Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 465
  • София
В училището, в което детето учи, трябва да знаят РЕАЛНИЯ адрес, на който живее детето, в случай на спешност/необходимост и т.н. В доста училища искат маршрутна карта за всяко дете, на която е отбелязан маршрута, по който идва детето, и с какъв автобус/тролей/трамвай се стига до дома му.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 08:49 от bubcheto15

# 466
  • София
В училището, в което детето учи, трябва да знаят РЕАЛНИЯ адрес, на който живее детето, в случай на спешност/необходимост и т.н. В доста училища искат маршрутна карта за всяко дете, на която е отбелязан маршрута, по който идва детето, и с какъв автобус/тролей/трамвай се стига до дома му.
Това за първи клас ли?

# 467
  • София
Маршрутна карта мисля, че само в 1ви клас искат, но текущ реален адрес на детето се попълва всяка година.

# 468
А има ли проблем ако с детето сме на моя адрес, а живеем при бащата? Тогава кой адрес се посочва?

# 469
  • София
А има ли проблем ако с детето сме на моя адрес, а живеем при бащата? Тогава кой адрес се посочва?

Не съм сигурна в какъв контекст питате.
Ако тепърва ще кандидатствате в училище за следващата година, кандидатствате с постоянен/настоящ адрес на детето. Няма никакво значение майката или таткото с какви адреси са и къде реално живеят, гледа се адреса на детето.
Ако вече е прието детето в първи клас, без значение кой адрес сте ползвали, за да влезе в това училище, посочвате реалния текущ адрес, на който живее детето. Дори и да е различен от този, с който е прието, никой нищо няма да ви направи.

# 470
Здравете ,предстои ни кандидатстване за първи клас 2020/2021 моля да ми дадете малко повече информация кои учители са в момента на 4-ти клас и би трябвало да вземат 1-ви на есен .Моля за мнения и препоръки .Относмо кандидатстване в 129 и 38.По район сме в 31 попринцим ,моля и за там мнение

# 471
  • София
Лека по лека се започва Simple Smile
И аз търся инфо за 112, 129 и 38 Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 19:19 от desideskata

# 472
Аз за 151 и 88 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт