Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 646
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 089
Джули, нали знаеш как се готви пилешка супа? Joy
Деси, много интересно и различно Kissing Heart
Емче, да си здрава, снимки не видех Hug
Мъфини или сладоледчета, върху ноктички или в чинийка - дайте ги насам!
Деми Hug

# 631
  • София
  • Мнения: 4 141
Ехо, привет!

Бързам да поздравя абитуриентите на Еми и Мамексче! Да са ви живи и здрави мъжлетата, момичета! Много успехи и щастие им желая!

Видях чудни снимки , Деско аз за малко се загубих, а ти чак във Виетнам бега 😉. Стреличке, чудно сте си изкарали видях. Разкошни сте с щерката.

Иринитко, колко време ще отделиш на нулите след туй дет ще хапваш? Браво за килцата, железна си!

Мимчо, по сокаците добре, само стискам палци да не ти връчат пак гадния телефон. Стискам палци за процедурата от сега.

Джулка, пак ли ще идват? Ам, стискай зъби и това ще мине. Видях слънчицето, още по – чаровна е станала пу-пу да не и е уроки.

Инджи, весело изкарване със снахичката.

Сисонче, защо ти го няма настроението? Бързо да се връща усмивката на лицето ти.

Ир, ще се оправиш и с работа като почнеш. Трудничко е, но се свиква.

Танко, сили да имаш. Стискам палци за добър резултат.

Долче и аз да кажа, то отслабването в темата е между другото, тук сме да се подкрепяме, защото сме приятели. Пиши и споделяй. Прегръщам те!

Деми, лека работа. Маникюрът е чудесен.

Аз тази вечер съм на пицария със съученици. Две седмици нямам празен ден, от към купони и лекинко се уморих. Килата са ми същите и не мърдат, но вече не ги и мисля. Хайде, ако зачезна пак не ме мислете на купони съм

# 632
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Забелязах, че мъжкото свеки май отиде да си почива следобеда някъде при агънцата, а ММ май направо в съседите.  Joy


  LaughingLaughingLaughing


Деси, така и предположих..Разказвай още, когато можеш..Hug

# 633
  • Мнения: 3 347

Полазиха ме Joy...
Нямам време,криво ми е,че не смогвам с нищо Frowning1.
Чета ви,липсвате ми Heart EyesHugKissing Heart!

# 634
  • Мнения: 2 107
Здравейте Heart
Четох и много се радвам за хубавите поводи, екзотични дестинации, снимки Heart
При мен важи максимата "едно зло никога не идва само" . Татко тъкмо се съвзе от инсулта и хоп-операция от рак на кожата, мина и това...сега рак на дебелото черво... тепърва започваме ходене по мъките,  а той е зле и със сърцето. За капак сме предплатили скъпа почивка в Гърция и тя чука на вратата...нямам сили, да ми е здрав ММ, който ме подкрепя и ми дава кураж. Стиснете палчета Heart Развалям ведрото настроение тук, но много ми тежи Cry

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иринитко, колко време ще отделиш на нулите след туй дет ще хапваш?
Събирателно или.. Thinking Joy Joy
Защотооо ...времето, което отделям еднократно е кратко, но за сметка на това търчането е често Joy Joy Joy
Така, че ако се събере сумарно за деня....
Точно днес чух по радиото, че човек прекарва средно три подини от живота си в тоалетната...и аз добавих, ето с товя хапване моите станаха почти четири hahaha hahaha
Както казват препатилите, няма нищо по-бързо от това hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Свате, много ми харесА това за пилешката супа Joy Joy Joy

Малииии, Демоооу, къв ман'кюр извади Flutter И розАФ Hug

Деско, благодорно завид! А ти кво ядеш  Thinking че това одзъбеното много странно ми се чини Whistling

Занатка,мила  Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 636
  • Мнения: 5 353
zanata, кураж, стискам палци татко да пребори болестите Praynig

# 637
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Занатка, кураж и HugHugHugHugHug
Момичета - малко снимки от тази вечер Simple Smile
Скрит текст:
Корабчето

част от менюто

и от програмата

и малко снимки от града




# 638
  • Мнения: 28 453
Десииии, страхотниии, да кажеш на ТМ, че е страхотен фотограф! Nature Mount Fuji
Занатка, мила, мила Занатка, всички ще се молим нещата да вървят леко! Purple Heart
 

# 639
  • София
  • Мнения: 2 008
Заната, много тежки неща са ви се струпали, моля се да отминат !
Долче, кураж!
Тан, без думи съм, толкова време да се бавят такива важни неща! Дано ви насочат по- бързо !
Деси, чаровница! Страхотни места ни показваш . Благодаря.
Джули, деми,  Сиси - омммм идват почивни дни, омммм ще ни стигне времето...оммммм...
Ноктенцата ви са супер.
Хубавите събития и настроения ме зареждат, прекрасни сте Yellow Heart

# 640
  • Мнения: 28 453
Забравих да отбележа за ноктаците, страхотни са, а на Деми божествено нежни!

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добър вечАр!
Деско,докато гледах снимките се питах:"Мислила ли си някога, че ще отидеш във Виетнам?"
Благодаря ти, че споделяш с нас! Heart Eyes

И да кажа какво ядох днес:
Освен череши,чай и кафе, обядът беше тиквички с домати и кашкавал на фурна + салата, а вечерята бъркани яйца с извара, остатъци свинско филе и салата
Утре съм на КМ и плодове -  череши.
Познайте кой до къде и колко пъти ще търчи Mr. Green

# 642
  • Мнения: 1 617
Познайте кой до къде и колко пъти ще търчи Mr. Green
Иринитко, искаш да объркаш статистиката ли Simple Smile
Деси, прекрасни снимки! Различно и екзотично! Hug
Занатка, прегръщам те! Тежко е, но дано преборите лошото! Пиши, ние сме за това тук - да споделяме и радост, и болка!   Да се окуражаваме, да се тревожим мълчаливо, да усещаме силата на мисълта на толкова позитивни сърца, които ни мислят доброто..Hug
Долче, Танко,  Hug

# 643
  • Мнения: 27 486
Емка, ппекрасни сте, много хубаво семейство! Успех с всичко оттук нататък на твоето момче!
Заната, ще стисна здраво палчета и ще се моля за твоя баща, дано премине и през това! Сигурно ти е много тежко, прегръщам те.
Момичета, благодаря за милите суми. Истината е, че в момента споделянето по-скоро би ме натъжило, затова ви се радвам на щуротиите, бодрото настроение, маникюри, прекрасните снимки които споделяте тук!
Малката имаше концерт вчера от танците, днес беше последният учебен ден. Утре са на екскурзия до града на Тан- до Зоото и Залата на смеха, ппритеснявам се да не завали гаден дъжд, с това пътуване с автобус......Тази вечер с мама ни наваля порой, върнахме се мокри, а и светкавици имаше, брррр....Скрихме се за малко в магазина да купим хляб- тавана дори протече, хи хи. Та стиснете по едно палче утре по пътя Пловсив-СЗ да не вали.....Евентуално малката ще има последно танцуване утре, ако се върне навреме от екскурзията и ако не вали (че е на открито).

# 644
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Деско,докато гледах снимките се питах:"Мислила ли си някога, че ще отидеш във Виетнам?"
Никога! Но понякога нещата се случват Simple Smile Радвам се, че и на вас ви харесват снимките Simple Smile По повод това какво ям - страшната зъбата рибка е чудно вкусна Grinning Всичко, което съм опитвала тук ми харесва. Интересното е, че подправки не дават, но задължително има минимум 3 вида овкусяващ сос с ястието (имат над 180 вида сос и се използват в зависимост от ястието).
Долче, децата не ги притеснява ни дъжд, ни нищо Hug Ще се получи всичко Hug Гушни малката танцуваща принцеса от мен :*
Деми, забравих да ти кажа, че ноктенцата много ми харесаха. Аз събирам смелост да си направя нещо нежно в резеда или небесно синьо, но ... ще си помисля още Grinning
Mамексито, къде те полазиха пък те Grinning
Днес предпоследен ден тук. Чакаме бивши студенти от Бг да ни водят на обед, после сигурно - последни разходки и пазаруване. Утре надвечер летим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт