Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 596
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Аз вече съм на лятна вълна
Скрит текст:

# 616
  • Мнения: 5 320
Май ще реша проблема с повръщането. Бях се отчаяла и влязох в супермаркета да разгледам нещата за домашни любимци и съвсем случайно ми попадна една купичка за храна с вградена в нея теглилка. Веднага си я купих и веднага я изпробвах. Няма минимално ограничение за храната и това ме устройва. Вече знам колко тежи едната котка и ще ѝ давам половината от препоръчителната дневна доза, описана на пакета сутрин, а вечерта ще си хапват консерви, пастети и паучове.

# 617
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Мамексче, да ти е жив и здрав хабитЮрента Hug
Иринко, сладоледче а Hug я ги подреди всички в редичка и с четката за зъби... Дано се разминеш с по-малко нерви Hug
Стреличке, радвах се на прекрасните снимки от любими места Hug
Долче, Ирка правилно ти каза - затова всички сме тук Hug
Иркооооо, каквото и да почнеш, ще намираш време за Ванко - той е такова слънчице защото си има теб за МАМА Hug
Балки, оправиха ли се котетата?
Мимчооо, представих си те тук - няма да изтраеш, ще трябва да минеш държавата с Доместоса JoyJoyJoy
Емко, да е на добър час на момчето ти Hug
На всички споменати и неспоменати много гушшшшшшш с малко снимки
Скрит текст:
Хотелчета на "нашата" улица

Града гледан от долу




И от горе



Нотр Дам де Сайгон

с хибискуси на поляната

Пощата, проектирана от Гюстав Айфел

Работеща в единия край и пълна с магазинчета - в другия

Пазари с всичко



И странни ястия

Поздрави от една сайгонка в Хо Ши Мин

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 19:30 от desi_mama

# 618
  • Мнения: 28 138
Привет бандюшки, по сокаците бях и днес и в петък пак, почна се....! Wink
Деско, страхотни снимки, умееш да ги кадрираш много добре, и друг път съм ти го казвала, харесва ми във Виетнам!
Мамексче, честит мамин битЮрент, видях го с тогата и теб с грима, официална беше доволна съм, както ти поръча и малчо!  Party
Ириниткооо, чудни ноктички...! Стига писа в оная умряла тема, пишете с  Лийка менюта тук, нали вече всеки от нас пое по различни пътища на заслабване! Thinking Жгмъцка ще ви контролира дали ви е правилно менюто! Naughty
Тази вечер вечеря няма, ябълка и в леглото! Cry
Мисля я Емето, днес е големият ден, пожелавам попътен вятър на момчето й, успехи и верни приятели занапрад! Дано мине весело и леко....и да се забавляват истински! Heart Eyes

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Дескооо,чудни снимки! Благодаря! Колегата е сладур Wink
Не е сладоУед е кексче. Всъщност може и да е сладоУед Crazy
Мимчо, аз и тука пиша. Не бях ходила на тропане десетина дни и днес ме попитаха, а бе ти колко кг си свалила?
newsm44
Днес съм на КМ и череши. Утре е ден на протеин.
Мамексче, честито порастване на Млечко...И на есен, яка ти душа Hug

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 10:12 от Irinita

# 620
  • Мнения: X
Долче, гуш, пиши, тук сме.

Ир, да нацелуваш Ванко.

Деси, страхотни снимки, благодаря.

Мамексче, честито ти малко абитуриентче.

Емче, весел празник и мн успехи на момчето ти!

Аз хич не съм на кеф и отивам на работа..

# 621
  • Мнения: 1 617
Добро утро, бандичка! Hug
Благодаря ви за пожеланията! Беше много мил и хубав празник! Беше ми пълно! Бабите и дядовците - щастливи! Синът и той, макар че до последно се противеше на идеята да имаме тържество. Сега всички спят, а аз ранобудна, все още ме държи емоцията от вчера ☺
Усмихнат ден! ☺
Десиии, чудни снимки! Два пъти ги търсих и най-сетне ги открих - пред очите ми били ☺Но очите още не разсънени явно ☺Искам и аз там!

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 16:26 от emkasemka

# 622
  • Мнения: 28 138
Добро утро!
Емееее, ама много сте хубави, многоооооооо, ти си като кукличка! Чудесно семейство, радвам се, че сте изкарали добре! Как хубаво ни е на мамите и бабите когато видим слънчицето ни пораснало, завършило, започващо следващия по-отговорен етап от живота! Да ти е жив и здрав!

# 623
  • Мнения: 2 844
Добро утро! Heart
Емче Heart Eyes ех че сте хубавииии Heart Eyes Да ви е успешно и щастливо момчето Heart, да сбъдне  всички свои мечти Heart Eyes А ти с тази прекрасна червена роклА си едно прекрасно момиченце Kissing Heart
Деска Heart Eyes страхотни снимки, много благодаря, а сайгонката от Хо Ши Мин е прекрасна Heart Eyes
Иринита Kissing Heart и на мен ми прилича на сладУЕ тче,  много е сладък маникюра ти Hug
Сиси Heart много те гушкам, защо нямаш настроение? Лято е, усмихни се на слънчицето! Heart
Прекрасен ден, бандичка любима Hug

# 624
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Добър дееен,  Heart Eyes

Да взема да драсна два реда,  Blush
От къде да почна....

Емче, прекрасни сте!  Heart Eyes Да е жив и здрав абитуриента, попътен вятър и късмет!  bouquet
Дескаа, благодаря и аз за стархотните снимки! Няколко пъти ги разглеждах...А сайгонката наистина е прекрасна!  Heart Eyes Ама как ти отива да бъдеш навсякъде, енергията ти е уникална!  Hug

Сис, прегръдки,  Hug Много ти е натоварено, разбирам те напълно,  Heart Eyes
Танче, много гуш и на теб! Ще стискам силно палци всичко да е наред!  Hug
Долче Hug  Hug
Стреличке, и твоите прекрасни снимки от Виена видях, bouquet

Деемс, как сии?  Heart Eyes  Heart Eyes
 
Аз ще имам среща с третият вид този Викенд,  Mr. Green Стискайте палци да издържа,   Whistling
Успокоява ме и факта, че ще има и други гости, та няма да има време за мен,  Twisted Evil

Ако нещо съм пропуснала, звинявайти, целувки на всички, Heart Heart

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро и от менИ bouquet
Емилия Петрова, знам те къде живееш!!!  smile3508Ще додА и ще те напляскам ако още веднъж прочета, че си дебела, кръгла, обла...и т.н. и т.н. newsm66
Прекрасна си Еми! Грееш! Heart Eyes Семейството ти е прекрасно! Още веднъж много, много късмет на левента!

Ииии.. честит имен ден! Бъди си нашата прекрасна, духовита и щастлива Еми bouquet bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Оооо, Джулс, Оооооооооооооомммммммммммммм
 newsm57 newsm57 newsm57
Ще издържиш! Ти си бИтон! Hug Hug

Аз продължавам да свалям грамчета.
До сега 3,150 кг Mr. Green
Днес кафе, чай, чаереши, протени и салата на обяд и за вечеря.
Сиси, усмихни се! Каквото и да е, ще мине! Hug
Какво мъчи сърчицето ти? Heart Eyes

Долче, Heart Eyes Hug
Айде да слушкате и до после!

# 626
  • Мнения: 1 617
Ах, Ириниткооо! Ще мълча Wink Hug
Момичета, благодаря за хубавите думи! HugKissing Heart

# 627
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Пращам положителни мисли на всички в нужда - Танко, Сиси, Долче...

Емка, много хубаво семейство сте! Да му върви занапред по вода на младежа!

Деси, страхотни снимки, тези хора живеят в много по-различен свят от 'нашия', нали? С какви впечатления си? Изглеждаш супер!

Мамексито, честито и на твоя завършващ палавник!

Джуле, чесън пресен, схрупай една връзка, да стоят надалеч и да не те хващат уруки! Money

Аз съм на работа, пиша ви в почивката. Откъм тегло съм много зле, откъм дисциплина също, просто не знам какво чакам да се стегна..

Я да ви покажа мИнИкюр Grinning
Скрит текст:

хубав ден, аз се връщам на тръстиката Hug

# 628
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Радвам се, че ви харесаха снимките Simple Smile Мимчо, ще предам на фотографа - ММ Grinning
Емкооо, чудна си - прекрасни сте всички, да сте живи и здрави!
Сис, я се усмихни, важното е да сте здрави, всичко останало ще го постигнете Hug
Джулс, ще стискам палци всичко да мине набързо Grinning
Ирко, коУегата е наистина гоУем сладур
Скрит текст:
говори с останалите - проф..., проф... и изведнъж се провиква "Десии ..." умрях от смях с него - това е декана на Машинно-инженерния им факултет. Ректора и единия заместник са от същия факултет и той казва - "Ами аз съм им шеф, трябва да ме слушат ..."
Дееемс, чудни ноктята, ще си намериш музата Wink За Виетнам
Скрит текст:
Ние сме в центъра на Хо Ши Мин (бившия Сайгон) - най-големия град във Виетнам и столица на бившия Южен Виетнам. В централната част е екзотично, красиво, богато, но излезеш ли извън нея (а дори и в нея) - мизерията е доста сериозна. От хора, живеещи тук, разбрахме, че нямат удръжки за пенсия и не получават такава. енсионират се рано и след това - ги гледат децата. Когато някой работи - издържа цяло семейство, а ако е мъж и се ожени - и семейството на жената. Предполагам това не важи за младите, образовани и богати. Има доста богати,но основната част - са ужасно бедни. Всичко се прави на улицата - готвене, миене, ремонти на всичко ... Пазара Бен Тан, от който са снимките е най-големия тук, по-голям е като стока от Капалъ Чарши, но всичко е много нагъчкано. Има огромни бляскави молове с цени, по-високи от Европа. Основните заводи на Самсунг са тук - вв фирмения им магазин предлагат само последните модели, а цените са почти като в Бг.
Та за впечатленията ми - много екзотично, ужасно различно, очаователно по свой начин.
Хайде чао - отивам на вечеря на корабче по река Сайгон Wink

# 629
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джуле, чесън пресен, схрупай една връзка, да стоят надалеч и да не те хващат уруки! Money
Joy  Joy
Ох, много го обичам тоз пресен чесън. Последният път в свекитата, изядох сигурно едно кило на обяд.
Забелязах, че мъжкото свеки май отиде да си почива следобеда някъде при агънцата, а ММ май направо в съседите.  Joy

Разкошни нокти!  Heart Eyes  Heart Eyes

Дескооо, благодаря ти за разказа, давай още, като имаш време.  Heart Eyes  Heart Eyes

Иринита, забравих да спомена и твоите ноктенца сладки,  Heart Eyes  Heart Eyes
Мисля да си взема няколко бутилки “оммм”- розета,  Joy

Общи условия

Активация на акаунт