Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 654
  • 740
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 347
Момичета резултатите от турско излязоха-моята Героиня е преборила гадината  jumpuu dancing lovekiss!!!

# 436
  • София
  • Мнения: 2 008
Иринита, чудесни новини Hug да е здрава , щастлива и винаги точна  Heart Eyes
Радвам се за момичето ти.
Мамексита, БРАВО! Hug

# 437
  • USA
  • Мнения: 2 149
Добро утро Heart Eyes
Мимс, как добре ще ми дойде тази кутийка макаронки с кафето сега Heart Eyes Браво на Телчо, добре се е отчел Wink
Иринитка, честита Христина, да е жива и здрава! Гушка ми се уханно бебенце, ама няма наоколо Heart Eyes

Мамекс, радвам се за добрите резултати Heart Eyes
Стреличка и Сиси, дайте отчет за срещата Heart Eyes

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 08:58 от SkyBlue

# 438
  • Мнения: 28 464
Оххх, чудесна маса Скай!
Мамеееекс, радвам се, все така да са добре резултатите!
Днес за мен беше много вълнуващ ден! Видях се с една приятелка след 20 години раздяла! Познаваме се от 5 годишни, като се разделихме имахме бебета, сега студенти! Heart Беше ми много хубаво, все едно не сме се разделяли, в кафето държеше ръката ми, стана ми толкова хубаво...
Занатка, в мола на Бютизоната парфюмите гаранция са оригинални, дори цената им е същата.. радвам се, че и ти харесваш този Ели Сааб! Wink
Иринитке, браво за Силванка! Дано и хеликобактера да е отрицателен!


Последна редакция: чт, 16 май 2019, 21:00 от mimi.7299

# 439
  • Мнения: 3 347

Гледам кафе не сте пили...Добро утро с вчерашното кафе на ММ от комшийско Hug!

# 440
  • Мнения: 2 084
                             Добро утро Heart Eyes
Видяхме се снощи със Сиси, съответно не усетихме как мина времето. Очарована съм от това мило и сладко същество, което между другото може да ми бъде дъщеря.Много е странно усещането да чувстваш толкова близък някой когото виждаш за реално за първи път. Слагам снимка, довечера ще замета Joy
Скрит текст:
Stuck Out Tongue Winking Eye
Мамексита ей това да се чува Hug Браво за резултатите. Кафето е страхотно Stuck Out Tongue Winking Eye
Иринитка новините за Силванка са чудесни. Честита да ви Христина много здрава и щастлива.Hug
Миме тези срещи са безценни Blush
Скайче масата ти е прекрасна - носи много настроение. А относно ставането в 4,30 напълно те подкрепям. Едва ли има нещо, което да ме изкара от леглото по това време. Но все пак девойката да не напредва така с българския Kissing Heart  
Днес ми се очертава леко натоварен ден. дано да успея с всички лични и служебни задачки. Обещават ни тук слънчице до обяд. Ха дано.
Лек и успешен ден бандичка Heart Eyes

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 00:30 от strela

# 441
  • Мнения: 28 464
Привееет!
Чудни сте Сиси и Стреличка...! Руси готини гаджета!
Маймекс, мерси за кафето...!
Аз днес пътувам...дано не вали!

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро!
Сиси, Стреличке  Hug Hug
Сисончето е голям бонбон  Heart Eyes
Изследванията на Силванка за хеликобактер са отрицателни. ДоФтура предложи да направим гастроскопия за да огледа и от вътре и така...
Според мен ще се окаже от некачествената пластмасова храна + нервички, но да видим... Thinking
Скайче, всеки път когато видя твоя маса оставам без думи! Голям талант си, да знаш! Laughing....Може ли снимка на килера с посудата ти Joy
Днес е петък, така че по-лежерно.... bouquet

# 443
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Дубрутру  Heart Eyes

Иринита  Heart Eyes , радвам се, че всичко е наред! Честито бебче Христина! Да е живо и здраво, щастливо и късметливо! Heart

Мамекс, радвам се и за добрите новини при теб!  Hug
Страхотно кафе! Къде точно в Истанбул е?  Flutter

Стреличке, Сис, страхотни сте!  Heart Eyes

Деемс,  Heart Eyes  Heart Eyes

Скайче, страхотна, страхотна маса!  Heart Eyes И с удоволствие ще ти услужа с точилка,  Laughing Натам отиват нещата май, Mr. Green

Танче, как е мама? Hug

Тъййй, след разписването ми в стил факс  Laughing , ви пращам целувки, прекрасен ден да имате! Heart

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Страхотно кафе! Къде точно в Истанбул е?  Flutter


Според мен е в Румънско. Те са по-комшии на Мамексита  Joy

# 445
  • Мнения: 3 347

Страхотно кафе! Къде точно в Истанбул е?  Flutter


Според мен е в Румънско. Те са по-комшии на Мамексита  Joy
Румънците,ах румънците...не ща да ги видя,роман мога да напиша за тях, повръщайки !Много гнусна сган,отказаха ме от любимата Албена!Жулка и Деси ме разбират вярвам.
Кафето е баш в Истамбул,азиатската част,в хотела към болницата,ММ води майчето,нямало как две сами жени да отидем с кола Rolling Eyes.
Честито бебче Иринита,здрава да е!
Сис,Стреличке големи сладурани сте Hug!Радвам се,че сте успели да се видите.
Скайче туй джангъриеното страшно и отива на масата Heart Eyes!
Снощи омухах 4-5 парчета локум,с шам фъстък Joy,днес сигурно пак...
Хайде и един маникюр да покажа,цвета е много странен,не мога да го уловя на снимката-хамелеон,златистозеленокафеникав Sunglasses.

# 446
  • Мнения: 28 464
Мамекс, това е цвят пролетни водорасли! Joy
Моят се води корал Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 13:16 от mimi.7299

# 447
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Харесвам азиатската част на Истанбул.  Whistling По-чиста, по-културна, по-интелигентна, засега....
Румънците и аз не обичам.  Wink

Хубави ноктенца,  Flutter

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Не познах  Cry
Мен пък не са ме водили в азиатската част...сигурно за да  не ми хареса  newsm78
Аз май нещо пропуснах Истанбулската история Thinking Върнах се назад, но...Само разбрах, че резултатите са добри, което е най-важно!

Мамексче??? Ти и такива нокти??? Ама вЕрно не си ти  Joy

# 449
  • Мнения: X
Мн е готина Стреличката и мн хубаво си изкарахме, все едно, че сме приятелки от 100 години.
И изглежда чудесно! 😍

Целувки на всички!

Общи условия

Активация на акаунт