Фотография - 86 тема

  • 34 972
  • 751
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 447
Съгласна съм, че фликр не е това, което беше, вече изключително рядко влизам там.
Хрис, защо ФФ, а не безогледален (няма грешен избор, просто питам!)? Заради обективите, които вече имаш? Разкажи впечатления!

Понякога все още се сещам, че обичам да редя композиции. Напоследък снимам само градско и съм позабравила какво удоволствие ми носи да извадя статива, и да поровя в шкафа с пропсовете Trollface

(форматът е инстаграмски, толкова съм свикнала да го гледам, че стандартният 2/3 ми изглежда едва ли не неестествено издължен) Joy

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 14:39 от Вейда

# 466
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте,
Извинявам се за лиричното отклонение, но много моля да ми препоръчате изпитан сервиз за Канон. Разбрах, че Зентех вече не работят, а изобщо не искам да го изпращам на Пан.
Проблема е счупени/смачкани пинове на слота за карта, апарата е 50D.

# 467
  • Мнения: X
Вейдичке,не съм ги гледала изобщо безогледалките. Един познат реши да минава  на д 810 и ми даде този да го тествам. Отдавна бях решила, че е време да мина вече на нещо различно от Д90то,което се оказа страшна машинка, и имаше още живот в нея,но аз исках нещо друго ..И така се сдобих с него... 🙂

# 468
  • Мнения: 12
Здравейте!
Кой от тези широки обективи бихте ми препоръчали и защо?
За архитектура и пейзажи.
Снимам с Canon 6D

Irix 15mm f/2.4 Firefly
Samyang AF 14mm f/2.8
Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 03:51 от networx_ruse

# 469
  • Мнения: 6 777
Сутринта в 4 от покрива

# 470
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 671
Леле, какво се е случило?

# 471
  • Мнения: 6 777
Запали се покрива на една съседна сграда и се качих на нашия да снимам.

# 472
  • Мнения: 3 987
Никой не качва нищо новогодишно.  Да съживя темата с една снимка Simple Smile

# 473
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 671
Весели празници
 

# 474
  • Мнения: 7 875
Хамстерче, страхотна е Heartbeat

# 475
  • Мнения: X
Весели празници 🎄❄️🎁
Бъдете живи,здрави и щастливи! С пожелания за много сбъднати мечти,защото и ние като децата понякога имаме нужда от вълшебства ❤️

# 476
  • София
  • Мнения: 610
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но моля за съдействие.
Как една ръчно рисувана картинка се прехвърля на дигитален формат- сканира ли се или се снима с фотоапарат?
Наблюдавам разни автори, които рисуват ръчно и после предлагат изображенията за печат върху хартия или текстил.
Колко голяма е добре да бъде картинката , за да има максимално добро качество при отпечатване?
 
Весели празници!

# 477
  • Мнения: 3 987
И двете стават. Сканирането с добър скенер е по-добрият вариант. Големината зависи от съответната големина на принтирането. За картичка качеството е едно, за А4 друго, за А2 трето. Отделно има и увеличаващи програми. Всичко зависи от крайната цел.

# 478
  • Мнения: 7 875
От мен една празнична експлозия Wink

# 479
  • София
  • Мнения: 2 903
Здравейте, момичета и (евентуално:)) момчета! Желая ви весело посрещане на новата година! От мен една банална снимка на каквото имаше под ръка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт