Да се запознаем

  • 23 695
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 580
И аз да се представя  Grinning
Казвам се Ива.Имам дете на 1 година, което чакахме доста време.
Сега отново съм бременна, но не са ми чежди проблемите около така желаното забременяване.
Желая на всички момичета тук красиви бебчета в най-скоро време  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 4 068
Abe az kade sam bliala ta ne sam se predstavila tuk.No po-dobre kasno otkolkoto nikoga.
Kazvam se Raina Vardeva
na 26 godini sam i jiveia v Plovdiv
omajena sam ot 01.07.2000(toest skorp imamgodi6nina)
Imam dve neuspe6ni bremennosti no sega 6te prodaljim s
opitite Embarassed  Embarassed  Embarassed
Kakvo o6te da napi6a za sebe si?Stra6no mnogo obi4am da 4eta knigi i da gledam Discovery.Naposledak oba4e ne6to sam se vmania4ila po tozi forum koeto ne e nikak lo6o za6toto vie vsi4ki ste stra6no priatna kompania. Grinning  Grinning  Grinning
Mai tova e ot men.

# 47
Zdraveite ,kazvam se Pepa i sam na 24. Ot oktomvri minalata godina omajena ,predstoi mi svatba v kraia na iuli .Na 17.03. mi praviha kurtaj Cry ,sega pravum opiti za bebshe i se ostaviam v Bojiite ratze.
       Na vsichki momicheta uspeh,mnogo liubov i mnogo ,mnogo bebentza Wink
                     
           Niamate predstava kolko mi pomagate  Embarassed obicham vi  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 48
Цитат на: lunhua
Privet ! Az sam Nevena.Na 30 godini sam.Pravim opiti za bebe ot 4 godini.Ve4e mai 6te opitame invitro,makar,4e e skapo.Iskame bebe! Simple Smile


На 33 съм. Мъжът ми - на 35. Искаме да имаме бебе. Естествено!
Със олигоспермия е , която не се повлиява от лечението .
Не зная към кого да се обърна за подробна информация, касаещо инвитро оплождането. Показания, време, цена?
Ще Ви бъда благодарна , ако ми дадете сламка!!!

# 49
Zdraveite i ot men.
Az se kazvam Nadejda,na 24 Mai stanah na 25god. Jiveia daleko v Asia - Jujna Korea i poniakoga mi e mnogo muchno za vsichki v kushti.S priatelia mi se opitvame za bebe ot Septemvri 03.Zabremeniah,no napravih abort Dekemvri.Ot niakolko meseca pak sme se zahvanali,za sega niama rezultata,no iskam da se otpusna i da mislia pozitivno.Nadiavam se vsichko da si doide na mastoto i to skoro Stuck Out Tongue
Vuzhishtavam se na podkrepata,koiato si davate edna na druga.Az sum s vas i stiskam palci na vsichki!  Hands Thumbsup

# 50
Здравейте, аз съм нова , но това което прочетох преди да се регистрирам ми показа, че мястото ми е точно тук.
Казвам се Анелия, почти на 27 години съм, живея във Варна. Омъжих се през април миналата година, горе долу оттогава се опитваме да си направим бебе.Но не става Cry !!!  От около 2 месеца сме тръгнали и двамата по лекари, на съпруга ми поприключиха изследванията (всичко му е наред  Simple Smile , но моите продължават ! Още нищо не са ми открили като причина, но надеждата ми като че ли е понамаляла значително.
Желая на всички вас и на мен самата по едно красиво и здраво бебе като за начало, пък после всеки да повтаря по колкото пъти си иска и те да са все успешни !
Доскоро

# 51
  • Мнения: 920
Цитат на: ani_77
Още нищо не са ми открили като причина, но надеждата ми като че ли е понамаляла значително.


Аааа да ги нямаме такива с намалелите надежди......приеми че  вашият наследник още незаченат е със собствено мнение...и по някаква причина (само той/тя си знае защо) не иска да се появи сега точно......това не значи че няма да стане другият месец....така че - никакви загуби на надежди!

# 52
  • Мнения: 158
Здравейте!
За съжаление аз идвам от другия форум....До скоро бях бременна - направих спонтанен аборт в 5-ия месец през май, а толкова искахме бебче с татито... Cry  Cry  Cry Сега сме в период на изчакване на гадните 6 месеца и после пак! Иначе съм на 27 години, омъжена от ноември '03. Силно се надявам да бъда тук още най-много  5 месеца  Wink ...., но дотогава ще се радвам да сме заедно! Simple Smile
Успех на всички!!! Stuck Out Tongue

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Здравейте момичета!
Сега вече и аз ще се представя.
Казвам се Маги , на 32 съм вече, омъжена съм от 12 години .
Имаме две съкровища , син на 10 години и дъщеричка на 8 год.
Не работя(може би е грешка, но не съм изпитвала желание ) , гледам си децата. Никога не съм/сме мислели да имаме три деца.
НО !  Преди 3 месеца вече, у мен се появи желанието за бебе, супер изненадващо и за мен самата..... И така , сега се надявам след около месец да започнем опитите ! Ще се надявам на вашата подкрепа! Благодаря ви !
Чувсвам се страхотно тук , сред вас  и желая УСПЕХ на всички ни !

Ето и моите съкровища http://community.webshots.com/user/mikaela99

# 54
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз забременях от раз.Все мислех,че още не ми се иска дете,а да си поживея, но дойде момент в който един ден ме изнервиха всички.Казах,че ще раждам, един път не се пазих и взе че стана...................................

# 55
Привет на всички!
Казвам се Поли, на 27 год. (само за още 2 месеца;) омъжена съм от 5 години. От 7 месеца опитваме за бебок. Миналата година през май забременях от раз, но за съжаление имах спонтанен аборт в 3-тия месец. Та от тогава пак сме на нивата за бебета. Успех на всички опитващи.

# 56
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Zdraveite momi4eta!
izvinete me, 4e pi6a na latinica, no imam problemi s kirilicata.
Kazvam se Dora, na 43 god.(sigurno golyam smyah 6te padne!), ot edna godina sam omajena v Anglia i se opitvame za bebe. Pri men osven vazrastta, problema e 4e sam na hormoni ot okolo 2 god. No az sam nepopravim optimist i pri men nadejdata nikoga ne umira. 4eta vi ot dosta otdavna, mnogo pove4e nau4ih  ot vas, otkolkoto ot koito i da e lekari. Edva sega se prestra6ih da pi6a, ve4e ne moga bez vas.

# 57
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Blagodarya vi momi4eta
Moyta istoria e malko dalga, no s nyakolko dumi... Predi 3 god. sled golyamo naprejenie i barzo otslabvane mi sprya cikala. vednaga huknah po doktori(togava si byah v Bg.), no te me motaha po4ti godina bez kakvito i da e izsledvane. Nakraya mi napraviha hormonalni izsledvaniya- ponijen progesteron. Zapo4nah da piya femoston. A kato vidyaha godinite mi mi postaviha vednaga diagnozata. Sega kato se opitvam da zabremeneya smeniha hap4etata s Dufaston. Vsi4ko tova bg. lekari. Tuk s angliiskite o6te po-trudno se razbiram. Kogato gi pitam doktorite za kakvatao i da e informacia po moya problem vsi4ki mi otgovaryat s takava nasme6ka i tolkova uklon4ivo. No prez avgust pak sam si v Bg i tragvam po doktori, a sled tova sam re6ila da prodalja i tuk.

# 58
Confused: Момичета, аз съм съвсем новичка, така че простете неосведомеността ми. Моля ви, ако някоя от вас е информирана, да ми отговори - възможно ли е неомъжена жена по свое желание да зачене по метода "инсеминация" с анонимен донор в България? Оказва се, че няма мъж в тази страна, който да желае да ме удостои с честта да бъда майка на децата му. Вече съм на 33 г. и преди четири месеца ми хрумна идеята за донор. Засега направих само основните изследвания, които са повече от добри, боря се с психологическата бариера и се опитвам да събера максимум информация.
Шокирана съм от едно изречение в статията "Спасението е в баща назаем", публикувана в този сайт: "Не се обсъждат самотни жени, лица под 21 г. или дами с хомосексуални наклонности." Прочетох и архаичната наредба от 1987 г. за изкуственото оплождане на жените, където се говори само и единствено за семейни двойки!????
Да разбирам ли, че нямам шанс да зачена чрез изкуствено осеменяване при сега действащото законодателство?
Моля ви за мнения, идеи и информация! Р.Р. Аз съм просто едно самотно момиче на 33...

# 59
  • Мнения: 4 068
Здравей мила Анди!
Аз не знам отговора на твоя въпрос,но ти предлагам да пуснеш направо нова тема с това питане,за да я видят повече хора.Между нас има адвокати и хора подлагали се на инсеминация и инвитро и те сигурно са информирани и ще ти помогнат.
А колкото до това,че си на 33 и смяташ че няма да срещнеш човека с когото да създадете едно прекрасно същество.....не мога да го приема.Тук при нас отчаянието е забранено със закон.Имаш още време мила.Защо смяташ че 33 е вече преклонна възраст?Сигурна съм,че там някъде има човек който чака ти да се появиш,за да осмислиш живота му.Не се отчайвай и не се предавай!
Стискам ти палци и ти желая скоро да срещнеш голамата любов!

Общи условия

Активация на акаунт