✨Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ✨тема 18

  • 14 606
  • 737
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 875
Добро Утро! Нека усмивката не слиза от лицето ви!



# 286
  • Мнения: 13 537

     В очакване на бебето, щастливият бъдещ татко в различните му превъплъщения.








    И ... Ийт Козан!


      


# 287
  • Мнения: 6 875
Заповядайте десерта за тази вечер





За накрая най-сладкия десерт

# 288
  • Мнения: 13 537
     Цеце, май двечките с теб и тази вечер ще бъдем сами в темата. Другите   момичета нещо не се появяват! Но пък тортичката е чудесна! Благодаря ти! Сега да можеше Софи или Феми да поднесе и по един коктейл и удоволствието ще е пълно!

    От мен - Нур и Ийт Козан ! В тяхната компания винаги е интересно и забавно!



   




   



# 289
  • Мнения: 6 875
Няма нищо, когато се освободят и те ще ни навестят. И докато си чакам миялни, перални да свършат, да пием по един карибски коктейл с чадърче



Ние да се порадваме на Нур и Ийт - хем с бодли, хем с цветя



Благодаря за полудях с цялото си сърце

# 290
# 291
  • Мнения: 13 537
     Цвети, ти ме подсети за Чънарко. Да взема да го пусна и аз! Ще върви с карибския коктейл!



   

   


# 292
# 293
# 294
  • Мнения: 13 537

    И днес не станахме виртуални баби, лели и т.н. Ефехан не бърза да ни зарадва! Алмеда се умори от чакане, няма я и в IG, изчерпаха й се "оригиналните" снимки и клипчета.

    Но Ийт Козан е неуморен - появява се навсякъде!


      


      

# 295
  • Мнения: 10 395
Heart Heart


Purple Heart




Flowers Bouquet Flowers Four Leaf Clover




Скрит текст:
На Велики четвъртък** е добре да изхвърлим от живота и ума си всички обиди и негативни чувства, които сме натрупали към околните и към себе си. Това кореспондира с определено евангелско събитие. Както знаем Юда излиза по-рано от Тайната вечеря, за да доведе войниците, които ще арестуват Исус. Историята на предателството е известна, както и фактът, че Христос му прощава за стореното. Но това не е било достатъчно условие, за да бъде опростен предателят..

Причината е много проста – сам Юда не е успял да прости на себе си за стореното. Така, сред многопосочните уроци в тази история, стои и важната повеля човек да съумява да прощава и на другите хора, добри или лоши, и на себе си.* Пренасяйки този завет в днешния си ден, на Велики четвъртък можем да направим ритуално изчистване от негативите, които сме натрупали. Негативи, насочени към всеки около нас и най-много към самите нас..*

Blue Heart



Blue Heart Cupid

# 296
# 297
  • Мнения: 6 875
Добро утро! Нека днес да ви е весело и спокойно!



# 298
  • Мнения: 13 537
   
Здравейте, момичета!


Добро утро на Велики Четвъртък!

Пожелавам ви днес да раздавате усмивки и добро настроение, за да усмихнете деня и той да ви се отблагодари с прекрасни моменти и много радост!

Щастливо, споделено и пъстро да ви е...


      

# 299
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Здравейте, момичета!

От сутринта си мисля, че имам проблем с интернета, а то кабела ми се бил измъкнал Satisfied
Ефехан явно чака Великден Smiley
Ще боядисвате ли яйца днес?


Общи условия

Активация на акаунт