Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лабиопластика

• 8 835
  • 95
  •   4
Отговори
Здравейте!  Решила съм да си правя лабиопластика в Майчин дом -Варна. Може ли да ми препоръчате добър гинеколог, понеже се колебая при кога да отида?

# 1
Здравейте! И аз съм се решила най-накрая да извърша така мечтаната лабиопластика и също ще се радвам на мнения и препоръки относно лекар.
За сега аз съм се спряла на хирург от Русе със специални квалификации и т.н за пластичната хирургия,ако се интересувате от цена и кординати мога да дам.

# 2
Здравейте!  Христос Воскресе на всички!  Имам ужасен проблем, отчаяна съм. На 22.04 си направих лабиопластика в Майчин дом Варна при доктор Димитър Корновски.  Операцията беше със спинална упойка, нищо не се усещаше, обаче след това ужасни болки бяха 2-3 дни.  Днес се навършва 1 седмица от както ми я направиха и адски много ме сърби, щипе, пари ужасно е. В безизходица съм.  Още е подуто и неприятна гледка има, не са ми махнали конците на 03.05 /петък/ доктора ме вика на преглед . Моля ако някой си е правил същата операция да каже как е минало при него. 😏😏

# 3
Здравейте!  Христос Воскресе на всички!  Имам ужасен проблем, отчаяна съм. На 22.04 си направих лабиопластика в Майчин дом Варна при доктор Димитър Корновски.  Операцията беше със спинална упойка, нищо не се усещаше, обаче след това ужасни болки бяха 2-3 дни.  Днес се навършва 1 седмица от както ми я направиха и адски много ме сърби, щипе, пари ужасно е. В безизходица съм.  Още е подуто и неприятна гледка има, не са ми махнали конците на 03.05 /петък/ доктора ме вика на преглед . Моля ако някой си е правил същата операция да каже как е минало при него. 😏😏
Здравей! Според мен е нормално да е така първите няколко седмици. От нещата,които съм чувала и чела при всички е така в началото. После ще отмине. Поздравления,че сте се решили на тази операция и се надявам да сте доволни от ефекта.

# 4
Здравейте, пред 5 дни се подложих на процедурата лабиопластика в град София. Години наред исках да го извърша,тъй като за мен това представляваше комплекс и се срамувах, но едва сега събрах кураж и имах финансовата възможност. Процедурата бе извършена със спинална упойка, само първия и втория ден усещах болки и имах леко кървене заради движенията.
Използваната техника е тъй наречената wedge или V. Нямах нужда от обезболяващи лекарства, прилагам само нужните грижи за раната. Днес, вече 5ти ден, както и вчера, се чувствам добре, спя добре и мога да вървя без проблем. Крайният резултат ще е налице след поне месец, но определено съм много доволна и радостна,че това най-накрая се случи. За всички момичета с подобен ‘проблем’ съм насреща ако има въпроси, разполагам и със снимки. Държа да кажа,че около година усилено търсех информация относно клиники, лекари, мнения и за самата процедура и смятам,че изборът ми беше правилен, но информацията на български беше оскъдна, за това прочетох куп информация на английски.
Поздрави на всички, вярвайте в себе си и знайте,че сте красиви така или иначе Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5
За всички , които сте решили да го направите това искам само да ви кажа няма да ви спирам .
Аз преди две години го направих и момичета съжалявам за това .
Две години се съсипах и продължавам да го правя , едната ми операция беше тук в България и след като ме осакатиха имах две реоперации в Германия още имам болки .

# 6
За всички , които сте решили да го направите това искам само да ви кажа няма да ви спирам .
Аз преди две години го направих и момичета съжалявам за това .
Две години се съсипах и продължавам да го правя , едната ми операция беше тук в България и след като ме осакатиха имах две реоперации в Германия още имам болки .
Бихте ли споделила кой ви го причини

# 7
Живко Кънев

# 8
Здравейте мацки! Записвам се и аз в тази тема. Обмислям и аз да си направя тази операция,но още изобщо нищо не ми е ясно. Като например на какво се дължи тази бомбастична разлика в цената. Гледах в сайта на д-р Енчев 2600 евро, Майчин дом Варна 650лв. Flushed Медицински центялър проф. Явор Корновски 1300лв. Thinking нищо не ми е ясно. Насочете ме моля Blush В града, в който живея не се предлага подобна процедура. Най - близо ми е Варна. Ще ви бъда благодарна Kissing Heart

# 9
Здравейте мацки! Записвам се и аз в тази тема. Обмислям и аз да си направя тази операция,но още изобщо нищо не ми е ясно. Като например на какво се дължи тази бомбастична разлика в цената. Гледах в сайта на д-р Енчев 2600 евро, Майчин дом Варна 650лв. Flushed Медицински центялър проф. Явор Корновски 1300лв. Thinking нищо не ми е ясно. Насочете ме моля Blush В града, в който живея не се предлага подобна процедура. Най - близо ми е Варна. Ще ви бъда благодарна Kissing Heart

Здравей DeniDen , предполагам тази разлика в цената идва от това, че процедурата се извърша от пластични хирурзи или гинеколози. Когато търсех, в повечето клиники за пластична хирургия, цените бяха над 2000лв.
Във Варна би трябвало да е по-евтино, защото в София всичко е по-скъпо, дори това. Поздрави Blush

# 10
Енчев е по професионален в маркетинга и рекламата отколкото в хирургията. Изключи го като вариант според мен. Корновски качи цената постепенно, беше 400,стана 600 и сега е 1300 защото и той подобно на Енчев го обърна на маркетинг. За мен най добрия вариант е майчин дом, понеже е болница, цената е нормална и лекарите са адекватни.
Корновски се уговаря с анестезиолог който идва след 5 вечерта, явно след работно време и същата вечер те пращат да си ходиш.

# 11
А с каква упойка ти я направи. Чувала съм, че ползва локална.
И какъв точно е проблема, ако не те притеснява да споделиш?

# 12
С месна упойка еми какъв е проблема две години вече имам болка трябваше да направя 2 операции в Германия за да се опитат да оправят това което този ми причини за съжаление още ме боли .

# 13
Здравейте аз също  съм решила да си правя Лабиоплстика процедура но не знам къде за град София моля някой ако има препоръки за хирург да сподели 🙂
Предварително Благодаря🌹

# 14
Недей от личен опит ти го казвам

# 15
Здравейте. Да споделя и аз опит. Преди 6 дена се подложих на тази интервенция. В майчин дом (Варна) при д-р Станева. Изключително доволна съм от резултата и от процедурата. Болката след операцията е напълно поносима. Съвсем спокойно можете да вървитеи или да шофирате. Единственото нещо, за което трябва да се внимава и да се отделя повече грижа за поддържането на мястото чисто и намазахо с необходимите за зарастването на раната мазила. Аз си ходих с една торбичка с препарати за почистване, марли и мехлеми и през час-два промивах. Simple Smile

# 16
Здравейте. Да споделя и аз опит. Преди 6 дена се подложих на тази интервенция. В майчин дом (Варна) при д-р Станева. Изключително доволна съм от резултата и от процедурата. Болката след операцията е напълно поносима. Съвсем спокойно можете да вървитеи или да шофирате. Единственото нещо, за което трябва да се внимава и да се отделя повече грижа за поддържането на мястото чисто и намазахо с необходимите за зарастването на раната мазила. Аз си ходих с една торбичка с препарати за почистване, марли и мехлеми и през час-два промивах. Simple Smile
Здравейте
С каква упойка бяхте и колко стояхте в болницата?

# 17
Здравейте
С каква упойка бяхте и колко стояхте в болницата?

епидурална упойка в гръбнака. Останах през нощта по сво избор. Ако желаете, можете да се приберете вкъщи.

# 18
Здравейте, аз също искам отдавна да си направя тази процедура. От Варна съм и намирам малко информацията за лекарите, които я правят. Доктор Станева има ли опит в Лабиопластиката?

# 19
Здравейте, аз също искам отдавна да си направя тази процедура. От Варна съм и намирам малко информацията за лекарите, които я правят. Доктор Станева има ли опит в Лабиопластиката?

Има, да

# 20
Здравейте. Аз също съм се решила да си напрявя лабиопластика в Майчин Дом Варна но незнам кой Хирург  да избера, бихте ли споделили информация ако сте си правили вече.Благодаря ви🙂.

# 21
Здравейте, колко е възстановителния период след лабиопластика, т.е. сексуално ме интересува.
Ако операцията се налага не само по козметични причини, а и по здравословни към какъв специалист да се обърна?

# 22
Здравейте, най-накрая след дълги години обмисляне и страхове, се реших и аз. Беше ми огромен комплекс и сякаш ръководеше всичко в ежедневието ми, не можех да се понасям Simple Smile
Направих я в болница "Надежда", много съм доволна от отношението и грижата, които получих там.
Тъй като съм съвсем "прясна", не мога да дам информация относно възстановителния период. Но съм насреща, ако ви интересува нещо. Желая ви хубав ден

П.С. Регистрирах се специално, за да пиша в темата, защото знам на мен колко ми беше необходима информация.

# 23
Здравейте, колко е възстановителния период след лабиопластика, т.е. сексуално ме интересува.
Ако операцията се налага не само по козметични причини, а и по здравословни към какъв специалист да се обърна?

Здравей, най-добре е да се обърнеш към гинеколог. Със сигурност първите 4-5-6 седмици е хубаво  да няма сексуален контакт, най-малко за да не се отворят раните, пък и след интервенцията се ходи на няколко прегледа където ще те информират за състоянието и какво може или не може. Поздрави!

# 24
Здравейте, най-накрая след дълги години обмисляне и страхове, се реших и аз. Беше ми огромен комплекс и сякаш ръководеше всичко в ежедневието ми, не можех да се понасям Simple Smile
Направих я в болница "Надежда", много съм доволна от отношението и грижата, които получих там.
Тъй като съм съвсем "прясна", не мога да дам информация относно възстановителния период. Но съм насреща, ако ви интересува нещо. Желая ви хубав ден

П.С. Регистрирах се специално, за да пиша в темата, защото знам на мен колко ми беше необходима информация.

Здавейте! Писах ви на лично. Ако може повече информация 😀

# 25
Здравейте отново, благодаря за мненията. При мен има и физиологичен проблем, трудно задържам. По тази причина ми препоръчаха д-р Бойко Димитров, защото операцията не е само козметична. При вас имаше ли подобни оплаквания?

# 26
.

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 00:48 от z-z-z-z

# 27
Здравейте, къде са ви оперирали, при положение, че вече бяхме в карантина? Това от една страна, от друга, направихте ли проучване дали лекаря има опит с такава операция. Питам, защото в моя случай не е само по естетически причини, а трябва да се пипа и пикочната система.

# 28
Развитието при мен е: при първата операция използваните конци не бяха подходящи, зашиването се оказа несполучливо, разрезите се отвориха, тръгна и възпаление. Открих друг доктор, който да възстаниви шевовете, но когато се прибрах и установих,че просто беше зашил (много добре, това със сигурност) мястото без да се съобрази с естетическата форма и да прибере лабиите. На другия ден ...отново. Видимо изглежда доста добре. Още има оток, но най -голямото ми притеснение е че са отстранили външната гладка кожа и са зашили окосмената част в близост до кожата на влагалището. Моля се да имам малко повече късмет и след отока и след като се наместят нещата да видя поне малка част от гладката кожа останала и да разделя окосмената зона от лабиите.... Но мисля че това няма да се случи. Имах толкова красиви лабии, просто исках да ги намалят ... Нищо повече ... . Малко ми е отчаяно тази вечер. Иска ми се да греша в очакванията ми как ще се  възстановя. Иначе вторият лекар се постара много, направи естетически да изглеждат добре,заши ги отлично и отношението му беше човешко, нещо което е рядкост при лекарите. Мислех да не пиша,но ми се иска някой да сподели възстановителния период и дали е имал някой подобно на моето притеснение.

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 10:49 от z-z-z-z

# 29
Развитието при мен е: при първата операция използваните конци не бяха подходящи, зашиването се оказа несполучливо, разрезите се отвориха, тръгна и възпаление. Открих друг доктор, който да възстаниви шевовете, но когато се прибрах и установих,че просто беше зашил (много добре, това със сигурност) мястото без да се съобрази с естетическата форма и да прибере лабиите. На другия ден ...отново. Видимо изглежда доста добре. Още има оток, но най -голямото ми притеснение е че са отстранили външната гладка кожа и са зашили окосмената част в близост до кожата на влагалището. Моля се да имам малко повече късмет и след отока и след като се наместят нещата да видя поне малка част от гладката кожа останала и да разделя окосмената зона от лабиите.... Но мисля че това няма да се случи. Имах толкова красиви лабии, просто исках да ги намалят ... Нищо повече ... . Малко ми е отчаяно тази вечер. Иска ми се да греша в очакванията ми как ще се  възстановя. Иначе вторият лекар се постара много, направи естетически да изглеждат добре,заши ги отлично и отношението му беше човешко, нещо което е рядкост при лекарите. Мислех да не пиша,но ми се иска някой да сподели възстановителния период и дали е имал някой подобно на моето притеснение.

Здравейте. Търся си лекар. При кой лекар и какъв град си правихте операциите? Благодаря.

# 30
Ще Ви напиша на лично.След като кожата се успокои виждам, че докторът наистина се е постарал да направи нещо хубаво, но има сякаш леко отделяне на лабиите в края. Още съм далече от крайния резултат и се притеснявам все пак дали ще зарастнат правилно.

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 21:52 от z-z-z-z

# 31
# 32
Здравейте, момичета!
Както виждам това е доста желана операция. Аз също отдавна гледам и чета за нея, но ме е страх доста и затова искам да питам ако някой знае и си е правил при добър хирург в София, може ли да сподели? Simple Smile
Благодаря!

# 33
Мен ме насочиха към д-р Бойко Димитров и д-р Николов в болница Свети Лазар. Работели в тандем при случаи като моя, когато има инконтиненция.

# 34
Аз все още не мога да се похваля с положителни новини. 9ти ден след последната манипулация и едната лабия пак започна леко отделяне. Вече не ми е никак оптимистично, а и не остана много материал за реконструкция

# 35
Защо се получава така, какво казва доктора? Защо не се консултираш и с други лекари, въпреки че е много трудно да се оправят щети.

# 36
... Лигавицата си зараства отделно без да се съединява, дали е и до зашиване не знам.... А и това е място, което реагира на всяко движение. Преди не бях обръщала изобщо внимание, а сега се усеща разтягането при всяко помръдване.Вече си мисля да събера смелост и да оставя нещата така и да зараства както си иска...поне да зарастне някак си, че вече повече от месец нищо не става, обездвижих се, кожата има нужда да се възстанови и аз да си почина от това постоянно напрежение.

# 37
... Лигавицата си зараства отделно без да се съединява, дали е и до зашиване не знам.... А и това е място, което реагира на всяко движение. Преди не бях обръщала изобщо внимание, а сега се усеща разтягането при всяко помръдване.Вече си мисля да събера смелост и да оставя нещата така и да зараства както си иска...поне да зарастне някак си, че вече повече от месец нищо не става, обездвижих се, кожата има нужда да се възстанови и аз да си почина от това постоянно напрежение.

Здравейте. Бихте ли споделили хирурга и клиниката, моля. Както и тип на оперирането? Дали weige или trimming? Благодаря ви! И бързо оправяне ви пожелавам.

# 38
Скрит текст:
Моя е Wegde. Нещо като d фигура, но вече не прилича на това
От всичко, което изгледах и прочетох до сега на мен ми се струва трим метода много по- удачен. Вече там съществува риск доктора да отнеме твърде много кожа или ръбовете на кожата да са по- видими заради шевовете. Възстановяването е много по-бързо. Видях инфо със случай на отворени конци след трим - не е толкова ,фатално, както при уедж.

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 06:40 от AnMary

# 39
  • София
Здравейте zzzzzz,

Бухте ли споделили при кой лекар извършихте манипулацията?
Благодаря🙏

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 23:48 от lovetol

# 40
Прекарах няколко часа във внимателно разплитане на цялата плетеница, тъй като втора седмица едната лабия не зараства. Е, оказа се, че под нея е пълно с непочистени конци още от първата операция, които всячески пречат на кожата да се затвори. След като почистих ,новите, конци за няма и половин час кожата се затвори отлично. Остава проблема с изключително малкия й размер, което беше решение на опериращия без да ме информира и да се съглася с това. Пълна е вътре с някакви прерязани конци, които от няколко дни се опитват да я пробият.Тях няма как да ги отстраня. Докато не ги премахнах конците тази вечер изпитвах болки при всяко малко движение. Сега усещането е нормално, даже започвам да се чувствам приятно и удобно. Поне другата за сега дава добри изгледи да се е захванала добре. Все още е с конци, но изглежда успешно зашиването, но да не бързам да се радвам.

Не ми се иска да споделям имената на докторите, защото нито от единия нито от другия не съм видяла лошо отношение, а точно обратното - желание да помогнат...е разбира се и платих доста.  Пиша тук за да съм полезна с преживяното. Въпреки, че минах орез 4 рязания, разтварящи се шевове, болка, обездвижване и сега едната лабия доста по -малка и не зашита мога да кажа със сигурност, че не съжалявам дори и за миг, че ги намалих. Усещането за лекота е много приятно.Времето ще покаже как ще се възстанови кожата, може да има нужда от леко пришиване, а може пък и да не се наложи, току виж нежеланото от мен смаляване би повлияло положително в тази ситуация

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 06:45 от AnMary

# 41
Прекарах няколко часа във внимателно разплитане на цялата плетеница, тъй като втора седмица едната лабия не зараства. Е, оказа се, че под нея е пълно с непочистени конци още от първата операция, които всячески пречат на кожата да се затвори. След като почистих ,новите, конци за няма и половин час кожата се затвори отлично. Остава проблема с изключително малкия й размер, което беше решение на опериращия без да ме информира и да се съглася с това. Пълна е вътре с някакви прерязани конци, които от няколко дни се опитват да я пробият.Тях няма как да ги отстраня. Докато не ги премахнах конците тази вечер изпитвах болки при всяко малко движение. Сега усещането е нормално, даже започвам да се чувствам приятно и удобно. Поне другата за сега дава добри изгледи да се е захванала добре. Все още е с конци, но изглежда успешно зашиването, но да не бързам да се радвам.

Не ми се иска да споделям имената на докторите, защото нито от единия нито от другия не съм видяла лошо отношение, а точно обратното - желание да помогнат...е разбира се и платих доста.  Пиша тук за да съм полезна с преживяното. Въпреки, че минах орез 4 рязания, разтварящи се шевове, болка, обездвижване и сега едната лабия доста по -малка и не зашита мога да кажа със сигурност, че не съжалявам дори и за миг, че ги намалих. Усещането за лекота е много приятно.Времето ще покаже как ще се възстанови кожата, може да има нужда от леко пришиване, а може пък и да не се наложи, току виж нежеланото от мен смаляване би повлияло положително в тази ситуация

Здравейте. Как сте сега? Зараства ли всичкото вече?

# 42
Здравейте, в понеделник посетих доктора за да сложи придържащ шев. На практика направи подобно зашиване както на другата, което беше упешно предишният път за едната лабия. За сега се чувствам добре, зараства, изглежда добре и симетрично, но мога да кажа, че е успешно едва 10 дни след манипулацията.

# 43
Здравейте, имам въпрос към тези от вас, които са си правили процедурата във Майчин дом-Варна. Виждам, че на сайта цената е 600 лв. всичко ли е включено в нея или упойките и изследванията отделно се заплащат? Другото е да ви помоля да ме насочите кой лекар да си избера, защото съм решила да запазя час за консултация, където лично да си задам въпросите.

# 44
Здравейте, имам въпрос към тези от вас, които са си правили процедурата във Майчин дом-Варна. Виждам, че на сайта цената е 600 лв. всичко ли е включено в нея или упойките и изследванията отделно се заплащат? Другото е да ви помоля да ме насочите кой лекар да си избера, защото съм решила да запазя час за консултация, където лично да си задам въпросите.

650лв. е цената (юли месец беше моята процедура). Да, изследвания, успойки, престой, само ако желаеш да пренощуваш доплащаш нещо като 100лв. допълнително. А не е зАдължително, до края на деня те пускат да си идеш, няколко часа ти трябват там да ти отпусне упойката.

Единственият друг разход е за продуктите (мазилата), които ти се предписват, към 60лв. е цялата рецепта и са огромни количества на база колко ще използваш, та не само ще ти стигнат, но и останат.

Аз бях при доктор Станева, дууумииите няма да ми стигнат да я препоръчам!!!  И ДА БЛАГОДАРЯ НА МОМИЧЕТО В ТАЗИ ТЕМА, КОЯТО БЕШЕ ПИСАЛА! Heart

Домторката, целият й екип - феноменални! Отношението по време на прегледа и “операцията”, лично мен ме беше страх освен от болката (глупавата аз, каква болка, имаш локална упойка на мястото, ниииищо не усещаш, нищо! аз си мисля още чертаят, нещо правят - то приключили :-Ооо ).

Та другият ми основен страх беше “уязвимостта”, дали мой възприятия или как, но това е “най-чувствителното” ти място, достъпно за минимално количество хора иии докторите може да са виждали милион органи и за тях си част от милиона, но за теб, те са дааалеч от поредните от милион, които докосват там. :д А ти си парализиран. Но всички те карат да се чувствам тоооолкова комфортно!  

Току що мина месец, 80% мисля е зараснало (като външен вид), конците паднаха и всеее по-красиво става ❤ на болки и дискомфорти 100% мина всичко. Бяха супер микро, МАКСИМУМ! 2 седмици и с вСеки изминал ден по-добре беше, но бих препоръчала една седмица след да си освободите да ви е релакс, иначе си можеш - движиш, седиш, лежиш и все пак най-добре е прав или легнал.

Има още малка болка на докосване та никакъв полов контакт не съм имала,
за солариум може след 2 седмици.
Аз го възобнових след 3-4 и пак съм с бельо, от лични съображения, така се чувствам по-спокойно.

Това е, което се сещам, пишете ако имате въпроси. Simple Smile

Благодаря отново на екипа, благодаря на момичето от форума! Heart

# 45
0asis, много благодаря за споделеното, беше много полезно.
Би ли споделила само на един преглед ли ходи преди самата процедура и ако сега се обадя да запиша час за консултация много ли се чака(месец примерно или..)? След това кога се ходи на преглед? Понеже не съм от Варна и си мисля как да го организирам, дали и колко трябва да остана.Предполага се ,че при всеки ще е различно,но 1-2 дена след процедурата дали мога да изкарам 3 часа път?

# 46
Здравейте, в понеделник посетих доктора за да сложи придържащ шев. На практика направи подобно зашиване както на другата, което беше упешно предишният път за едната лабия. За сега се чувствам добре, зараства, изглежда добре и симетрично, но мога да кажа, че е успешно едва 10 дни след манипулацията.

Здравейте,
Изчетох цялята ви история и най-много ме е страх от усложнения! Макар, че съм ужасен случай, не бих май пробвала. Интересно как е половия живот след операцията?

# 47
Би ли споделила само на един преглед ли ходи преди самата процедура и ако сега се обадя да запиша час за консултация много ли се чака(месец примерно или..)? След това кога се ходи на преглед? Понеже не съм от Варна и си мисля как да го организирам, дали и колко трябва да остана.Предполага се ,че при всеки ще е различно,но 1-2 дена след процедурата дали мога да изкарам 3 часа път?

Да, на един преглед то се води консултация/час при докторката, не те питат за какво е, аз си бях записала от сайта на 14/06 за 22/06, че този ден ми беше удобен, Не трябва да чакаш месеци за час.

След това за операцията, също. Аз я направих след месец базирано на мойте свободни дни и да е минал цикълът. Иначе проблизително след седмица-две те имат часове, това ще се уточни на консултацията кога е техният най-ранен ден, в който могат да го направят.

И това за цикъла, важно е да не си, еееевентуално ако си в последни дни с капчици кръв е ок, но най-добре и за теб да си го минала. И, между другото още един разход, който забравих. Ще те помолят Корона вирус тест да си направиш (не съм напълно сигурна дали още е така, но най-вероятно), Ама хубавото е, че приемат тези за 30лв., не трябва този за 130.

Да, напълно те разбирам, и аз не съм от Варна. След процедурата принципно след месец се разбрахме (за преглед), но малко не ми се получи и още не съм отишла. Иначе пак и второто “посещение” си го записваш онлайн или по телефона.

За пътя, няма никакви проблеми, аз на следващият ден след процедурата пътувах към 5-6 часа. Просто в моментите, в които не си прав или легнал е дискомфортно респективно на път за да ти е възможно най-удобно трябва да внимаваш с позата, да е някаква полуполегнала, зоната да е възможно най-свободна без натиск. Бельото също мнооого свободно, по възможност да си с пола/рокля, затова е най-препоръчително да си удома, за да си тотално без нищо. :д

Иии действай смело, макар още да не съм с финален резултат, психически е тоолкова освобождаващо!

Последна редакция: пт, 21 авг 2020, 15:28 от 0asis

# 48
Скрит текст:

Да, на един преглед то се води консултация/час при докторката, не те питат за какво е, аз си бях записала от сайта на 14/06 за 22/06, че този ден ми беше удобен, Не трябва да чакаш месеци за час.

След това за операцията, също. Аз я направих след месец базирано на мойте свободни дни и да е минал цикълът. Иначе проблизително след седмица-две те имат часове, това ще се уточни на консултацията кога е техният най-ранен ден, в който могат да го направят.

И това за цикъла, важно е да не си, еееевентуално ако си в последни дни с капчици кръв е ок, но най-добре и за теб да си го минала. И, между другото още един разход, който забравих. Ще те помолят Корона вирус тест да си направиш (не съм напълно сигурна дали още е така, но най-вероятно), Ама хубавото е, че приемат тези за 30лв., не трябва този за 130.

Да, напълно те разбирам, и аз не съм от Варна. След процедурата принципно след месец се разбрахме (за преглед), но малко не ми се получи и още не съм отишла. Иначе пак и второто “посещение” си го записваш онлайн или по телефона.

За пътя, няма никакви проблеми, аз на следващият ден след процедурата пътувах към 5-6 часа. Просто в моментите, в които не си прав или легнал е дискомфортно респективно на път за да ти е възможно най-удобно трябва да внимаваш с позата, да е някаква полуполегнала, зоната да е възможно най-свободна без натиск. Бельото също мнооого свободно, по възможност да си с пола/рокля, затова е най-препоръчително да си удома, за да си тотално без нищо. :д

Иии действай смело, макар още да не съм с финален резултат, психически е тоолкова освобождаващо!
С каква упойка бяхте? Как я понесохте? Имахте ли нужда от придружител?

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 15:19 от bubanka

# 49

С каква упойка бяхте? Как я понесохте? Имахте ли нужда от придружител?

Локална, в гърба - “паралезира” се зоната и краката и нищо не усещаш там, горната част всичко си е нормално и си си в съзнание, нямаше нужда от придружител. След операцията екипът те “носи” с “подвижното легло” до стаята ти в болницата, където лежиш 4-6 часа докато те отпусне и пак започнеш да си усещаш краката и след това спокойно си тръгваш, дори можеш и пеш, ама си е по-удобно с такси/кола/превозно средство да е по-бързо. После си излязох на разходка, а и минах през аптека да си взема рецептата.

Нещо като 6 часа преди операцията не ядеш, да те хване упойката, евентуално можеш нещо да пиеш. За упойката не мисля, че трябва да се притесняваш, защото на деня преди операцията те изследват/пробват дали имаш алергия към някое от нещата, които ползват.

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 15:19 от bubanka

# 50

Здравей,
Имаше ли много кръв след операцията, ако е имало колко време г/д?

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 15:20 от bubanka

# 51
Здравейте! Регистрирах се като видях темата, защото и аз съм решила да ходя в Майчин дом. Много се радвам, че открих препоръките ви! А има ли значение точно кой доктор ще бъде или строго държите на д-р Станева? Също да кажа, че съм на 19г и не съм сигурна сега ли е моментът.😅

Последна редакция: пн, 24 авг 2020, 00:32 от the-siren

# 52
[/url]Здравей Simple Smile аз също се подложих на Лабиопластика,  и изпитвам огромен ужаст от това което виждам... да нормално е 3ти ден ми е но все пак ...Нез искам да ви помоля ако е удобно разбира се ,казах те че разполагате със снимка имате ли от начални стадий как е  :/ мн се притеснявам ... Благодаря

# 53

Здравей,
Имаше ли много кръв след операцията, ако е имало колко време г/д?

Абсолютно не! Има леко зацапване, повече от мазилата затова може да носиш ежедневни превръзки и интимни мокри кърпи да ползваш след тоалетна да е свежичко.

Здравейте! Регистрирах се като видях темата, защото и аз съм решила да ходя в Майчин дом. Много се радвам, че открих препоръките ви! А има ли значение точно кой доктор ще бъде или строго държите на д-р Станева? Също да кажа, че съм на 19г и не съм сигурна сега ли е моментът.😅

Ами аз съм запозната само с нея и изключително доволна, със сигурност има и други страхотни специалисти, просто нямам опит с тях и няма как да кажа.

И, да, прекрасна, ако го чувстваш и можеш да си го позволиш - смело! И разумно. :Д иначе аз съм на 21, просто сега ми дойде момента да оправям мини външните недостатъци, до сега работих по вътрешния си свят и нямах време толкова да се занимавам с други неща :д та ок е и сега да го направиш, и след година, и години - абсолютно, когато го пожелаеш! 🌸

Здравей Simple Smile аз също се подложих на Лабиопластика,  и изпитвам огромен ужаст от това което виждам... да нормално е 3ти ден ми е но все пак ...Нез искам да ви помоля ако е удобно разбира се ,казах те че разполагате със снимка имате ли от начални стадий как е  :/ мн се притеснявам ... Благодаря

Здрасти, мила

Не знам дали е към мен, явно не, защото нямам снимки аз, но да си кажа. Подуто е първите дни, с конците не е красива гледка, но е прибрано и ще става все по-добре!

Но наистина трябва време, 1-2 седмици да се нормализира, месец да паднат напълно конците (Аз съм в тази фаза), 2 месеца да е напълно красиво и 6 да не личи, че нещо е правено. Разбира се, пак е ориентировъчно, аз разглеждах/разглеждам онлайн снимки (търси и на английски да има повече резултати). Просто е важно (особено първия месец) да се остави да се възстанови, не го мисли, не се вглеждай толкова и ще видиш как от седмица до седмица все повече ще виждаш промяната! ❤ НАПЪЛНО Е НОРМАЛНО НА ТРЕТИЯ ДЕН ДА Е ДАЛЕЧ ОТ КРАСИВА ГЛЕДКАТА! : )

Последна редакция: ср, 26 авг 2020, 19:17 от bubanka

# 54
Само да попитам - значи... ходи се веднъж на преглед/консултация и още веднъж за самата операция. Не съм близо до Варна и се чудя как да си направя плановете и колко скоро може да приключи всичко...

# 55
Здравейте, някоя жена правила ли си е в Пловдив и при кой лекар, защото никъде не намирам информация..🤷🏻♀

# 56
Само да попитам - значи... ходи се веднъж на преглед/консултация и още веднъж за самата операция. Не съм близо до Варна и се чудя как да си направя плановете и колко скоро може да приключи всичко...

Ако не се наложи за нещо извънредно, посещенията са три:
1. Преглед и определяне на дата за операцията.
2. Изследвания 2 дни преди операцията.
3. Операцията.

За следоперативния период, ако имат възможност, да се включат момичетата минали операцията.

# 57

И аз съм в същото положение. Не съм от града и не знам как да си направя организацията.

# 58
Здравейте на всички ! Регистрирах се тук за да разкажа моята история. Направих си лабиопластика на 02.09 ( преди 10 дни) , в болница Майчин дом - Варна при д-р Капка Атанасова. Взех решение буквално за 1 ден и на другият й звъннах, тъй като ми е гинеколог от вече доста време и родих бебчето си пак при нея, просто й имах голямо доверие. Записа ми дата за операцията по телефона , но ако имате желание , а й нямате номера може да си запазите час от сайта на болницата , съответно ще последва консултация и ще се уговорите за датата и изследванията.Това което искам да кажа на всички е , че  тази жена надхвърли очакванията ми,УНИКАЛЕН професионалист . Анестезиоложката се опитваше да ме разубеди и упойката да ми бъде в гръбнака , така щях да съм будна по време на работата , но аз отказах и пожелах обща упойка. Излязох доста лесно от нея, точно когато ме вкараха обратно в стаята ми вече бях на себе си. Болка имаше , но беше поносима и все пак я имаше! Не съм приемала болкоуспокояващи , защото беше търпимо , но пак ще кажа ИМА болка. Прибрах се вкъщи след 1 вечер престой в болницата и можех да върша абсолютно всичко , просто малко по - трудно и внимателно. Д-р Капка Атанасова ми беше изписала рецепта с всичко необходимо за грижата след операцията и болкоуспокояващи. В началото си помислих , че няма да са ми нужни болкоуспокояващи , но 2 вечери не можах да заспя от болка заради отока и ги приех. Истината е , че болката идва точно от отока , който започва да спада от 7-8 ден и след това е пълен рай!!! Днес едва 10ти ден и макар да не е още в изящен вид , аз виждам красотата още от сега там долу. Конците започнаха да падат , болката отмина изцяло , комфорта е огромен и просто съм страшно доволна! Повече от перфектно е абсолютно всичко и никога няма да съжаля , че избрах именно д-р Капка Атанасова.Жената със златни ръце.Не съм си и представяла такъв невероятен резултат! Обичам тази жена!

# 59
Здравейте. Аз съм от София и преди 2 мес си направих лабиопластика в МЦ Фемина. Наистина, за се види крайния резултат е необходимо поне месец. Операцията беше 800 лв и упойка спинална още 150 лв. Екипът е внимателен. Зависи от това , какво искате. Аз имах гънки от кожа отстрани от клитора и исках и тях да ги премахнат, но доктора реши да намали само малко по-голямата. Затова не постигнах този резултат който исках, макар че и по-добре стана. лабиите бяха намалени по тип Trim, затова възстановяването беше дълго и некомфортно. За съжаление падна чуствителността, но надям се, след време да се оправи

# 60
Здравейте. Аз съм от София и преди 2 мес си направих лабиопластика в МЦ Фемина. Наистина, за се види крайния резултат е необходимо поне месец. Операцията беше 800 лв и упойка спинална още 150 лв. Екипът е внимателен. Зависи от това , какво искате. Аз имах гънки от кожа отстрани от клитора и исках и тях да ги премахнат, но доктора реши да намали само малко по-голямата. Затова не постигнах този резултат който исках, макар че и по-добре стана. лабиите бяха намалени по тип Trim, затова възстановяването беше дълго и некомфортно. За съжаление падна чуствителността, но надям се, след време да се оправи

А вие колко време имахте оток? Аз съм 21-ви ден и ми се струва едната твърда и подута и просто ми е интересно дали ще спадне и ще омекне?  Като цяло кога се вижда каква ще е крайната големина на лабиите?

# 61
А вие колко време имахте оток? Аз съм 21-ви ден и ми се струва едната твърда и подута и просто ми е интересно дали ще спадне и ще омекне?  Като цяло кога се вижда каква ще е крайната големина на лабиите?
[/quote]

Повече от месец имах оток. Не се надявайте да е бързо.

# 62

Повече от месец имах оток. Не се надявайте да е бързо.
[/quote]

Благодаря ви за отговора . Една седмица по-късно пиша и вече спаднаха и всичко се нормализира , изглежда също доста добре 🙂. Нямам търпение да видя как ще изглежда след още един месец , сигурно още по-добре.

# 63
Здравейте, пред 5 дни се подложих на процедурата лабиопластика в град София. Години наред исках да го извърша,тъй като за мен това представляваше комплекс и се срамувах, но едва сега събрах кураж и имах финансовата възможност. Процедурата бе извършена със спинална упойка, само първия и втория ден усещах болки и имах леко кървене заради движенията.
Използваната техника е тъй наречената wedge или V. Нямах нужда от обезболяващи лекарства, прилагам само нужните грижи за раната. Днес, вече 5ти ден, както и вчера, се чувствам добре, спя добре и мога да вървя без проблем. Крайният резултат ще е налице след поне месец, но определено съм много доволна и радостна,че това най-накрая се случи. За всички момичета с подобен ‘проблем’ съм насреща ако има въпроси, разполагам и със снимки. Държа да кажа,че около година усилено търсех информация относно клиники, лекари, мнения и за самата процедура и смятам,че изборът ми беше правилен, но информацията на български беше оскъдна, за това прочетох куп информация на английски.
Поздрави на всички, вярвайте в себе си и знайте,че сте красиви така или иначе Stuck Out Tongue Winking Eye

А къде точно си правихте процедурата?

Благодаря

# 64
Момичета, стискайте ми палци! Имам записан час за сряда, за лабиопластика при д-р Станева - Майчон дом Варна. Хем ми е притеснено, хем нямам търпение ☺

# 65
Момичета, стискайте ми палци! Имам записан час за сряда, за лабиопластика при д-р Станева - Майчон дом Варна. Хем ми е притеснено, хем нямам търпение ☺

Всичко минава бързо и леко, най-тегаво е чакането до деня на операцията и притесненията Simple Smile Успех!

# 66
Здравейте! Въпрос към, тези които вече са преминали 🙂 днес ми е 3ти ден след операцията и имам страшен сърбеж 😑 нормално ли е?

# 67
Здравейте решила съм да си правя либиопластика. Бихте ли ми препоръчал добър доктор.

# 68
Здравейте на всички! Не знам дали все още някой следи тази тема, но реших да споделя моите радости и тревоги, относно направената ми лабиопластика 🙃 Операцията ми беше на 14.10. Днес ми е 14ти ден след процедурата. Та, направиха ми операцията на 14ти (сряда) като си взех скедващите два дни отпуск и със уикенда ставаха тъкмо 4, за да мога да си остана няколко дни в нас. За мой огромен късмет ми се обадиха от работа да си остана в нас и следващата седмица, поради други причини, та изкарах късмет. Наложи се обаче в петък (9ти ден) да отида на работа. Изкарах кошмарно. Имах оток, при който лявата лабиа просто не търпи нищо да се докосва до нея, адски е чувствителна и при всеки допир с бельото беше просто кошмарно. Адски се напрегнах, прибрах се вечерта, наревах се, изкарах си напрежението от изминалия ден и на следващия ден (събота) си направих хубава разходка, кафенца това онова, нямах грам оток и никакъв дискомфорт. Неделя пак по същия начин - всичко 6 точки. В понеделник пак на работа се появи лек оток и вторник още повече. Днес (сряда) сутринта пак оток и страшен сърбеж сутринта, след като станах от сън 😤 Кофтито е, че работя на бюро, седнала по цял ден и вероятно от там и отича. Днес се опитвам да поработвам права, но няма да ви казвам как се работи прав на бюро, но пък сякаш отока малко спадна. Прави ми впечатление, че когато съм права и се движа е много по - добре, легнала, седнала - оток, сутрин след ставане - оток 😤 не съжалявам изобщо, че го направих, бих го направила отново, ако се наложи, ще изтърпя и болка и дискомфорт и всичко, само да знам че всичко ще се нормализира и, че няма да бъда от случаите с усложнения. Та ми е странно като чета, че някои на втори и трети ден са си ходили на работа без проблем. То вярно всеки организъм е различен, но ако аз трябваше да отида на втория ден на работа ..... 😑 Другото нещо, което ме притеснява е, това че лркарката ми каза да ходя с възможно по - широки дрешки (поли, рокли, анцузи) зада няма почти никакъв допир до нищо, освен до бельото - да обаче аз слагам и ежедневка на бельото, понеже с тези мазила просто няма как 😶 Надявам се някой, минал през това да даде някой съвет и малко кураж, ако не то поне писанията ми могат да бъдат от полза за нокой друг 😊 Поздрави на всички! 🤗

# 69
Здравейте на всички! Не знам дали все още някой следи тази тема, но реших да споделя моите радости и тревоги, относно направената ми лабиопластика 🙃 Операцията ми беше на 14.10. Днес ми е 14ти ден след процедурата. Та, направиха ми операцията на 14ти (сряда) като си взех скедващите два дни отпуск и със уикенда ставаха тъкмо 4, за да мога да си остана няколко дни в нас. За мой огромен късмет ми се обадиха от работа да си остана в нас и следващата седмица, поради други причини, та изкарах късмет. Наложи се обаче в петък (9ти ден) да отида на работа. Изкарах кошмарно. Имах оток, при който лявата лабиа просто не търпи нищо да се докосва до нея, адски е чувствителна и при всеки допир с бельото беше просто кошмарно. Адски се напрегнах, прибрах се вечерта, наревах се, изкарах си напрежението от изминалия ден и на следващия ден (събота) си направих хубава разходка, кафенца това онова, нямах грам оток и никакъв дискомфорт. Неделя пак по същия начин - всичко 6 точки. В понеделник пак на работа се появи лек оток и вторник още повече. Днес (сряда) сутринта пак оток и страшен сърбеж сутринта, след като станах от сън 😤 Кофтито е, че работя на бюро, седнала по цял ден и вероятно от там и отича. Днес се опитвам да поработвам права, но няма да ви казвам как се работи прав на бюро, но пък сякаш отока малко спадна. Прави ми впечатление, че когато съм права и се движа е много по - добре, легнала, седнала - оток, сутрин след ставане - оток 😤 не съжалявам изобщо, че го направих, бих го направила отново, ако се наложи, ще изтърпя и болка и дискомфорт и всичко, само да знам че всичко ще се нормализира и, че няма да бъда от случаите с усложнения. Та ми е странно като чета, че някои на втори и трети ден са си ходили на работа без проблем. То вярно всеки организъм е различен, но ако аз трябваше да отида на втория ден на работа ..... 😑 Другото нещо, което ме притеснява е, това че лркарката ми каза да ходя с възможно по - широки дрешки (поли, рокли, анцузи) зада няма почти никакъв допир до нищо, освен до бельото - да обаче аз слагам и ежедневка на бельото, понеже с тези мазила просто няма как 😶 Надявам се някой, минал през това да даде някой съвет и малко кураж, ако не то поне писанията ми могат да бъдат от полза за нокой друг 😊 Поздрави на всички! 🤗

