Лабиопластика

  • 41 081
  • 270
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета. Преди няколко дни и аз вече направих лабиопластика 🙂 По време на самата операция не усетих нищо. След като се прибрах вкъщи имах кървене и дискомфорт, което считам за напълно нормално. Все още не мога да сядам, защото изпитвам голяма болка. Легнала и права без бельо и нещо, което да се допира е напълно поносимо, на момемти дори не се усеща нищо. Има две неща, които ме притесняват. Едното е, че след втория ден отокът стана наистина голям и от време на време пак имам кървене. Другото е, че се е образувало едно като топче- прилича на засъхнала кръв, твърдо е на допир, но не пада след измиване, а си остава. Моля да споделите при вас как е било с отока и полуавало ли се е такова "топче"(сякаш съсирена кръв), дори не знам как да го опиша. Дали има опасност от това подуване да се отворят шевовете?

# 181
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли някой, който си е направил скоро операцията при д-р Станева - Майчин дом Варна, да сподели как е преминало? Благодаря предварително.

# 182
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета. Преди няколко дни и аз вече направих лабиопластика 🙂 По време на самата операция не усетих нищо. След като се прибрах вкъщи имах кървене и дискомфорт, което считам за напълно нормално. Все още не мога да сядам, защото изпитвам голяма болка. Легнала и права без бельо и нещо, което да се допира е напълно поносимо, на момемти дори не се усеща нищо. Има две неща, които ме притесняват. Едното е, че след втория ден отокът стана наистина голям и от време на време пак имам кървене. Другото е, че се е образувало едно като топче- прилича на засъхнала кръв, твърдо е на допир, но не пада след измиване, а си остава. Моля да споделите при вас как е било с отока и полуавало ли се е такова "топче"(сякаш съсирена кръв), дори не знам как да го опиша. Дали има опасност от това подуване да се отворят шевовете?

Леле.. 😮😮 Това все едно аз съм го писала 😄Досега само четях в темата и в интерес на истината този форум даде отговори на доста от нещата, които ме интересуваха и затова ще споделя и моето преживяване(въпреки, че съм съвсем скорошна 😄), но наистина информацията е оскъдна, а аз лично обичам да съм наясно на какво се подлагам и какво да очаквам. А и е редно да върна жеста, не само да се възползвам от написаното🙃.Надявам се написаното от мен да бъде от полза на някого. Избрах и д-р Дончева, заради хубавите отзиви тук за нея. Още по време на консултацията бях решила, че тя е моят човек 😁 Изключително любезна, внимателна и отзивчива е. Освен професионалист, който ти вдъхва доверие, смятам, че е и страшно човечна. Попринцип не съм с особено добро мнение за нашите лекари ( да не кажа никак), но тя и екипът и са страхотни- препоръчвам с две ръце! ( не знам наистина как всички са се събрали такива 😊) Аз съм и изключително благодарна на анестезиоложката д-р Стоилова, която също е изключителен професионалист, много спокойна, търпелива и обяснява всичко. Отговори на всичките ми въпроси и оправда притесненията, които имах. Бях със спинална упойка- боцкането не е нищо по-различно от това да ти вземат кръв. Аз се бях настроила за големи мъки😀 Нямах главоболие след упойката и като цяло се чувствах добре. Явно от пътуването към вкъщи и това, че все пак раната се е допирала до превръзката имах кървене, по едно време доста силно- буквално капеше кръв за няколко минути, но за щастие спря. След това на няколко пъти пак имах, но доста по-слабо от тогава, а зацапване- почти винаги 🤷‍♀️😁 Болка си има- няма какво да се лъжем, все пак си е рязано и шито, дразнещо е, но се търпи. Аз 3 вечери и веднъж през деня пих Нурофен- до половин час облечва всичко. Сядането все още е мираж, може би, заради отоците, които имам ми е много некомфортно. Отделете си 7-10 дни, в които наистина нищо да не правите. Знам, че при всеки е различно и има дами, които нямат толкова дискомфорт, но за съжаление предварителнл никоя не знае от кои ще е. Буквално целия ден минава в компреси, промивки, мазане, лежане и малко стоене права и разходчица вкъщи. Бельо ми се наложи да сложа 2 пъти и си е голяма мъка- дразни много, на моменти дори боли. Без него е много по-комфортно и приятно. Аз ходя само по тениска.Та- към същинската част. Не изглежда към момента никак красиво- всичко е в най-различни цветове от всички мазила 😀, но мисля, че ще е супер, когато заздравее - видях на снимка как е било веднага след операцията, преди да се подуе толкова и изцапа 😀 и мисля, че ще е точно това, което исках 😊. Всичко е много прибрано- нищо не стърчи над големите срамни устни, просто отоците и всички тези цветове много развалят гледката. Ако някоя дама си мисли, че изглежда добре от самото начало ще е много разочарована 😀Пригответе се за грозни гледки 🙈 Поне при мен засега не е изобщо красиво, дори напротив 😀 Надявам се бързичко да зарастне и спадне всичко и пак ще споделя мнение. При мен се развиват нещата по абсолютно същият начин, както при I. Petrova. На едната лабия имам нещо, като хематом и много ме е яд, че е точно на шева. За съжаление и аз не знам точно какво е.Дано не прецака нещата..  Това е засега от мен. Ако мога да помогна на някого с нещо съм насреща. Ще се старая да следя темата.

