Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 630
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Занаткее, да ти е живо и здраво момчето и много щастие да има в живота! 😍🤗

Стискам палци за петък, дано всичко е наред.

Мими, Инджи, да оздравявате.
Инджи, ще се справи добре твоя пилот. 🤗

Вълничке, чуден маникюр! 😍

Деси, дано няма усложнения и се разминете само с тази интервенция.

Иринитко, а снимкии?

Мамексче, весело на рд!

Благодаря ви за пожеланията за работата. Дано имам късмет.
Малчо пак е болен, милия ми.. А как ще работя с тия боледувания не знам. Кофти ми е. И мен всичко ме боли иначе.
След 2 дни ММ има рд и имахме планове, но каквото такова.

Прекрасни кафенца, местенца, ягодки. 😍
Лека вечер. Аз имам да готвя и да гладя (второто го мразя ама понякога се налага 😅).

# 46
  • Мнения: 2 089
JoyJoyJoy
Бави се Мимето щото прави кичури Joy

# 47
  • Мнения: 28 396
Тук съм калпазанки....човек не може да е и болен от вас! Stuck Out Tongue Winking Eye
С риск дано не обидя съфорумка някоя, но изрусена коса ми е едно от най неприятните неща по една жена, също така и коса с руси кичури, тип "черга" в главата! Ама вие не  ме слушайте и не се обиждайте....Аз съм старомодна лилава зелка! Heart Eyes
Занатка да ти е живо и здраво чаровното момче, да има късмет, здраве и успехи!

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 20:00 от mimi.7299

# 48
  • Мнения: 2 089
Ти не ни оценяваш усилията, начи JoyJoyHeart

# 49
  • Мнения: 28 396
Ти не ни оценяваш усилията, начи JoyJoyHeart
Няма да помогнат, познавам си човека, Претенция би простила руса коса, но дебелина НИКОГА! Crazy
Сисонче, ще се оправи малкото ми синеоче, ще празнувате пак с татко му! Да го цункаш от мен....!
Сега ме светнаха че в сряда съм командировка у Софето, но пак ще е на бързане! А мама и детенце вече ще са дошли....! Sad

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 20:15 от mimi.7299

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Занатка, Честито да е чедото ти! Да има много любов в живота си! 💓
Ако не справя с плетенето идвам на уроци.
Мимчо, ей, опасно туй Маме, бе Confused Ще помрънка, ще помрънка и ще й мине.
Сисони, ще постна линк със снимките, но само да намеря време да ги кача нейде. А, и да разбера как става, щот аз съм толкова на "ти" с технологиите, че ако компа имаше ръце, до сега да ме беше пребил. Joy

# 51
  • Мнения: 28 396
Ей хора, качиха още едно мое готварстване в Готвач.бг, благодарско и на Иринита! Hug За това Емка ще ги сънувааааа, защото съм майсторка!!!! Flutter Party Party

https://recepti.gotvach.bg/r-121256?fbclid=IwAR1uEdqASdowDPmS7T4 … Tjk3PftvxDnGvBZJE

Вижте отдолу кой е източника, семоа! Blush

# 52
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Занатке, да ти е жив и здрав порасналия младеж! Да постигне всичко, за което и мечтае и вие да му се радвате Hug Мечетата са чудни, аз съм с две леви от клуба "Весели ръчички пречат на всички" и не мога да направя такова нещо Hug
Сис, дано всичко е наред - с Малчо и с работата Hug
Мимчо, ние само от добри чувства Stuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart

# 53
  • USA
  • Мнения: 2 143
Бак ту риалити, пийпл😂
.
Видях мечето на Занатка, много си сръчна, и вEрно  ли само от гледане в тубата го измайстори, чудничко😍
Честит рожден ден на синчето, жив и здрав да ти е!
Инджи, стискам палци, но не се съмнявам, че ще вземе изпита момчето ти🤞
Мимс, мидите ще ги направя, ослюнчих се, много обичам😍 Косата не пипай, не мисля, че русото е твоя цвят😘
Иринитка, не знам откъде, но и аз ще чакам снимки😍
Сиси, работа ли почна, честито! Да се оправя Стефко😍
Деси, надявам се, че твоето момче вече е добре🤞🤗
Вълничке😍😘
Трябва да допрочета предишната тема, за да се включа по-адекватно.
Чака ме разопаковане на багажи, пране, и все такива чистачески рабУти, не за принцеси😉

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 03:28 от SkyBlue

# 54
  • Мнения: 28 396
Чака ме разопаковане на багажи, пране, и все такива чистачески рабУти, не за принцеси😉

И аз днес се разчевръстих, хем подсмърчам, подсмърчам...., че Претенция не обича да е разхвърляно и мен ме погнаха чистаческите дейности, как не разбират, че ние сме родени за принцеси! Crossing Arms

# 55
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Занатка, честито на рожденика ти; здрав, успешен, късметлия и неимоверно щастлив да е!
    Деско, да се оправя синчето; майчиното ти сърце само знае какво ти е.  Hug Hug Hug
    Инджи, сигурна съм, че вече си спокойна и имаш добри новини от нашенско!  Heart Eyes
  Стефчо и всички болни да се оправят; стискам палци на нуждаещите се.  Hug Hug Hug
    Аз се изгубих, но съм много натоварена - взех си успешно онзи тест (за гражданство); чакам да ми определят дата за клетвената церемония. Имам двама ученика (възрастна дама и младеж от други щати) - уча ги на български по Скайп или когато тя е в нашия град - лице в лице. Възхитена съм от ентусиазма и желанието им да научат езика ни - годениоцата на момчето е българка. До сватбата, която ще бъде в България през септември, трябва да проговорят. Не мисля, че ще им е трудно, учат като за световно, страхотни са. Отнема ми много време да им подготвя индивидуален план за обучение; въпросите са им безчет. Затуй ме няма, слагам кафе и отивам да превеждам. ГУУУУУШШШШШ!  Hug

        

# 56
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро,  Hug
Сиси, дано да сте добре вече  Praynig много се радвам за работата ти , дано останеш доволна  Hug
Инджи,  Praynig
Мими , вече са се прибрали твоите момичета сигурно, и те държат в кондиция  bowuu браво за рецептата  chef
Спокоен ден да имате  bouquet

# 57
  • Мнения: 28 396
Добро утро! bouquet
Ир, радвам се да те видя!
Ничия моите момичета ще дойдат утре, Телчо ще отиде да ги докара.... живот и здраве утре вечер ще ги гушна и двете! Heart Eyes Много ми е мъчно за мама, толкова време не съм я виждала...! Confused
Адорейшънче днас на салати, обаче толкова е студено тук, че направо тези салати ме довършват! Ти докъде я докара....?? Hug
Хубав ден, кафенцето на Ир е разкошно! Flutter

# 58
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро и от мен! Благодаря за кафенцата, Ир, Мими Hug
Ирко, не съм се и съмнявала, че няма да се справиш - поздравления за теста! А за учениците ти - хубав повод да се учи езика Hug
Mиме, ще си гушнеш най-любимите довечера Hug Не се притеснявай за мама - те са ни такива, защото много ни обичат Hug
Времето нещо се мръщи, затова - да ви е усмихнато в сърцата :hug

# 59
  • Мнения: 2 844
[ He will pass the exam! Как върви инглиша? Hug
Yes, he passed the exam! Не съм се отказала още Мими  Heart Eyes, надявам се да е така докато го понауча. Благодаря за прекрасното местенце на което си ни поднесла кафенцето. И се опитах да си те представя руса - не ми се получи Joy
Благодаря ви милички, сила сте - не на всеки зпит се притеснява така, както беше притесне за този изпит милия, но всичко е ок.
Заната Heart Eyes да ти е честито порасналото момче, да е здрав и успешен, ваша гордост и радост.Весел празник! Heart
Ирка Heart Eyes радвам се да те видя и благодаря за чудното кафенце!А наистина повода за ученето на български е прекрасен!
 Иринита  Heart Eyes добре си се завърнала, ние ще изчакаме за снимките! И познай дали не ме зариби с обувките , поръчах си от тези, защото от кожените нямаше моя номер Stuck Out Tongue Winking Eye Днес ги очаквам.
http://sarapenbg.com/w/p/a/1/14/2200/bg#1
Сиси Heart Eyes по- бързо да се оправя детенце Heart
Скай Heart Eyes добре си си дошла! И аз чакам телепортацията да се случи Sunglasses толкова ще е готинко!
Имаше и още, но малко ми се спи, че снощи посред нощите си говорихме доста с моя син, и хич не ми се ставаше!
Прекрасен и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт