Вярвате ли че има мъже,които не изневеряват?

  • 41 790
  • 1 447
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 19 820
Има хора с различен праг на търпимост към флиртаджийството на партньора. За мен лично е неприемливо. Но аз не понасям лендзещи се хора – и мъже, и жени. Но има много хора така си живеят. И хич не им пречи. Може никога да не стигнат до изневяра, но да си се точат.

# 1 081
  • София
  • Мнения: 17 773
И аз не понасям лендзене. : )
Но да, има хора, които в общуването лягат в една сексуална равнина с постоянни закачки и подмятания. За мен е противно.

# 1 082
  • София
  • Мнения: 12 374
И аз не търпя хора като описаните от Базила. Кел файда ако милото не изневерява, но точи лиги открито след всяка фуста и флиртува пред мен. Нямам проблем с дискретния флирт, и аз го правя понякога когато съм на кеф. Но не пред мъжа ми и не просташки.

Познавах един мачо уонаби, който все повтаряше на жена си колко много му се сваляли жени, как ей сега ако се разделят, ще си намери поне десет хубавици. Все беше най-търсен, най-желан, най-готин. Рядко тъпо същество.

# 1 083
  • Мнения: 4 371
В такъв случай е още по-лесно, има си адвокати за тая работа.

Впрочем това не е изневяра, а напускане.
Това е изневяра, довела до напускане и не знаеш, дали ще е изгодно за жената. Адвокатът трябва да е добре стимулиран, за да обезпечи добра правна защита, каквато мъжът може вече да си е осигурил, особено ако е по-силната финансово страна. Факторът "любовница" не е за подценяване, особено ако любовникът има голямо желание да е с нея Simple Smile
И да не забравяме, жената може и да не иска развод, а да й го налагат.
Сценарии много...

# 1 084
  • Варна
  • Мнения: 36 584
А тя да не би да му е вярвала? Ако да, значи са се намерили по тъпота.

# 1 085
  • Мнения: 19 820

Много хора, които са дълбоко нагазили в семейния живот, се плашат от формалностите по развод, раздяла, било то заради страх от реакциите на децата, заради бюрократичните процедури при раздяла. И предпочитат да живеят в лъжа – да си хойкат тайничко, но да не се разделят с партньорите си, които вече не обичат, желаят, даже някои и не понасят. От това по-егоистично жалкарско поведение – здраве му кажи. Хем ги сърби, хем нямат топки открито да следват желанията си.

Ми, не, голяма част от "нагазилите", просто губят тръпката към половинката с годините, но това не значи, че не я обичат и почват да не я понасят.
Обичта не е само пеперуди и секс, нали все около това се обединява форумната съвест.

Обичта са много други неща, в името на които се призовава държането на гащите вдигнати.
И е направо тъпо, при инцидентно кривване да се изтъпаниш пред другия и децата да им искаш прошка, щото не бивало да се живее в лъжа или да ги напуснеш, щото си омърсил семейното ложе.

Тц. Не стават така тези неща – ако нямаме аз или той въображение да намерим начин да ни е взаимно добре без да търсим трети, четвърти пети човек за секс, значи нещата отиват на извращение. Ами, има си техники в секса (и в главата), които могат да те накарат да си добре в секса с един и същи партньор и без външни хора. Не го приемам за довод, а за оправдание посоченото в поста ти. В такъв случай да разбирам, че ти приемаш изневярата, защото имало и други неща в двойката. Те, ако са наред другите неща, Абсурд, до изневяра не се стига. Simple Smile

# 1 086
  • Мнения: 17 407
До изневяра се стига или не стига. Почна от моногамията, та стигна и до техниките в секса. Чудя се, има ли продължение твойта рецепта за щастие.

# 1 087
  • София
  • Мнения: 24 839

Тц. Не стават така тези неща – ако нямаме аз или той въображение да намерим начин да ни е взаимно добре без да търсим трети, четвърти пети човек за секс, значи нещата отиват на извращение. Ами, има си техники в секса (и в главата), които могат да те накарат да си добре в секса с един и същи партньор и без външни хора. Не го приемам за довод, а за оправдание посоченото в поста ти. В такъв случай да разбирам, че ти приемаш изневярата, защото имало и други неща в двойката. Те, ако са наред другите неща, Абсурд, до изневяра не се стига. Simple Smile
Да, за теб, на този етап, не стават.
За други стават на един по- късен етап, когато секса мине на по- заден план.
И не е въпрос на оправдание- обяснявам една гледна точка, базирана на годините зад гърба ми и достатъчно много факти, които са ми минали пред очите.

Пак да напомня- не говорим за паралелна връзка, говорим за случайно събитие, еднократно поддаване при стечение на обстоятелствата.

И не, не разбирай че приемам изневярата, след като аз ясно съм казала не за пръв път- ако разбера, е сексуално мъртъв за мен. За разлика от теб, нито мога да простя, нито да ходя да скубя тази, с която е бил.

Затова и не приемам да ми прехвърли тежестта на гузната си съвест, като ми съобщи какви ги е свършил, пък аз да му простя, щото никога повече и бла- бла........

# 1 088
  • Мнения: 15 619
 За миг допуснах мисълта някоя от вас, много говорящите и вечно спорещите, да ми е на главата. Ми, ще изневеря. Пък щом мен може да докарате до тая мисъл, значи и мъж можете.

# 1 089
  • Мнения: 19 820
Дренке, има, има.
Рецепти за всичко има. Въпросът е доколко  смяташ, че моногамията се свързва със скука.
Ами, аз ако искам да давам рецепти за сексуална успешност, аз съм писачка, ще ги продам, ако искам и реша, ама не искам. Все още ходя по ръба на морала.

Абсурд, то това е животът. Другото е поза. Отиваш и удряш шамар. Останалото са превземки. Ако ти харесва, ок. Ама има ли смисъл.

# 1 090
  • Мнения: 17 407
Тя работата и без това  стана - да поровим в чуждите гащи, но за всеки случай - да свалим и своите.

Поне има промяна в гледни точки 😄

# 1 091
  • Мнения: 1 189
Не знам аз дали бих простила изневяра. Но бившият ми мъж ми прости и искаше да прожължим напред въпреки болката. Никога няма да забравя как ми каза въпреки,че го болеше ужасно " за да си направила това и аз съм виновен". Аз си тръгнах. Въпреки,че ми прости.

# 1 092
  • София
  • Мнения: 12 374
Не знам аз дали бих простила изневяра. Но бившият ми мъж ми прости и искаше да прожължим напред въпреки болката. Никога няма да забравя как ми каза въпреки,че го болеше ужасно " за да си направила това и аз съм виновен". Аз си тръгнах. Въпреки,че ми прости.
И моят бивш съпруг ми прости, до последно не искаше развод. В крайна сметка се разведохме - културно и цивилизовано, даже имахме общ адвокат. Година след това не беше на себе си, за щастие постепенно се оправи. Някои мъже обичат страшно силно и са готови да простят много неща.

# 1 093
  • Мнения: 54 338
Даже мъжете са по-склонни да простят изневяра от жените.

# 1 094
  • София
  • Мнения: 17 773
Аз пък съм на обратното мнение. Мъжете, дори най- големите тъпаци, които са си го заслужили, режат веднага за изневяра. Няма "Ами децата, ами това ами онова".
Е, има и заслепени, но са изключения. 

Общи условия

Активация на акаунт