П.с- ако някоя, която е имала същото(хематом?) и "хубави отоци" нека пише как са се развили нещата🙂

# 183
  • Мнения: 247
Честито и бързо възстановяване!
Бихте ли споделили колко ви струваше процедурата при др.Дончева?

Последна редакция: сб, 16 апр 2022, 12:32 от bubanka

# 184
  • Мнения: 6
Благодаря 😊 1200лв. е процедурата. Имате около 80-90лв. за мазила и хапчета, както и около 120лв. за косултация с д-р Дончева, консултация с анестезиолог + тестове за алергии. Изследванията по спомен бяха около 30-40лв. Ориентировъчно това са разходите.

Последна редакция: сб, 16 апр 2022, 12:32 от bubanka

# 185
  • Мнения: 247
Благодаря Simple Smile)

# 186
  • Мнения: 6
Здравейте, минаха околко 2 месеца от процедурата ми при др Дончева, но едната устна остана по дебела и дълга следователно се чух с докторката за корекция при което ми заяви че трябва да доплатя 400лв. За да коригира грешката си защото имали разходи за упойка и други неща. НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ да правите процедурата там, докато ви вземат парите всичко е супер, но след това когато имате въпроси и започват проблемите се отнасят с пренабрежение.

# 187
  • Мнения: 10
Здравей!
Според мен ти умишлено плюеш против доктор Дончева. Аз не ти вярвам изобщо!! Д-р Дончева работи много прецизно и е голям професионалист.
Освен лабиопластиката, тя ми правила и друга операция и всичко мина перфектно и двата пъти.
Сигурно ти не си спазвала съветите на докторката.
Там долу не се пипа 1 седмица от първия ден на операцията. Само се полива със смрадлика и се пръска с оксикорт!!
При добра хигиена, лежане и спазване на указанията всичко си е окей.
Или не си лежала или хигиената ти е била лоша.

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 18:09 от Mishelllll

# 188
  • Мнения: 33
Не мисля, че момичето плюе против д-р Дончева. При мен всичко мина добре и съм доволна от резултата, но също дълго време едната устна беше по-плътна и дебела от другата, сега вече се поизравниха, но тогава си мислих, че така ще останат. Д-р Дончева ми каза, че може да се поправи и корекцията е 500 лв, даже сме се договорили с нея да се видим през септември и да направим корекция, но аз вече не мисля, че е необходима. Всяка операция крие рискове, едва ли е грешка на лекарката или на пациентката.

