Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 50 051
  • 764
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 19 483
Аз съм така на сектори и стълбички и се отказах да купувам. Отделно че като ме няма пускам СОТ и трябва да търпя чистенето с часове докато съм в къщи, а аз искам и да си ползвам стаите все пак....

# 256
  • Мнения: 5 616
Какви часове? Моята минава някъде за половин час около 70 квадрата (чисто, без мебелите) на турбо режим. На бърз още по-бързо. Систематична е. И не е толкова шумна и досадна, спокойно може да се гледа телевизия през това време.
Много се замислям за новия Хобот, звучи добре с този контейнер. Някой да знае дали може да се вземе за тест отнякъде?

# 257
  • Мнения: 19 483
Твоите 70 квадрата за половин час, моите са 225 със стълби и чупки. Не става при мен така.

# 258
  • Мнения: 13 929
При 225 дори не бих се замислила 😀

# 259
  • Мнения: 175
Какви часове? Моята минава някъде за половин час около 70 квадрата (чисто, без мебелите) на турбо режим. На бърз още по-бързо. Систематична е. И не е толкова шумна и досадна, спокойно може да се гледа телевизия през това време.
Много се замислям за новия Хобот, звучи добре с този контейнер. Някой да знае дали може да се вземе за тест отнякъде?

Можете от вносителите, робополис

# 260
  • Къде ли не
  • Мнения: 686
Здравейте, някой от вас ползва ли робот за почистване на офис? Площа ни е около 100 кв. м, без прагове, само с входна голяма стелка, която си почистват от фирма. Имаме чистачка, която идва веднъж седмично, но ни се иска да има и поддържащо всекидневно почистване на пода.

# 261
  • Мнения: X
Вече и аз тука. С xiaomi roborock s50.
Някой по-напред беше споменал за замяна на езика на робота със собствен файл.
Може ли подробности.

# 262
  • Мнения: 1 760
Според мен ще ви върши много добра работа. Програмирайте го да чисти когато ви няма, но не бива да оставяте кабели по пода, защото се заплита. Това е една от най-удачните ми покупки за всички времена Simple Smile Сега чакам да ми дойде роботчето за почистване на прозорци.

# 263
  • Мнения: X
На xiaomi roborock s50 при запълване на контейнера с боклук ще ми каже ли да го почистя. Или трябва да си изградя навик да я почиствам сама. Защото я нагласих да чисти всеки ден докато ни няма и я се сетя да я чистя през ден поне я не.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 821
А това ли е roborock първо поколение? Добра ли е цената?

https://www.aliexpress.com/item/32802503994.html?spm=a2g0o.cart. … 67.176e3c00i10SKX

# 265
  • София
  • Мнения: 3 611
На xiaomi roborock s50 при запълване на контейнера с боклук ще ми каже ли да го почистя. Или трябва да си изградя навик да я почиствам сама. Защото я нагласих да чисти всеки ден докато ни няма и я се сетя да я чистя през ден поне я не.
Когато се задръсти, ще си каже и няма да тръгне. А и когато не се почиства ежедневно, не може да смуче добре.

# 266
  • Мнения: 38
Каква марка прахосмукачка робот бихте ми препоръчали ?

# 267
  • Мнения: 4 208
https://www.emag.bg/robot-prahosmukachka-xiaomi-mi-robot-vacuum- … l&cmpid=86322
Тази е на промоция в момента с добри отзиви.
Вашето мнение?

# 268
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Това е първа генерация и аз съм много доволна от него. Обаче от Емаг нищо не бих купила. Някъде из чужбинско няма ли го на по-добра цена? Али-то, оня другият... Гиър бест или нещо подобно  newsm78

# 269
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Искам да си купя робот. Но нямам представа дали е приложим за жилището. Имам килими, невисоки имам и едни пътечки шаги в спалнята. Проблем ли ще са? И другото - имам мебели под които няма да влезне, а все пак са повдигнати и се събира прах. Как да чистя и там. Ако първо я оставя да мине където може, а после и преместя мебелите и я пусна пак? Както и кухнята, повдигната е 5-6см. Там трябва отделно ли да я пусна? Та в моя случай има ли смисъл от купуването?
Питанката ми остава, особено за болднатото.

Общи условия

Активация на акаунт