Здравейте. Аз ходих без бельо, с дълга рокля, понеже имах постоянен оток около месец и с мазила. Бельото и ежедневката много дразнят шевовете. Дори ако се налагаше ходих само по бельо, без превръзки. Бельото се изпира без проблем от мазилата. Гинеколожката (друга) ми посъветва след 2 седмици да спра спирулината, понеже много изсушава и от тук е сърбежа. Също спрея цикатридина да го сменя с маззило цикатридина , понеже не толкова суши, Ама и него да спра, че дори така много изсушава. Някакво мазило за рани и след операции (почваше на М, но не си спомням точно, за 5-6 лв) с него беше много по-добре.

# 70
Аз Цикатридина ползвах крем, не спрей. Значи Цикатридина крем, Дефламол пак мазило и едно спрейче, което съдържа чаено дърво, оф забравих му името 🙄 първите два три дни си правех промивки със йодов разтвор (вода и течен йод) но кожата ми много взе да изгаря и го подмених със смрадлика, много по - добро влияние ми оказва върху кожата. Днес ми е вече 16ти ден и отока значително понамаля и започвам отново да се чувствам комфортно 😊 Въпреки това все още не мога да й се зарадвам истински 😁 чакам да се възтанови напълно и тогава ще изпитам истинска радост и облекчение ☺ Поздрави на всички!

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 08:52 от bubanka

# 71
Здравейте!
Включвам се в темата за да помоля за снимки преди и след дамите, които вече са минали през процедурата.Интересуват ме само лекари от София, цена и методът чрез, който е извършена лабиопластиката 🤗Благодаря предварително 🌸

# 72
Аз Цикатридина ползвах крем, не спрей. Значи Цикатридина крем, Дефламол пак мазило и едно спрейче, което съдържа чаено дърво, оф забравих му името 🙄 първите два три дни си правех промивки със йодов разтвор (вода и течен йод) но кожата ми много взе да изгаря и го подмених със смрадлика, много по - добро влияние ми оказва върху кожата. Днес ми е вече 16ти ден и отока значително понамаля и започвам отново да се чувствам комфортно 😊 Въпреки това все още не мога да й се зарадвам истински 😁 чакам да се възтанови напълно и тогава ще изпитам истинска радост и облекчение ☺ Поздрави на всички!
Здравей,
Интересно ми е( по-скоро ма е страх) промени ли ти се интимния живот?

# 73
Здравей! Няма да изпадам в подробности, ще кажа само ООО ДААА 😁

# 74
Здравейте! Дали, според вас, сега по време на пандемията, ще може изобщо да се ходи до Майчин дом...

# 75
Здравейте, на 9-ти декември си направих лабиопластика в М-клиник при д-р Дончева, мисля че тя е единствената която оперира там. Изключително любезни лекари!

Седейки в стаята чакайки да отмине упойката( отне около 6 часа) от операционната излезнаха две жени споделяйки че това е единствената болница в която се чустват изключително спокойни посещавайки генеколог. Те бяха там за други процедури, но отношението на лекарите работещи в клиниката е великолепно към всички.

Д-р Дончева не е пластичен хирург, но работата и е невороятна! Бъдете реалистични в това което искате, със сигурност ще изглеждате по-добре от преди. За мен беше важно да е при гинеколог защото не исках да се прецака чуствителността и така нататък. Избирайки метод разговарях с жени които ми пратиха снимки и казаха че не са много доволни от техните лабиопластики, а според мен работата в сравнение с това което са имали преди изглеждаше отлична. Аз лично не исках да са максимално намалени, просто исках да не излизат над големите срамни устни.

За самата лабиопластика 😊 Кървене нямах, само докато чаках упойката да мине в болницата няколко капки. След това само зацапване първия ден. Отока спадна след 3 дена и не се е появявал след това. Процедурата беше извършена по wedge technique. Аз помолих лекарката да е по нея след като изчетох сумати мнения в интернет че възстановяването е по-бързо, въпреки че д-р Дончева каза че си зависи и от организма на човек и от самите лабии.

Болки не съм имала. Вечер още спя без долнище с разтворени крака от страх да не натисна нещо докато спя. Бельо сложих три пъти до сега за малко, а днес ми е 9-ти ден. Ходя с широки панталони или клинове , които дърпам надолу за да не се допират до кожата. Няма болка страх ме е от допира да не се случи нещо 😅.

Мисля че бях доста стриктна в почистването на раната. Нося си шише пълно със смрадлика в чантата и го използвам дори и навън. Лекарката ще ви даде инструкции за лекарства и кремове, та това няма да обяснява.

Дамите които си мислят че с 4 дена отпуск ще минат.. ще ви е доста некомфортно, но няма да боли. Опитайте се поне седмица вкъщи да останете, но ако не стане това не трябва да ви спира, просто ще е малко неудобно.

Отока ми беше 4 дена точно, wedge technique.

Ако имате въпроси, пишете  😊

Успех на всички!

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 19:51 от bubanka

# 76
Имате ли информация,или ако има такива дами минали през това,  възможно ли е естествено раждане след такава операция?

# 77
Според мен лабиопластиката не влияе по никакъв начин на раждането. Няма от какво да се притеснявате.

# 78
Здравейте, някоя жена правила ли си е в Пловдив и при кой лекар, защото никъде не намирам информация..🤷🏻♀

Имаше момиче от форума, което се е оперирало при д-р Амалиев. Много е доволна, въпреки че възстановяването й е било доста трудно. Аз също съм се насочила към него.

# 79
Здравейте! Предстои ми лабиопластика при д-р Станева в Майчин дом във Варна! Според вас с какво трябва да съм подготвена за самата процедура, какво трябва да нося (освен пари Grinning) ?

# 80
Здравейте! Предстои ми лабиопластика при д-р Станева в Майчин дом във Варна! Според вас с какво трябва да съм подготвена за самата процедура, какво трябва да нося (освен пари Grinning) ?

Здравейте! Нощница и чехли 😉 Хаха, не че аз си носих нощница де, но от там ми дадоха, разполагат със служебни 😉 Успех! ☺

# 81
  • Sofia
Здрвейте,и аз отдавна искам да се оперирам,но не знам в БГ да има добър лекар,искам не само лабиите да намаля,но кожа около клитора.И не знам дали някой тук би го направил,защото трябва да се внимава  да не се отреже кожата която покрива клитора.Та въпросът ми е дали има такъв добър лекар в БГ,  в други държави имат страхотни методи,но за мен ще е скъпо да ходя там..

# 82
Здрвейте,и аз отдавна искам да се оперирам,но не знам в БГ да има добър лекар,искам не само лабиите да намаля,но кожа около клитора.И не знам дали някой тук би го направил,защото трябва да се внимава  да не се отреже кожата която покрива клитора.Та въпросът ми е дали има такъв добър лекар в БГ,  в други държави имат страхотни методи,но за мен ще е скъпо да ходя там..

Преди време писах с едно момиче и тя ми отвърна, че д-р Илия Амалиев в Пловдив е коригирал и кожата около клитора, но по принцип лекарите рядко се съгласяват да работят върху тази зона. Не знам дали информацията е напълно достоверна, но това ми каза тя Simple Smile

# 83
Здравейте момичета. Искам да питам тези от вас които са си правили лабиопластика в София при кой доктор са я направили и каква сума заплатихте. Също така малко подробности около времето за възстановяване и техниката на операцията. Благодаря предварително

# 84
Здравейте момичета! Въпроса ми е към тези от вас, които вече са си правили лабиопластика, съвсем наскоро се оперирах и аз при д-р Станева в Майчин дом на 22.12.2020. Невероятен екип и съм изключително благодарна на момичетата тук, които я бяха препоръчали, така и аз стигнах до избора за нея и не съжалявам! Та въпроса ми е след колко време горе долу се резорбират конците и дали има някакъв допълнителен начин  за ускоряване на резорбирането(освен това да отидеш и да ти ги махнат), тъй като не искам да изтърпявам отново болката, която имаше в началото. Благодаря предварително на отзовалите се😊

# 85
Здравейте момичета! Въпроса ми е към тези от вас, които вече са си правили лабиопластика, съвсем наскоро се оперирах и аз при д-р Станева в Майчин дом на 22.12.2020. Невероятен екип и съм изключително благодарна на момичетата тук, които я бяха препоръчали, така и аз стигнах до избора за нея и не съжалявам! Та въпроса ми е след колко време горе долу се резорбират конците и дали има някакъв допълнителен начин  за ускоряване на резорбирането(освен това да отидеш и да ти ги махнат), тъй като не искам да изтърпявам отново болката, която имаше в началото. Благодаря предварително на отзовалите се😊

Отнема около 75 дена за напълното им разграждане. При мен месец след има останали само два шева.

# 86
Здравейте, момичета! На 07.01 си направих лабиопластика в Майчин дом. Вече 5ти ден, а от шевовете на едната лабия имам зацапване с кръв. Едната доста спадна, но надутата си боли и зацапва. При вас имаше ли такова зацапване и колко време? Другото което искам да попитам кога започнахте да сядате нормално?

# 87
Здравейте, момичета! На 07.01 си направих лабиопластика в Майчин дом. Вече 5ти ден, а от шевовете на едната лабия имам зацапване с кръв. Едната доста спадна, но надутата си боли и зацапва. При вас имаше ли такова зацапване и колко време? Другото което искам да попитам кога започнахте да сядате нормално?

Здравей! Аз също имах зацапване, почти през цялото време до към края на първия месец. Стараех се да подържам чисто и дезинфекцирано мястото и избягвах допир, за да няма дразнене. За сядането не си спомням, но трябва да е така, че да няма болка и дискомфорт.

# 88
  • София

Би ли споделила при кого я направи?

Извинявай, сега видях, че при д-р Станева. Разкажи за теб как мина операцията?

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 21:34 от Иллейн

# 89

Би ли споделила при кого я направи?

Извинявай, сега видях, че при д-р Станева. Разкажи за теб как мина операцията?

За мен операцията мина бързо и безболезнено /трае 30-40мин./. Самата процедура не изисква много подготовка и време, но за сметка на това възстановителният период явно ще е тегав.

# 90
Здравей,Теа! Ще се радвам да споделиш при кого, къде, цена и други подробности за процедурата. Проблемът е, че не мога да се свържа с теб на лични, тъй като си достигнала лимита за входящи съобщения, така че ще съм ти благодарна ако ти ми пишеш Simple Smile
Иначе, пожелавам бързо възстановяване на всички смели момичета тук, които вече са се подложили, и успех на онези (като мен самата), на които тепърва им предстои и още се лутат къде и как.

# 91
Въпрос към момичетата правили лабиопластика в Майчин дом Варна:
Може ли да опишете процедурата, престой и т.н., тъй като много ми се иска да знам как всичко протича. Много съм ви благодарна ❤

# 92
Здравей,Теа! Ще се радвам да споделиш при кого, къде, цена и други подробности за процедурата. Проблемът е, че не мога да се свържа с теб на лични, тъй като си достигнала лимита за входящи съобщения, така че ще съм ти благодарна ако ти ми пишеш Simple Smile
Иначе, пожелавам бързо възстановяване на всички смели момичета тук, които вече са се подложили, и успех на онези (като мен самата), на които тепърва им предстои и още се лутат къде и как.

Здравей, тъй като вече си комуникирах с Теа чрез съобщения. Тя също е била в М-клиник , както и аз при доктор Дончева. Всички цени са в сайта им общо всичко излезе към 1100 - 1200 лева с прегледи, упойки, лекарства и тн.

# 93
Много благодаря за информацията!

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 21:52 от bubanka

# 94
Може ли да опишете процедурата, престой и т.н., тъй като много ми се иска да знам как всичко протича. Много съм ви благодарна ❤

Здравей! Отиваш на един преглед при лекаря, който си си избрала за лабиопластиката /аз бях при д-р Станева/, обсъждате какво искаш и определяте дата. На мен ми направиха изследванията в същия ден, в който ми беше и операцията. Отидох в 9ч и в 18ч ме изписаха. Трябва да си гладна и жадна. Първо правиш тест за COVID-19, после даваш кръв и урина. Слагат ти спинална упойка и  извършват самата процедура за 30-40 минути. В стаята изчакваш, да те отпусне упойката и да си изтекат банките, които ти вливат и ако всичко е наред, може да си ходиш след това. Съветвам следващите 10 дни, да са ти свободни, т.к. си има определено дискомфорт. Възстановителния период никак не е кратък, при мен се отвори и единия разрез, но се оправят нещата. Засега мога, да споделя толкова, т.к. при мен самата са пресни нещата!
Успех!

# 95

Здравей! Отиваш на един преглед при лекаря, който си си избрала за лабиопластиката /аз бях при д-р Станева/, обсъждате какво искаш и определяте дата. На мен ми направиха изследванията в същия ден, в който ми беше и операцията. Отидох в 9ч и в 18ч ме изписаха. Трябва да си гладна и жадна. Първо правиш тест за COVID-19, после даваш кръв и урина. Слагат ти спинална упойка и  извършват самата процедура за 30-40 минути. В стаята изчакваш, да те отпусне упойката и да си изтекат банките, които ти вливат и ако всичко е наред, може да си ходиш след това. Съветвам следващите 10 дни, да са ти свободни, т.к. си има определено дискомфорт. Възстановителния период никак не е кратък, при мен се отвори и единия разрез, но се оправят нещата. Засега мога, да споделя толкова, т.к. при мен самата са пресни нещата!
Успех!

Много благодаря за информацията! Бързо възстановяване Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт