Интересно занимание с половинката

  • 4 935
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 327
Подкрепям, да се наслаждава на секса, че много скоро момичето ще го разреди и автора ще съжалява, че не е правил повече секс когато не са му отказвали.
Съгласна съм с това. Едно време, в началото на връзката ни, се оплаках на приятелка, че бъдещия ми ММ всяка нощ ме буди за секс, а тя каза, радвай че, че още те буди.... Изглежда при нея бяха утихнали първоначалните емоции и приключения.

# 31
  • Мнения: 123
Stand-up comedy не видях досега. Иначе момичетата са дали добри предложения.

# 32
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Разни настолни игри също (не за лаптоп), не видях да е предложено. Има и какво да се научи, и да се пали въображението, и да се види - другия как разсъждава, как постъпва в различни ситуации, макар и само на игра и т.н. Опознавателни са.

# 33
  • Мнения: 760
Невероятна тема. Аз ако имах половинка не мисля, че щеше да ми е скучно, все нещо щяхме да правим. Например гледане на филми, разходки, фитнес както споменаха някои други.

# 34
  • Мнения: 3 682
Невероятна тема. Аз ако имах половинка не мисля, че щеше да ми е скучно, все нещо щяхме да правим. Например гледане на филми, разходки, фитнес както споменаха някои други.
Така си мислиш, защото  нямаш, а много ти се иска...

# 35
  • Мнения: 46 511
Така си мислиш, защото  нямаш, а много ти се иска...
Нищо не се знае. Може да си е точно така. За 22 г. нямам спомен някога да ми е било скучно.

По темата - не се водете от чужди интереси, най-много да ви стане още по-скучно. Правете, каквото вие харесвате.

П.П. И стига с този секс, не може да се прави денонощно, тя пита за времето, в което не го правят.

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
 Засадете си картофи или друг зеленчук и го обгрижвайте.Гледайте "Малката булка",а после я анализирайте.

# 37
  • Мнения: X
От сравнително скоро сме заедно, не мислим за деца сега.
Мислех си да си направим малко спомени, защото сега основното е само секс, което за мен си е супер, ама не е лошо да разнообразим и с някакво друго занимание, поне веднъж.

Монополи - тъкмо ще я видиш може ли да управлява финансовите потоци или става само за леглото

# 38
  • Мнения: 18 298
Най-хубавите спомени са от съвместните пътувания.

Общи условия

Активация на акаунт