Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 597
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Май всички са забегнали Grinning
Добро утро и усмихнат ден, бандичка Hug

Последна редакция: ср, 08 май 2019, 13:33 от desi_mama

# 331
  • Мнения: 1 617
Бандичка, привет!  Hug
Чета ви! Hug
До неделя съвсем няма да пиша - отивам на фестивал от танците. Днес ще оправям багажа, ще гладя носия, ще преправям някои неща. Сополива съм и ужасно ме е яд, че допуснах да настина, и то докато си бях вкъщи.
Днес от нерви кукнах рано...
Белче, радвам се, че си оценена!  Hug
Прегръщам всички! Hug

# 332
  • Мнения: 2 058

Емче бързо оздравявай HugВесело изкарване на фестивала Heart Eyes
Деска днес първи работен ден ли ? Да мине леко Heart Eyes

# 333
  • Мнения: 2 844
Приветттт!
Вангоби Heart Eyes милата тя, какво прочела  Joy - жлъчката е ОК, благодаря за стиснатите палци!
Емче Heart Eyes бързо оздравявай и да се накефиш на фестивала!
Джулкей Heart Eyes весело гости Heart Eyes
Иринита Heart Eyes отчитам за днес: З  - мазно кафе; О - броколи със сметана и пушено сиренце, и малко останала манджа  - много вкусна, от YOUTUBE е рецептата - Кралски картофи, но в нея промених - тиквата с печени тиквички, картофите  със зелен алабаш, и не карамелизирах лука.Много ми ареса  Hands Ok Hand ;В - наденички на грил тигана със салата.
После ще потърся да пусна линка за рецептата.
Прекрасен ден , бандичка любима, студеничко е , но ще се стоплиииии! Heart Eyes
https://youtu.be/rIXgC-8eHyU

# 334
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Деска днес първи работен ден ли ? Да мине леко Heart Eyes
Не и вчера бях на работа, но от днес до петък си имам експертна група да ни оценява и малко ми е притеснено, но ще се справим Simple Smile

# 335
  • Мнения: 2 844
Деска днес първи работен ден ли ? Да мине леко Heart Eyes
Не и вчера бях на работа, но от днес до петък си имам експертна група да ни оценява и малко ми е притеснено, но ще се справим Simple Smile
Не се съмнявам , че ще справите, Деска Heart Eyes

# 336
  • Стара Загора
  • Мнения: 626
Здравейте, не съм ви чела, имам притеснение
Скрит текст:
майка ми /74г/ от две седмици е с ужасен цистит, изпи антибиотика но нищо не се случи, пак ще ходим на лекар но незнам дали ще се повлияе от нещо друго.
Хубав ден на всички желая.

# 337
  • София
  • Мнения: 2 008
Деси, успех.
Тан, неприятно. Да се оправя майчино ти  Hug
Прекрасен ден да имате , любими  Heart Eyes

# 338
  • София
  • Мнения: 4 141
Инджи, мани, мани и без кафето предложено от Джулката се ококорих. Радвам се, че е добре 😘😘😘.
Дескоо, стискам палци, но и без тях вярвам, че ще се справиш 😘😍🍀.
Танко, дано бързо се оправи мама!
Мимито, къде е? Да не я блокираха пак?
Да си напиша менюто: вчера за вечеря и днес за обед спагети от тиквички (многооо вкусни). Тази вечер кето питки и голяма шопска салата. Утре ще е същото за обед.
😘😘😘 за всички!

# 339
  • Мнения: 28 138
Мимито, къде е? Да не я блокираха пак?
Тук е, от днес е на тръстиката....Cry
Премерих се, с 1 кило съм надолу от Гръцко, така е, който яде само ципурка! Mask

# 340
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мимс, все пак и коЛЛо карахте,  Whistling  Heart Eyes

Танче, стискам палци да подействат лекарствата!  Hug

Деемс, ко прашш?  Heart Eyes

Аз съм сама, мм на биричка с коУеги,  Flutter

Деска  Heart Eyes , ще се справиш!  Hug

# 341
  • Мнения: 28 138
Джулс, верно!
Отвинти  ми си Д-то, бая километри минахме!
И за да не ме блокират пак, редактирам!
Добро утро банда! Blue Heart
Голям студ се задава пак, ми кога ще дойде това лято накраяяяя! Да си бях останала в Гърция! Flowers Hibiscus
Там ядох само сутрин и вечер, дали да не пробвам и тук така? Flowers Tangerine

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 08:16 от mimi.7299

# 342
  • Мнения: 3 347

Ако знаете как ми се събира ей тъй да си побъбрим...да си видим на живо нЕктите,не за друго  Mr. Green.
Миличките ми те,честитили сте ми Гергьовден Heart Eyes Hug Hug!Много се извинявам,бях в един трап,още десетина дена имам предплатена резервация за там  Whistling.
Скрит текст:
Stuck Out Tongue Winking Eye
Хубав ден милички  Hug!

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 12:51 от Мамекс

# 343
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мамексуни, ако искаш да ми видиш нЕктите, знайш де е кръчмата, нъл тъй??!! Чакаме те с Мимозка, да ни разкажеш за последния си курорт  Whistling, тъй де ,Трап...Да не искаше да напишеш ТРАП-оклово Whistling Whistling Heart Eyes

Аз пък не мога да карам онуй с двете Л-та Crossing Arms Mr. Green hahaha

Днес цял ден не можах да ям и сега хапнах малко зелена салата с маслини и опалянки с масло и червен хайверец.

Скрит текст:
Сутринта отивам до нотариус и пътьом си взимам кафе от кафе-бокс, тегля си и късметче и ми се пада: Почивката е част от разходката.
Такааа, след нотариуса трябваше да отидем с майка и татко до Общината в Созопол, а там....зеленина, спокойствие....красота....и като ми дойде изотвътре едно желание да обява "полов ден" в работата.
Еми обявих го, но само за себе си Mr. Green За..ах работата. Последва козметик, фризьор.. Whistling

# 344

Общи условия

Активация на акаунт