не могат като хората да скалъпят сценарий. И пак от епизод до епизод сигурно пишат, според зависи.  Това е вече майсторство  ooooh! Tired. Нямат оправия тез.

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 19:26 от Шошулчо

# 143
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
В Her Private Life става въпрос за една 30+ годишна патка, която е като болна сасенг (това са лудите кпоп-фенки, които преследват/ снимат айдълите). Точно каквито ги "обичаш". Влюбена е в някакъв айдъл-мухльо. Това го разбрах от клиповете на tvN, но и то ми е много. Извратена работа.

Качиха с английски превод филма Perfect World. Мятай го. И без това сериалът те чака и ще го гледаш скоро.

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 19:38 от rossonera

# 144
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Оххх, туй направо хорър тогава . Горкия Ким Дже Ук. Аз се кахъря дали е първа цигулка а то .....  #Shocked #Silly. Виж той да речем в ролята на такъв луд за връзване би бил интересен  Laughing. Даже си го представих.

Ок за Perfect World 2018.
Сега като отворих този сайт и проверих новокаченото, виждам че "мърда" с цели 2 серии Your Turn to Kill. Отворих да видя сценариста и се  Laughing от вида му, изненадах се .

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 20:18 от Шошулчо

# 145
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Anata no Ban Desu ще го започна тези дни.
HPriest го похвали и ще му се доверя, а и без това заради Кей Танака ми се искаше да погледна.

И като говорим...
Ким Дже Ук в цялата си прелест.



# 146
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Ок като го видиш ще кажеш как е . И аз щото Кей Танака на постера видях и още като се появи първия преведен го забелязах туй заглавие. Дано "мърда" до края.
Охх какъв реотан съм.  hahaha Blush. Ама и тез  dramacool току се местят. Забелязах че на филма пише качен преди 9 часа а аз не го вижам там където си имам от години отворен таб на този сайт именно на recently added. И взех да се  newsm78 Thinking. Еми новост е за мен че има отделен бутон "Recently Added Movie". При мен си е отворен сайта на Recently Added само че от някой момент е станало това само за Recently Drama. Ама така е като от една страна се местят всеки месец едва ли не а от друга аз съм мързел и не се оглеждам. На мен ми омръзна да тормозя 2в1 при пускане на тема да се сменя уеб адреса на този сайт, пък туй е най-постоянния ми ресурс, че те в рамките на наша тема се случва да го сменят даже 2 пъти  Whistling Tired.

Харесва ми че прическата горе на Ким Дже Ук не е от тези "ала корейските" дето аламинутна асоциация на гребен/ножица ми докарват  Mr. Green. Екстра е така.

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 20:54 от Шошулчо

# 147
  • DE
  • Мнения: 9 068
Дали не може петъка да започне от днес Thinking Grinning
40+ ИАЕ(изключителни азиатски екземпляри)
Джери Ян, най-любимият ми Даомин Съ(беше любов от първа серия Grinning ) 42г.
Скрит текст:
Vanness Wu 40г., втория любим от F4, третият няма още килата/годините Grinning за Вик говоря, разбира се Heart Eyes
Скрит текст:

Yutaka Takenouchi 48г.
Скрит текст:
Naohito Fujiki - 46, почти наравно ги обичам с Кимура, но той е ясен.
Скрит текст:
Feng Shaofeng - 40, на границата, но става все по-хубав.
Скрит текст:
Hu Bing 48, наистина изглежда така, наскоро го гледах с Майки, откараха си по бански цял сериал  Crazy
Скрит текст:

Tuon, позна ли го, огнения крал Grinning
Цупльо и той попада в класацията Laughing
Трябва да има и още, но тези съм гледала наскоро и още са ми пресни Flutter

# 148
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Сменят домейна, за да не ги хванат. Watchasian, dramacool - едни и същи са.
Запази този линк на сайта, който ти дадох с Perfect World.
Anata no Ban Desu се движи точно с излъчването в Япония. Два излъчени - два готови.
Няма да имаш причина да се оплакваш. Гледаш всяка седмица и коментираш.

# 149
  • Мнения: 5 223
Дали не може петъка да започне от днес Thinking Grinning
40+ ИАЕ(изключителни азиатски екземпляри)
Джери Ян, най-любимият ми Даомин Съ(беше любов от първа серия Grinning ) 42г.
Скрит текст:

Yutaka Takenouchi 48г.
Скрит текст:

Hu Bing 48, наистина изглежда така, наскоро го гледах с Майки, откараха си по бански цял сериал  Crazy
Скрит текст:



Може, може. Даже трябва. Дане, тези тримата много ми харесват!

Общи условия

Активация на акаунт