Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 638
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 28 442
Почти, но по разнообразно, а и доста по се залага на мазното...! При мен няма да стане защото аз трябва да ям манджи и течноооо! Обмислям вариант да не ям на вечеря, примерно един таратор или един кефир! newsm78

# 526
  • Мнения: 2 089
Ще издържиш ли, гладуването нали знаеш до какво води. Ох, аман вече. В Созопол се отслабва екстра с плуване, ама е далече още Cry

# 527
  • Мнения: 28 442
Ще издържиш ли, гладуването нали знаеш до какво води. Ох, аман вече. В Созопол се отслабва екстра с плуване, ама е далече още Cry
Еми то като изядеш един таратор ти се напълва тумбака....знам ли, иначе вече спасение не виждам!

# 528
  • Мнения: 2 089
Да, де, пълни се и бързо огладняваш. После? Колко таратор можеш да изядеш на едно ядене?

# 529
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мне, Ич даже няма нищо общо с Дюки тоз АУ. При единия наблягаш на протеини, а при другия- на естествени мазнини. Ако при Дюки ядеш пържола от пилешко филенци основно, (постно месо) без никво мазну със салата, при другия( който не е автор на режима, но защо си го присвои въх мъха, не знам) та при АУ(въх мъх с леки промени) пържолата филе трябва да е акомпанирана от масло или сметана, плюс салата.
Примерно,  Whistling

Оооо, Тудоркее,  Heart Eyes

Дескоо, пак ма фърли у тъча д тез ноктенца прекрасни!  Heart Eyes

Айди, лекинка,  Hug  Hug

# 530
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Дан са появи ей тъй,  Laughing


LaughingLaughingLaughingLaughing

# 531
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Джулс, урЕдила съм те при мацката - с онази картинка със зъбките - обеща да ги направи снежно бели Grinning

# 532
  • Мнения: 2 082
                      Добро утро Heart Eyes



Деска за пореден път красиви нокти. Вълничке като реклама на лак за нокти са и твоите Heart Eyes
Миме защо не пробвате с броене на калории, при мен това беше най-успешно и резултата беше най-траен.
Джулс как е шушка ?
И аз днес съм на маникюр, че положението вече не се трае. Да устискам още 2 дни и петък рано, рано летим за Виена. ММ ми направи подарък за 24 - ти май - 21 години от сватбата. 

# 533
  • Мнения: 28 442
Добро утро!
Стреличка, чудна изненада, насладете се!  Heartpulse Аз калории не мога да смятам, ям манджи, но вечер мога да ям минимално!
Вълничка, като се изпразни стомаха, лягам и стискам очи! Wink
Хубав ден банда! Simple Smile

# 534
  • Мнения: 1 617
Добро утрооо!  Hug
Стреличке, прекрасна изненада!  Hug Много е хубаво очакването на желано пътуване!
Деско, Вангобче, на математика ще се яви утре  Simple Smile А за Косачите нищо не каза, бе му все едно..Писал е есе...Той така и не прочете голяма част от произведенията. Мъка. Но за другите модули е уверен в себе си. А аз като разбрах за автора и произведението, така се зарадвах! Любим разказ!
Прекрасен ден, бандичка!  Hug

Ехооооо, освен да кажа вече "Добър вечер!" Simple Smile
Къде сте, банда?  Hug
Днес отчитам за обяд 2 кюфтета на скара и зелева салата, а за вечеря кисело мляко и броколи на фурна с кашкавал. И няколко парченца сушени домати хапнах (сдъвках)  ей така, доядоха ми се.
Гладна съм и май ще наблегна на водата.
Идвайтееее! Hug

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 20:12 от emkasemka

# 535
# 536
  • Мнения: 28 442
Добро утро и от мен...!
Днес последен ден и почивка, дано ни пуснат по рано! Искам да си поспя и помързелувам тези три дни! Дано и времето бива!
Слънчев ден банда! Маймекс сложила кафе, аз чайче...

# 537
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте, банда! Hug
Голямо затишие тук ...
Аз нямам нищо ново за споделяне, само надниквам да ви видя.  Heart Eyes

Стреличката, страхотен подсарък от мъжОт, браво! Виена е красива, насладете и се!  Heart Eyes

Хубав дълъг уикенд!  Hug Hug Hug

# 538
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет, аз както винаги, когато са тук децата имам 1234567890987654 задачи  #2gunfire
Не усещам кога се съмва и кога мръква.
Дори нямам време да си оправя маникюра, а единия нокът геройдски загина...
Силванка си заминава на 25.05, след нея Ники и аз отново оставам с Тайра.... Cry
С този дневен режим не знам кога ям  и това е една от причините за качване на  килата.
Та, от вчера се опитвам да се храня по Жгмъцки.
З - кафе
О - към 16,00 - кисело мляко с чия и ягоди
В - бъркани яйца с шунка, салата домати и краставици и домашен пастет.
Правих пастет от свински черен дроб и стана прекрасен.

Днес кантарев показа - 1 кг. Но все още първата цифра е 6.

Четох ви през ред, но естествено нищо не помня.

Айде, до скоро, ДАНО  Praynig Heart Eyes

# 539
  • София
  • Мнения: 11 116

Днес кантарев показа - 1 кг. Но все още първата цифра е 6.

Четох ви през ред, но естествено нищо не помня.

Айде, до скоро, ДАНО  Praynig Heart Eyes


Браво, браво!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Един поздрав:



 Mr. Green Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт