Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 апр. 2019, 17:08 ч.

Защо не получавам харесвания в Tinder

• 11 167
  • 351
  •   1
Отговори
# 345
Не че нещо, ама след 40 се срещах с много по-готини и качествени мъже от когато бях на 20+..)

# 346
  • Пловдив
Скрит текст:
Не че нещо, ама след 40 се срещах с много по-готини и качествени мъже от когато бях на 20+..)
Има два варианта:
1. Тогава не са съществували толкова качествени млади мъже.
2. Тогава е имал качествени млади мъже, но си се насочвала към такива, които не са така качествени като тези, които сега срещаш. Външността на младоците е била водеща при избора ти. Сега, когато вече имаш опит от предишни приключили връзки, залагаш повече на душата и грижовността на мъжа.

Не бива да се пренебрегва и тази отколешна закономерност:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 15:24 от Жребчe

# 347
О, не. Харесвам същите мъже, както и тогава..)) Външността никога не ми е била водеща.
 Аз се промених. Сега съм по-хубава, умна и най-вече: уверена в себе си.

# 348
  • Пловдив
Скрит текст:
О, не. Харесвам същите мъже, както и тогава..)) Външността никога не ми е била водеща.
 Аз се промених. Сега съм по-хубава, умна и най-вече: уверена в себе си.
Нормално. Simple Smile Видеото, което приложих горе, се основава на факти. С времето някои мъже стават по-улегнали, видели от живота и напреднали с кариерата (имат фирмички, ала-бала); а на някои жени пък им идва умът в главата, виждат грешките в себе си и разбират кое би ги направило по-щастливи. Осъзнават и това, че вече не са така вървежни като на младини (с редки изключения, както споменах на предишната страница за една моя бивша, която дори и на 43 години обира погледите).

# 349
Не всички жени залагат само на външността (снимките) си. Някои пишат и смислени текстове, различни от обичайните цитати на изтъркани мъдрости от типа на "Животът не се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни" или "Cute, but crazy. But cute" (това второто съм го виждал в десетки профили). Ще го кажа по друг начин, за да ме разбереш. Simple Smile

Наистина? Интересно. От 3 седмици имам Тиндър и мъжките профили са тотал щета*, такъв нечовешки мързел да напишеш 2 реда, че нямам думи.Чудех се дали и при женските е така.

*Има и готини хора, де, признавам. В интерес на истината, след като го пробвах лично, съм защитничка на приложението. Има свестни, стават чудесни разговори.

# 350
  • Пловдив
Скрит текст:
Не всички жени залагат само на външността (снимките) си. Някои пишат и смислени текстове, различни от обичайните цитати на изтъркани мъдрости от типа на "Животът не се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни" или "Cute, but crazy. But cute" (това второто съм го виждал в десетки профили). Ще го кажа по друг начин, за да ме разбереш. Simple Smile

Наистина? Интересно. От 3 седмици имам Тиндър и мъжките профили са тотал щета*, такъв нечовешки мързел да напишеш 2 реда, че нямам думи.Чудех се дали и при женските е така.

*Има и готини хора, де, признавам. В интерес на истината, след като го пробвах лично, съм защитничка на приложението. Има свестни, стават чудесни разговори.
Естествено, че има както свестни мъже и жени, така и други от типа "пълна щета". Smiley Както е и в истинския живот. Тези хора от приложението Тиндър, на чиито профили попадаш, все пак се разхождат и на улицата.

# 351
  • Sofia
Одеве я мернах съвсем случайно темата.
Прехвърлих последните 2-3 страници.
Браво на Братан и Пирончо. Много точно сте описали тенденциите, аз само потвърждавам.
Romanus може да е малко по-директен за "стандартите" на форума, но също съм съгласен с някои от трактовките му.
И в заключение, няма какво да се "учудваме" кое, какво, просто много хора няма да си признаят нищо, но пък ние имаме очи и сетива да виждаме и усещаме. Wink
Приложенията за мен са загуба на време и тотал щета, не се занимавам.
Предизвестено ми е.

Общи условия

Активация на акаунт