Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 70

  • 50 905
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 304
Здравейте момичета! Успех на всички🤗
Имам две наченати химикалки на гонал ф. Турски е. Моля, някой който е или скоро ще бъде в стимулация с гонал (а е в затруднено положение) да ми пише на лични за да му го изпратя.

# 31
  • Мнения: 1 416
Момичета я кажете
ЛХ-7.7
Е2-129
не е ок нали?преди пункция на ец

# 32
  • София
  • Мнения: 23 162
Ок е.

# 33
  • Мнения: 1 416
Аз си мисля че е лх е висок

както и да е.
може и да е ок

# 34
  • София
  • Мнения: 23 162
Екстра си е лх, на ец трябва да е така. Нали от нещо трябва да узрее я.

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 717
Здравейте. Може ли малко помощ за разчитане на резултатите? 4 ден от симулацията ми е.
Lh 2.43
Естрадиол 464.63

# 36
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте. Може ли малко помощ за разчитане на резултатите? 4 ден от симулацията ми е.
Lh 2.43
Естрадиол 464.63
4 ден е твърде рано да се тълкуват хормони.

# 37
  • Мнения: 922
Момичета поставях тук няколко дни поред cetrotide ,докторката беше казала ,че може в корема ,но яко отидох първия ден сестрата каза че може и в ръката че да бе ме Божка два пъти в корема веднъж за него и после за Гонала . Дали е ок това че ми го е поставяла в ръката ? 🙄

# 38
  • София
  • Мнения: 3 412
Аз до колкото опит имам знам, че се слага в корема подкожно на 2 пръста от пъпа и мускулно в дупето - което е по рядка практика.

# 39
  • Мнения: 922
Хмм дали трябва да се притеснявам сега :/

# 40
  • София
  • Мнения: 10 642
Хмм дали трябва да се притеснявам сега :/
Дишай спокойно

# 41
  • Мнения: 289
Спокойно и на мен ми го поставяха в ръката.

# 42
  • Мнения: 804
Момичета , спазвали ли сте някакъв специален хранителен режим в месеците или месеца преди стимулацията?

# 43
  • Мнения: 922
Момичета , на моя е тръгнало да му излиза херпес ,а мойта пункция ще е тази седмица и малко се притеснявам дали ще окаже влияние това когато даде матерял ,на някой случвало ли му се е ? Sad

# 44
  • Мнения: 4 518
Момичета , на моя е тръгнало да му излиза херпес ,а мойта пункция ще е тази седмица и малко се притеснявам дали ще окаже влияние това когато даде матерял ,на някой случвало ли му се е ? Sad
Кажете в клиниката, те ще преценят кога е най-добре да даде материал.

Общи условия

Активация на акаунт