# 189
  • Мнения: 6
При мен засега също така се развиват нещата. Едната е сякаш маалко по-дълга и по-дебела, но все още са минали около 25 дни. Определено е много по-добре, но ми се иска да се изравнят.

# 190
  • Мнения: 64
Здравейте,
След прочитането на вашите пластики се почувствах още по-зле и странна.
Моята интервенция беше на 3 май .Имах огромен отток в същия ден,без преувеличение приличаше на патладжан и по големина и цвят.Колкото повече спадаше вместо да се успокоявам и радвам от резултата аз се депресирах и не спирах да плача.Имах изтърван шев който зарасна грубо и който евентуално ще се коригира след 3 месеца.Посъвзела се от всичко и с надежда,че ще се поправи зачаках подобрение. След поредната консултация с доктора той каза,че мога да правя всичко...спорт...работа...секс...Имайки в предвид, че рязано и шито реших да опитам сама и контролирано как е там долу с вибратор като е много важно да уточня,че е в малък размер ....и УЖАС там долу съм зашита така ,че не може да проникне нищо по голямо от пръст...Незнам дали кожата е стегната от процедурата и шефа и с времето ще се отпусне или са отрязали много и осакатили.Изпадам в ужас всеки път щом се погледна.Моля Ви за помощ,ако някоя е имала подобно преживяване свързано с процедурата. Благодаря

# 191
  • Мнения: 6
Здравейте,
След прочитането на вашите пластики се почувствах още по-зле и странна.
Моята интервенция беше на 3 май .Имах огромен отток в същия ден,без преувеличение приличаше на патладжан и по големина и цвят.Колкото повече спадаше вместо да се успокоявам и радвам от резултата аз се депресирах и не спирах да плача.Имах изтърван шев който зарасна грубо и който евентуално ще се коригира след 3 месеца.Посъвзела се от всичко и с надежда,че ще се поправи зачаках подобрение. След поредната консултация с доктора той каза,че мога да правя всичко...спорт...работа...секс...Имайки в предвид, че рязано и шито реших да опитам сама и контролирано как е там долу с вибратор като е много важно да уточня,че е в малък размер ....и УЖАС там долу съм зашита така ,че не може да проникне нищо по голямо от пръст...Незнам дали кожата е стегната от процедурата и шефа и с времето ще се отпусне или са отрязали много и осакатили.Изпадам в ужас всеки път щом се погледна.Моля Ви за помощ,ако някоя е имала подобно преживяване свързано с процедурата. Благодаря

Какво точно са ви коригирали? Не би трябвало нищо да по-стеснено, а просто да се отстрани част от малките срамни устни и евентуално кожа над и около клитора, което не повлиява размера на входа на влагалището.

# 192
  • Мнения: 9
Здравейте,
От много време искам да споделя лошия опит, който имам.
Преди около 4 год. бях на профилактичен преглед при д-р Румен Велев (изпълнителен директор на Шейново) в частния му кабинет, тогава за скромните 100 и няколко лв.сега не знам колко е вече и той сам ми каза, че не изглеждали естетички добре ср.устни и можело да се подложа на една рутинна процедура при него. Дори каза, че много жени се подвеждат и ходят при пластични хирурзи, които изобщо не разбирали, защото това си е в сферата на гинеколозите. Каза,че ако отида в болница Шейново дори ще ме приеме по пътека ще излезе много евтино и не било нищо особено. Подведох се защото найстина изглеждаше внимателен и ми вдъхна доверие. До този момент дори не ми е минавало през ума да правя нещо подобно. Накратко никогааааа, ама никога не се подлъгвайте на такава процедура при него.
Може да е добър специалист в неговата област с изграждане и т.н, но със сигурност това е съвсем друго и си трябва пластичен хирург.
Освен че стана ужасно, имах големи проблеми и получих ужасно отношение.

# 193
  • Мнения: 906
Аз се чудя защо си се съгласила ? Пречеха ли ти ?

# 194
  • София
  • Мнения: 11 977
какви бяха проблемите?

Общи условия

Активация на акаунт