Пазаруване от LC WAIKIKI тема 2

  • 61 478
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 716
Здравейте,
записвам се да следя темата ви Flowers Hibiscus

На мен също много трудно и тегаво ми се отваря и зарежда сайта, без значение дали съм от лаптоп или телефон. Само този сайт ме отказва да поръчвам онлайн. И на няколко пъти забелязвам разлика в сайта и това което има по магазините - в магазина си харесвам много повече неща Flushed

В сайта няма размери на каквото ми хареса. Поне аз трудно намирам S.

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 3 146
Сайтът ми се отваря, но като натисна на намалението и ме препраща към страница на турски език с изброени държави, между които липсва Бг.
Физическите магазини и он лайн магазина се различават като асортимент и цени, както при Х§М, Зара и др. Последната ми поръчка дойде от Румъния.

# 197
  • Мнения: 4 841
От как открих сайта, в магазина не съм стъпвала. Имам вече доста поръчки, всичко е ок. Пазарувам от години и им знам асортимента и размерите. До сега от сайта издънка нямам, пу пу. Само една туника дето се улях и поръчах два номера отгоре, но си я ползвам за домашна рокля. За 8лв какво да се разправям с връщане, намерих и чудесно приложение.
Сайта го разглеждам през телефона, бавен е, но не ми е проблем. Излизат ми всички дрехи. Всички поръчки съм пускала през телефона, предимно плащам с карта.

# 198
  • Мнения: 3 047
Физическите магазини и он лайн магазина се различават като асортимент и цени, както при Х§М, Зара и др. Последната ми поръчка дойде от Румъния.

Онлайн Зара и ХМ имат много повече неща, поне от това което съм гледала и търсила. Дано ъпдейтнат малко нещата , защото ми е много по-удобно онлайн да пазарувам. Rolling Eyes

# 199
  • Мнения: 47 888
Купих си есенен панталон, добро попадение
Обаче сайта е прекалено бавен, че да го търся да ви го пкажа

# 200
  • Мнения: 1
Здравейте, направих избор на няколко нещица, но си стоят в количката и не мога да ги поръчам. Не ми разрешава да отворя количката. Ужасно бавен сайт. Някой друг с подобен проблем?

# 201
  • Мнения: 5 172
Здравейте, направих избор на няколко нещица, но си стоят в количката и не мога да ги поръчам. Не ми разрешава да отворя количката. Ужасно бавен сайт. Някой друг с подобен проблем?
https://www.lcw.com/bg-BG/cart

# 202
  • на морето
  • Мнения: 1 377
Здравейте, направих избор на няколко нещица, но си стоят в количката и не мога да ги поръчам. Не ми разрешава да отворя количката. Ужасно бавен сайт. Някой друг с подобен проблем?
И при мен е така от доста време. Щях да пусна поне две поръчки, но уви...те губят.

# 203
  • Мнения: 180
Мили дами, от шопинг екскурзия в Одрин донесох 24 номер на тези дънки на дъщерята, но съм ги умалила https://www.lcwaikiki.ma/en/p/trousers-9w0241z8-indigo/ . В бг версията на сайта няма доставка на този модел, а девойката ги одобри. Имате ли идея дали може да се поръча от турския сайт с доставка до бг?

# 204
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Нещо не се оправям със сайта.Търся панталони за моето момче,но в разделението ми излизат точно 6 модела.Не търся където трябвя или наистина са само толкова?

# 205
  • Мнения: 1 446
Трябва да изчакаш страницата да се зареди като стигнеш до последния артикул. Просто сайта е много бавен

# 206
  • Мнения: 281
Да, аз бях със същия проблем. Обади се по телефона, ще го оправят. Ако до 24часа пак не ти се появят парите в акаунта, пак им звъни. След второто ми обаждане вече ми върнаха парите.

Извадила си късмет значи! След месец и половина разправии и множество разговори по телефона, все още си чакам парите. Уж ще направят проверка, имали проблем със системата, да съм изчакала и какви ли не глупости... Страшно несериозно отношение, нямам думи просто!

# 207
  • Мнения: 700
Да, аз бях със същия проблем. Обади се по телефона, ще го оправят. Ако до 24часа пак не ти се появят парите в акаунта, пак им звъни. След второто ми обаждане вече ми върнаха парите.

Извадила си късмет значи! След месец и половина разправии и множество разговори по телефона, все още си чакам парите. Уж ще направят проверка, имали проблем със системата, да съм изчакала и какви ли не глупости... Страшно несериозно отношение, нямам думи просто!

Щом в разговора те убеждават че ще има справка по-добре ги отпиши тия пари...при мен беше така.

# 208
  • Мнения: 281
Нямам намерения да им подарявам сумата... ще ги тормозя докато не си получа парите!

# 209
  • на морето
  • Мнения: 1 377
Точно така, не ги оставяй. Рано или късно ще върнат парите. Заплаши ги и със защита на потребителите. Аз им писах няколко пъти във фейсбук. Пробвай и там, бързо отговарят. Вече ме в страх да поръчвам от тях.

Общи условия

Активация на акаунт