Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 50 018
  • 764
  •   1
Отговори
# 240
  • В друг свят...
  • Мнения: 128
Тези, които са смесени, едновременно смучат и мият.
T. e няма опция първо смуче после мие, или само смуче например?

# 241
  • Мнения: 7 856
Тези, които са смесени, едновременно смучат и мият.
T. e няма опция първо смуче после мие, или само смуче например?
Мисля, че има, но трябва да каже някой, който има точно нея.

# 242
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Май не може да се пуска отделно миене и смучене. Поне така беше писано по-назад за някой от моделите.

# 243
  • Мнения: 7 856
Май не може да се пуска отделно миене и смучене. Поне така беше писано по-назад за някой от моделите.
За кой точно? Защото има голяма разлика във възможностите на евтините китайчета и доста по-интелигентното китайче, за което беше питането - xiaomi roborock (второто поколение). Доста хора, пишещи в темата, го имат. Може би е разумно да изчетете старите постове и да ги попитате лично.

# 244
  • софия
  • Мнения: 376
Имам такава вече 7-8 месеца. Смучи и мие едновременно, но ако не сложиш мопа - не мие. Лично за мен е по - добре първо да се пуска да изчисти, а после да се сложи мопа и да позамие. Тя минава по няколко пъти на едно и също място и когато има боклуци ги мокри и после не може да ги засмучи. Когато я пускам всеки ден и не е мръсно си я пускам едновременно и също върши работа.

# 245
  • Мнения: 175
Привет, ако някой не е разбрал, има нов робот за прозорци, който е s контейнер и пръска вода Simple Smile

https://robopolis.bg/produkt/hobot-298/

# 246
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Ей това вече си заслужава ама нямам нужда от два  Crossing Arms Tired

Защо не се напънат за подобрена Скуба  newsm78

# 247
  • Мнения: 175
Ей това вече си заслужава ама нямам нужда от два  Crossing Arms Tired

Защо не се напънат за подобрена Скуба  newsm78

На ilife се има робот, подобен на скуба. За съжаление irobot спряха скубата, много е специфична, но ще изкарват нова брава и нова румба

# 248
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig

# 249
  • Мнения: 175
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig

Няма наченки на пазара Simple Smile iLife въобще не са лоши в ниския клас. Аз смених румба за ilife v80 , модел без централна четка, просто ми писна от тия четки (имам куче ). Е, не става за килими, точно поради липсата на централна четка.

# 250
  • Мнения: 190
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig

Няма наченки на пазара Simple Smile iLife въобще не са лоши в ниския клас. Аз смених румба за ilife v80 , модел без централна четка, просто ми писна от тия четки (имам куче ). Е, не става за килими, точно поради липсата на централна четка.

Може ли да ми разясниш , защо е по - добре без централна четка , аз също има куче и то дългокосместо. Трудно се почиства централната четка ли ?

# 251
  • Мнения: 175
Ilife хич не ми допадат. Чакам някой от другите, по-големите, марки да пуснат  Praynig

Няма наченки на пазара Simple Smile iLife въобще не са лоши в ниския клас. Аз смених румба за ilife v80 , модел без централна четка, просто ми писна от тия четки (имам куче ). Е, не става за килими, точно поради липсата на централна четка.

Може ли да ми разясниш , защо е по - добре без централна четка , аз също има куче и то дългокосместо. Трудно се почиства централната четка ли ?

Това е мое лично мнение от опит с два вида роботи Simple Smile

1. Заплитат се косми по четка, досадно е почистването им
2. Имаш още един консуматив по-малко за сменяне. На irobot цялата кутия за четки беше слабо място и може да се развали. Това важи и за останалите марки, ако не почистват добре четките, може да се развали мотора.
3. Моят модел има хубав вакуум и въобще нямам нужда от централна четка

Подчертавам, ако имате килими и държите да ги чисти роботът, по-добре да е модел с централна четка

# 252
  • Мнения: 1 600
celine_alisha какъв е твоя робот?

# 253
  • Мнения: 175
celine_alisha какъв е твоя робот?

Моят е ilife v80

# 254
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Искам да си купя робот. Но нямам представа дали е приложим за жилището. Имам килими, невисоки имам и едни пътечки шаги в спалнята. Проблем ли ще са? И другото - имам мебели под които няма да влезне, а все пак са повдигнати и се събира прах. Как да чистя и там. Ако първо я оставя да мине където може, а после и преместя мебелите и я пусна пак? Както и кухнята, повдигната е 5-6см. Там трябва отделно ли да я пусна? Та в моя случай има ли смисъл от купуването?

Общи условия

Активация на акаунт