Мъжете Рак - 2

  • 23 230
  • 760
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 17 711
Мъжете, не само раци или риби, могат да кажат всичко по време на
Добре, че си ги махнала и двете мекотели.

# 361
  • Мнения: 188
Вие тук сме само водни, но искам да изкажа моята Земна Девешка гледна точка.
Мъж , който от първите няколко срещи ми говори как това е съдбоносно и как съм мечтаната жена - може само да ме накара да изсмея и да си тръгна. Мъжете не се влюбват толкова лесно, камо ли мъж с ВЕНЕРА В БЛИЗНАЦИ! На такива хора има трябва доста голяма доза интелект от страна на жената, разнообразие и много лично пространство, за да останат на едно място. В момента излизам с Везни, Асц. Стрелец и Луна във Водолей с Венера във Везни и много скорпионско влияние - на втората среща му казах, че скоро няма да преспа с него - добре го прие, предложи ми обвързване и сме обвързани от няколко месеца.
Мъжете Раци имат много добро усещане какво и как да го кажат, за да им се хване жената. Определено ще е окей на приказки, докато не станеш негова. След това ще стане интересно, защото ще си покаже характера. Той просто иска да преспи с теб, колкото се може по-бързо и ще каже каквото трябва, за да стане това.

# 362
  • Мнения: 96
Скрит текст:
Вие тук сме само водни, но искам да изкажа моята Земна Девешка гледна точка.
Мъж , който от първите няколко срещи ми говори как това е съдбоносно и как съм мечтаната жена - може само да ме накара да изсмея и да си тръгна. Мъжете не се влюбват толкова лесно, камо ли мъж с ВЕНЕРА В БЛИЗНАЦИ! На такива хора има трябва доста голяма доза интелект от страна на жената, разнообразие и много лично пространство, за да останат на едно място. В момента излизам с Везни, Асц. Стрелец и Луна във Водолей с Венера във Везни и много скорпионско влияние - на втората среща му казах, че скоро няма да преспа с него - добре го прие, предложи ми обвързване и сме обвързани от няколко месеца.
Мъжете Раци имат много добро усещане какво и как да го кажат, за да им се хване жената. Определено ще е окей на приказки, докато не станеш негова. След това ще стане интересно, защото ще си покаже характера. Той просто иска да преспи с теб, колкото се може по-бързо и ще каже каквото трябва, за да стане това
.

Благодаря  ти, много ценно мнение  Peace  Поживем , увидим.... Laughing
Иначе за Венера в Близнаци,  и АСЦ в Дева, вече се съмнявам в часа на раждане, защото не се държат така на първа среща и не пишат такива топли смс. Така че, не знам всъщност дали Венерата и АСЦ са му в тези знаци.
 

# 363
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Флеймче, честито отърваване. Пък онези 2мата драматичните като се обичат толкова много...ми да се вземат един друг Joy

# 364
  • Мнения: 3 044
Време им е, да хахаха, че и не знам кой др ще ги търпи такива Joy безумни са

# 365
  • Мнения: 4 609
Добре си направила!

# 366
  • Мнения: X
FlameV, знам, че на чужд гръб и 100 тояги са малко... /понеже и аз съм правила големи глупости/, но даже си закъсняла Grinning


Toва, което описваш, не е нормално.
Трябва да се оценяваш на повече! Даже много си ги търпяла!

Истерици

# 367
  • Мнения: 197
Охх...изчетох почти всичко в двете теми за мъжа Рак. Интересувам се, защото от няколко месеца мъжът, с когото живея е раче.
Таа да си кажа и моето мнение по темата:
Аз съм овен, с асцендент овен, а той е рак, с асцендент овен(!!!). Предишната ми връзка беше пълен кошмар - 7 години с мъж телец. Тази връзка е коренно противоположна на предишната ми, всичко, което исках да притежава предишният ми приятел, го притежава този(малко странно прозвуча!), както и да е.... Истината е, че сегашният ми приятел е страхотен.
Наистина в началото се държеше доста странно, като се виждахме от дъжд на вятър, странеше и не искаше да задълбава, докато не беше готов напълно и сам не пожела, буквално дойде и се запозна с родителите ми Laughing . Но точно тази загадъчност ме дърпаше все повече и повече към него, като не се отказвах и го чаках до последно.
Какво да кажа за него - внимателен е, държи на половинката си, държи се много добре с мен, не пие, не пуши, не ме злепоставя навън пред хора и приятели, оценява това, което правя за него, както и аз оценявам всичко, което прави за мен. Има си обаче и своите странности - като в настроенията например, понякога задълбава малки неща, като ги превръща в драма, помни детайли, които аз дори не съм забелязвала, трябва да подбирам внимателно думите си, за да не го обидя по някакъв начин (както казах хваща се за най- малкото), спестовник е, но не прекалено - просто не пилее парите си за глупости. За ревността - ревнува ме, но в рамките на нормалното. Предпазлив е и не иска да го наранят по някакъв начин.
Искам да ви кажа, че няма идеални половинки - само трябва да решим дали можем да приемем техните недостатъци или да продължим да търсим Човекът...

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 12:27 от Memento_mori

# 368
  • Мнения: 3 953
От колко време си с рака?

# 369
  • Мнения: 197
От колко време си с рака?
От зимата се занимаваме, а от април сме официално заедно, малко след като тръгнахме заживяхме заедно Blush

# 370
  • Мнения: 3 953
Доста бързо се е решил на тази стъпка да живее с теб,обикновено са доста несигурни и мислят и премислят всичко,като активност кой от двама ви е по водещ?на мнение съм че рака иска да бъде воден затова и избират по силни партньори до себе си...имах много кратка връзка с телец преди рака,не ми допадна въпреки че аз също съм телец...много пресметлив,стискаше си парите и ги харчеше за себе си,обичаше чалготеки и разголени жени,интересуваха го само маркови дрехи и да бъде забелязван,бързо бързо си дадох сметка че не е моя човек,рака също докато бяхме гаджета си стискаше парите,правеше ми подаръци за поводи,много цветя ми купуваше но до там,изглеждаше ми стисльо и за себе си не харчеше кой знае колко,чак когато заживяхме заедно се отпусна...

# 371
  • Мнения: 197
Не знам дали мъжете от зодия Рак искат да бъдат водени от жена, определено моят приятел не е от тях, по-скоро не харесва лигави жени, които мислят и действат като малки момичета - иска стабилна, зряла жена или момиче. Не харесва посредственото.  Допитва се винаги и до моето мнение, но давам той да прави крайния избор, все пак е мъж, малко съм на принципа "Мъжът е главата, но жената е шията ",от нас зависи на къде ще наклонят везните и дали ще повлияем за взетото от тях решение. Без да се налагам, да създаваме драми и кавги. Simple Smile
Освен това той сам казва, че жената е способна да повлияе много на мъжкото решение, стига да знае как, без да се налага. Мрази да го притискат по какъвто и да е начин, много внимателно трябва да се подхожда, за да стане на моето.Yum

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 13:57 от Memento_mori

# 372
  • Мнения: 5
Здравейте!
Четох доста от това, което се написали и бих искала да споделя моите трудности с мъж Рак. Първо аз съм Телче. Познаваме се от 3 години и през цялото време сме били в една компания. Той имаше две годишна връзка, но с момичето се разделиха преди половин година и доста често съм излизала с тях. Той пожела да се раздели с нея, защото била прекалено ревнива. Съответно малко по малко тя се отцепи от компанията ни, но с мен си общува. Та, напоследък с него станахме доста близки.. всичко започна началото на Август. Не знам как започнах да имам симпатии към него, но и той показваше неща. И просто една вечер бяхме на събиране, станахме още по-близки и нещата се случиха. Уж бяхме заедно въпреки че никой нищо не беше казал официално. Следващите дни излизахме, гушкахме се, закачахме се... Писахме си постоянно, докато едната вечер бяхме в нас и той ме целуна, след което се отдръпнах и го попитах дали не му е странно цялото това нещо. Просто така реагирах, не че не съм го искала.  И той ме попита кое ме притеснява, дали това че преди е ходил с момиче, което познавам и сме близки и тн, колко време ще ми трябва да се отпусна напълно... И му казах ,че много малко време ще ми е нужно. На следващата вечер пак бяхме заедно, прегръщахме се и тн, остана да спи в нас, на сутринта всичко беше наред. После си тръгна и вечерта поисках да говоря с него. Излязохме, обясних му, че съм постъпила тъпо, но е било, защото съм по-плаха и му казах, че съм готова и тн. Но той ми каза, че мисли, че е по-окей, ако спрем до тук, още докато е в началото, защото сме били приятели, отделно бил чувствал, че това щяло да продължи 1-2 месеца и нямало смисъл. Тогава го попитах как може да е сигурен за такова нещо и ми каза, че така го бил усещал и не бил знаел дали ще се развие чувствата към мен... да не е било загуба на време.. като цяло ми изброи куп причини .. питах го аз ли съм виновна, че се дръпнах... как го реши това... и той ми каза, че не съм била аз виновната и че го мислил цял ден това. Това ми дойде като гръм от ясно небе... не знаех как да реагирам много, но имах ли избор, съгласих се. На следващия ден след като премислих по-добре нещата, които ми беше казал реших пак да го извикам да говорим. И забелязах, че колкото повече казвам, че аз съм виновна, че го накарах да се почувства тъпо, той просто сведе глава и мълчеше, защото знаеше, че е вярно, колкото и после да ми казваше, че не съм виновна и тн. Не бил сигурен напълно в чувствата си, не искал да рискува точно с мен, защото да не ме изгуби като приятел, после да не съм се отцепила и аз от компанията, не искал пак да е поредния идиот дето зарязва момиче... и аз пак му казах, че няма как да е сигурен какво ще стане, ако не пробваме... но той окончателно ми каза, че няма да е. След един ден го попитах дали иска да дойде в нас да си пуснем филм, защото имам пуканки и бира в нас и той се съгласи. След като дойде в нас държанието му беше напълно различно. Хвана ме, почна да ме носи из стаята, закачаше се, даваше ми пуканки в устата, прегръщаше ме, целувахме се после, остана да спи в нас. На сутринта си взе душ, всичко пак беше нормално. След това.. като си писахме се държа някак студено... просто го усещах, не както преди... и така няколко дни. След което го помолих да излезем, всичко беше окей, пак показваше неща от време на време. Снощи пак бяхме заедно... и пак се държеше окей. Но просто имам чувството, че се възпира и не мога да разбера. Чудя се дали  в момента иска аз да направя нещо повече, като например аз да го целуна първа.. но донякъде ме е страх как ще реагира, защото се държи малко променливо. Моля ви трябва ми помощ, защото съм наистина много объркана. Дори се чудя дали да му кажа как се чувствам напълно, когато съм с него или за сега просто да му показвам неща.. но според мен очаква повече, отколкото да го викам в нас, или навън... и повече отколко да го прегръщам и да се закачам. Но ме е страх наистина как ще реагира, ако направя нещо по-сериозно. Ще съм много благодарна, ако ми дадете съвет.

# 373
  • Мнения: 3 953
Yoyoo,здравей,същата комбинация сме аз Телец той Рак...доста несигурна ми звучиш за теленце,а двама несигурни във връзката няма как да стане,рака обича да бъде воден,а и повечето мъже се оповават на това,нали си чувала лафа "жената избира " така че недей да чакаш той да взима радикални решения за отношенията ви ,постоянно се съмняваш във всичко което правиш или си казала,стига си ги мислила нещата,пусни се малко по течението,никой не може да ти каже на първите срещи дали ще го бъде или не,прекарваите си добре пък времето ще покаже, рака ще е на иди ми дойде ми винаги затова ти трябва да си балансьор всяка връзка има нужда от такъв човек...асцендента ти какъв е ?

# 374
  • Мнения: 3 044
А на мен ми звучи като просто да иска само секс на тоя етап, та и си е и казал, че не иска връзка, не го усеща и тн.

Общи условия

Активация на акаунт