After movie | След

  • 12 005
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Ужас.

Колко хубави книги има на този свят, а каква халтура се чете от тийновете, не е истина просто...   ooooh!

Това и пари да ми дават няма нито да го гледам, нито да го прочета.


Абсолютно!

Но трябва да призная, че гледах 50-те нюанса 1 на кино заради моя приятелка. Добре че бяхме купили шампанско, с което се наливах през цялото време и проклинах минутата, в която съм се съгласила да гледам тази глупост.

Дорнан и Дакота Джонсън се правят на актьори. Особено тя е толкова слаба актриса, че направо ти става неудобно да я гледаш. Той уж се мъчи да го докара до актьор, но нещо не му се получава много.


Норче,
Тук искам да обсъждаме After, а не 50 нюанса. Нюансите съм ги дала само за пример, а не за тема за разговор. Нищо лично но според мен филмът(След) си заслужава, аз днес ще го гледам и ако ми хареса ще ви споделя🤗

# 16
  • Мнения: 30
Ужас.

Колко хубави книги има на този свят, а каква халтура се чете от тийновете, не е истина просто...   ooooh!

Това и пари да ми дават няма нито да го гледам, нито да го прочета.


Малко закъснях, ама да отговоря. Значи, тези книги могат до голяма степен да обогатят знанията ти относно секса, колежа и това какво става, ако попаднеш в лоша компанията. Аз харесвам тази поредица, чела съм всичките издания и наистина ти ги препоръчвам. Ще останеш без думи и ще си промениш мнението за това с какво се занимавам(смисъл какво чета)😊

# 17
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

С кого ще ни споделиш?  Mr. Green

Нелка, имай предвид, че Пеперудка е на 14.

Butterfly04, извинявай, не го приемай като обида. Просто предупреждавам, за да се знае, че си говорим с едно дете.

# 18
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Елеонора  Heart
Всъщност реагирах, тъкмо защото сметнах, че авторката се справя съвсем прилично с писането - при положение, че е на 14 години. И това „споделяне“ не можах да го преглътна.
Макар че, спокойно бих могла да отмина, тъй като много, твърде много хора употребяват този глагол по същия “пазарски“ начин. :/
Понякога едно такова издърпване на уши може да свърши чудеса, когато човекът, към когото е насочено, е интелигентен. :*
 

# 19
  • Мнения: 30

С кого ще ни споделиш?  Mr. Green

Не "с кого", а "какво"
Гледах филма и като цяло беше готин, смисъл беше ми лееееко кратък, затова трябваше като се прибера да препрочета книгата за не знам си кой път само, за да мога да си припомня колко яка кучка е Моли и каква перфектна глупачка е Теса🤗

# 20
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Гледах филма и като цяло беше готин, смисъл беше ми лееееко кратък, затова трябваше като се прибера да препрочета книгата за не знам си кой път само, за да мога да си припомня колко яка кучка е Моли и каква перфектна глупачка е Теса🤗
Въпросният филм е абсолютно оплют от критиците, а рейтингът му направо умопомрачителен.

Предполагам, че актьорската игра е "умопомрачителна"!

Но като се има предвид, че на твоите години гледах и се кефех на "Никита" с Пета Уилсън ... Кефех се и на "На гости на третата планета", и на Клеопатра с Били Зейн. Сигурно и те са били такива бози.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Чела съм книгите. Смятам, че Хардин е идеален кандидат за затвора, но уви цялата рода ще се втурне да го вади от там  ooooh! Връзката му с теса е идеален пример за една токсична връзка. Някой трябва да е мазохист, като мен за да прочете поредицата. Не знам от коя книга натам исках тия двамата да се разделят и да свърши тая мъка. Явно са променили филма, за да се хареса повече Хардин, защото в тоя аз не виждам нищо за харесване.
Филма няма да гледам, че има опасност да хвърля нещо, което съвсем съвсем случайно може да улучи миличкия Хардин  hit

# 22
  • Мнения: 1 898
Здравейте Hug
Стана ми интересно от коментарите и реших да гледам този "прословут" филм Grinning За жалост не го намирам никъде.. Имате ли представа от къде може да се свали?

# 23
  • Мнения: 1
Някой може ли да прати линк към филма?
Благодаря предварително! Purple Heart

# 24
  • Мнения: 84
Някой може ли да прати линк към филма?
Благодаря предварително! Purple Heart

След (2019) - руски дублаж.

# 25
  • Мнения: 2
Има го в замунда. Книгите са сто пъти по добри от филма . Не знам защо са го осакатили така филма и са добавили неща, който в самата книга никъде ги няма . Бих препоръчала на тези, който са чели книгите да не си правят труда да го гледат, но ако го гледат да знаят че нищо от това , което е изиграно от актьорите не е същото в книгите. Пълно разочарование говоря като фен на поредицата.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Не съм чела книгата, но филмът беше абсолютна боза. За актьорите да не говорим. Същото като с "Нюансите". Frowning1

# 27
  • Мнения: 9
Има го в замунда. Книгите са сто пъти по добри от филма . Не знам защо са го осакатили така филма и са добавили неща, който в самата книга никъде ги няма . Бих препоръчала на тези, който са чели книгите да не си правят труда да го гледат, но ако го гледат да знаят че нищо от това , което е изиграно от актьорите не е същото в книгите. Пълно разочарование говоря като фен на поредицата.

Абсолютно си права, аз само дето си загубих час и нещо, за да го гледам всичко много бързо стана, нямаше караници, нямаше бой, абе влезна в университета и след 15 минути хоп вече са "заедно". Много претупано

# 28
  • Мнения: 3
Здравейте, найко има ли поредицата на Анна Тод в електронен вариант. Ако да може ли да я сподели по някакъв начин. Всъщност търся и тези книги[/img]
Благодаря предварително

# 29
  • Мнения: 55
Здравейте!Признавам,че не съм чела всички коментари по темата,но гледах наскоро филма и въпросът ми е-Ще има ли втора част?
Заедно ли са или не? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт