Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 637
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Иринко, ако знаеш как ми идва да дойда и аз накъм онези местенца в Созопол и да обявя полов ден (по-скоро седмица), но ... може би друг път Grinning
Вангобче Hug
Усмихнат ден, бандичка Hug

# 346
  • Мнения: 3 347
Добро утро  Heart Eyes!
Полов ден викаш Иринитке  Thinking,че хубаво си го решила.То пък днес петък,закога да се работи   hahaha.
Я кажете,все някое дете е било палаво  Grinning.
Скрит текст:
Head Band
Иначе всичко си е по старому-на работа с добра компания  tooth.Вчера плащах един фиш от есента,карала съм с 280 лв в час,след отстъпката   Mr. Green,побъркват ни направо   #Cussing out!
Хайде,ще се отдам на заслужени задължения  Joy.

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 16:44 от Мамекс

# 347
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте милички.
Благодаря ви за мама
Скрит текст:
Вчера я приеха в болница с бъбречна недостатъчност, а уж имаше цистит. Това е медицината ни, а за разтакаването от кабинет на кабинет не искам да говоря,- от 7.30 сутринта тръгнахме по доктори и я приеха в отделени в 15.30 ч. Аз се разболях а за нея беше ужасно.
Днес на работа. Вчера цял ден не бях яла и сутринта 59 кг.
Не ми се яде но за обяд си нося пълнени гъбки с кайма и отгоре кашкавал + салат АГ.
Довечера нИзнам. Добре, че е петък.
Хубав ден прекрасни.

# 348
  • Мнения: 3 347
Уффф,Танче,направо не е за коментиране,и после се сърдят що хората посягали на доктори  ooooh!!Дано от тук нататък да е адекватно лечението  Praynig!Аз заради това пращам моето майче в чужбина  Rolling Eyes...
Иринита,Мимс-за периода 18/21.07 да ме чака запазена маса за обяд и да сте с неотразими маникюри,че иначе за какво ще идвам  Mr. Green.

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет от хвърковатата чета!
 afwitch afwitch afwitch
Танче, иде ми да вия!!!!  #Cussing out
Да се оправи по-бързо мама !

Мамексче,  Mr. Green Heart Eyes

Хайде, отлитам. bouquet
Ако после имам време и са ми останали нерви, ще се включа!

# 350
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Тан, дано се оправи по-бързо майка ти Hug
Maмексито, отиваш малко след като аз се върна Grinning ама аз ще съм в Созопол Wink

# 351
  • USA
  • Мнения: 2 146
Де сте всички?

Танче, да се оправя мама, сега като са разбрали какво й е Praynig Heart Eyes
Мамексче, твоите дюрасели те разсипаха Heart Eyes

...

Ооо, Деси, какъв Созопол Heart Eyes




Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 16:55 от SkyBlue

# 352
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ооо, Деси, какъв Созопол Heart Eyes
Традиционно на конференция Grinning В интерес на истината - на мен тази конференция не ми е от полза служебно, но аз си вземам отпуск и отивам да си почина - страхотни приятели срещаме там Simple Smile

# 353
  • Мнения: 28 437
Ооо, Деси, какъв Созопол Heart Eyes
- страхотни приятели срещаме там Simple Smile
Тук разбирай аз и Иринита!!!! hahaha Blush
Мамексче, чакаме те душо, и ноктите ще направим и кит, боя, и мигли пИпирудени...!
Аз си идвам от кръчма с верни другарки, дъртьо не легнал, седи и ме чака??? newsm78 Добре, че не е приготвил точилката....Ядохме доста, ама и направихме една дълга разходка! Wink
Скайче, изваждай точилката, ако нЕмаш Джулиета ще ти прати... Joy Joy и аз имам една, ама по малка, както казва Демс требе си профилактично кютек! Naughty
Айде отивам да лягам, че кое време стана....! newsm46

# 354
  • Мнения: 2 082
                  Добро утро Heart Eyes

Чакам ви тук Hug
Момичета имам проблем, довечера сме на РД на мъж от едно приятелско семейство и съм в голяма чуденка какъв подарък да купя. Идеи ?
Иначе през деня съм Пепеляшка - чистене, пране и готвене. Днес по изключение при нас е слънчево и много ми се разхожда, но ме чакат 3 перални Cry

# 355
  • Мнения: 28 437
Добро утро! bouquet
Стреличка, аз вече пуснах първата....и ида при теб на кафенцето! За подарък на мъж хич не ме търси, нямам никакво въображение....! Sad
Днес след хойкането из всички комшийски държави е редно да седна малко с инглиша, имам чувството, че все едно никога не съм учила! Crazy
След обяд ще намина и да ми направят веждите, че положението вече е рошаво! Party
Хубав слънчев ден !

# 356
  • Мнения: X
Привет, момичета.
Навън сме с дребния, вкъщи имам един куп задачи, нз откъде да я подхвана.
Ставам сутрин в 6, работа, бързам да взимам дребоса, по люлки, после готвене, чистене, край няма..
Живот и здраве в сряда и четв. ще съм в Сф, близо до центъра. Ще съм свободна вечер към 6 или 7 (сряда или четв) или на обяд (четв или петък, но само за 1ч на обяд). Ако някой измисли нещо да пише на лично, но не съм хич мобилна и нз кое къде е. 😃

Кажете номер на такси в Сф?

Лек ден, бандичка, тук май ще вали.

# 357
  • Мнения: 2 089
ОК такси - 02/973-21-21

# 358
  • Мнения: 2 082
                           Добро утро Heart Eyes


Нещо тотално съм се бъгнала, 3-ти ден поред ставам в 7 ч. Подаръка го реших с една риза от Ивенти. Винаги много се радвам когато видя качествени български дрехи.
Днес ще ходя на пазар за петунии и сандъчета да си украся терасата. Вчера й направих основно почистване.
Щерката си има ново гадже, аз доволна Joy
Слънчев ден бандичка Hug

# 359
  • Мнения: 28 437
Добро утро!
Стреличка ние с теб най ранобудни...и аз съм станала, уж щях да уча, но едни приятели ни поканиха да караме колела, времето е хубаво и ученето отече! Карай, винаги има време за инглиш...

Общи условия

Активация на акаунт