Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 50 044
  • 764
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 22
Vika благодаря за споделеното! А по отношение на консумативите? Гледам в робополис от където го купих нямат филтри в момента, дано снабдяват принципно.
Аз си поръчах филтри с робота от Амазон, от там я взех. Само, че взех не от черните (ултра хепа), а от сините, ето тези от робополис: https://robopolis.bg/produkt-kategoriya/%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b5 … 1%80%d0%b8%d1%8f/
Само, че тези 2 за 54 лв. ми се виждат доста скъпи. Аз ги взех за 17 евро - 4 броя. Ако видя някъде по наши сайтове ще пиша.

# 466
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Мерси renydent!
И аз така направих с моята, един ъпдейт и толкова.Simple Smile Ама рекох да попитам.

# 467
  • Мнения: 3 191
Здравейте, имам Румба 785, чиято батерия след 4 години ползване умря... Зарежда се, чисти 10 м2 и писка, че е празна. Погледнах на официалния сайт - някаква екслайф продават на 165 лв. Нея ли да взимам или има и други опции. Досега филтри и четки купувах от Алиекспрес.

# 468
  • Мнения: 9 776
Здравейте, имам Румба 785, чиято батерия след 4 години ползване умря... Зарежда се, чисти 10 м2 и писка, че е празна. Погледнах на официалния сайт - някаква екслайф продават на 165 лв. Нея ли да взимам или има и други опции. Досега филтри и четки купувах от Алиекспрес.

https://robopolis.bg/produkt-kategoriya/%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b5 … 1%80%d0%b8%d1%8f/

Оттук купих батерия за моят робот, като твоят е, за 156лв. преди две години. Сега виждам, че е 165. Но съм доволна. Проследих си имейлите, и сега всъщност установих, че работи вече 2 години с новата батерия. Което е супер.

# 469
  • Мнения: 3 191
Здравейте, имам Румба 785, чиято батерия след 4 години ползване умря... Зарежда се, чисти 10 м2 и писка, че е празна. Погледнах на официалния сайт - някаква екслайф продават на 165 лв. Нея ли да взимам или има и други опции. Досега филтри и четки купувах от Алиекспрес.

https://robopolis.bg/produkt-kategoriya/%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b5 … 1%80%d0%b8%d1%8f/

Оттук купих батерия за моят робот, като твоят е, за 156лв. преди две години. Сега виждам, че е 165. Но съм доволна. Проследих си имейлите, и сега всъщност установих, че работи вече 2 години с новата батерия. Което е супер.

Мда, същата е като от официалния сайт. Благодаря ти. Явно ще я поръчвам...

# 470
  • Мнения: 2 847
Батерия купих на сестра ми от амазон и излезе към 50 лв и е супер. Нямам активен линк и не ми се рови но и в алито имаше страшно много батерии .

# 471
  • Мнения: 9 776
Батерия купих на сестра ми от амазон и излезе към 50 лв и е супер. Нямам активен линк и не ми се рови но и в алито имаше страшно много батерии .

Доста джунджурии купувам от Алиекспрес, вкл. четки за робота. Бих купила и филтри като се наложи. Но за батерия май не бих рискувала. Макар че не се знае и тези по другите сайтове дали не идват оттам....

# 472
  • Мнения: 3 191
Батерия купих на сестра ми от амазон и излезе към 50 лв и е супер. Нямам активен линк и не ми се рови но и в алито имаше страшно много батерии .

Доста джунджурии купувам от Алиекспрес, вкл. четки за робота. Бих купила и филтри като се наложи. Но за батерия май не бих рискувала. Макар че не се знае и тези по другите сайтове дали не идват оттам....

Батерии има в Али, но отзивите са смесени, а цената е наполовина..... абе май с батерията не ми се рискува...

# 473
  • Мнения: 2 847
Казвам ,че ги има в Алито но аз от амазон съм купувала.На майка ми преди 2 години ,перфектна е ,а на сестра ми преди година.Бих си купила това ,отзивите са добри и търговецът е с добър рейтинг.В интерес на истината 57 лв къде ли не сме похарчили .1 година да я бъде батерията пак е на сметка.Само че ще изкара много повече ,сигурна съм.
https://www.amazon.co.uk/Capacity-4500mAh-Battery-Discovery-Robo … teway&sr=8-17

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 18:57 от ctefani

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Първата батерия на Брава я купих от официалния сайт в Бг-116 лв.
След като се скапа купих китайска от Амазон за 14 паунда.Щях да се гръмна като дойде.Беше същата като тази от официалния сайт.Така че имайте едно наум.

# 475
  • Мнения: 5 440
Батериите за цял свят се произвеждат в една долина в Китай. Само си казвате марката и  ви я произвеждат. Така че не се хабете.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 22:27 от victoria vassileva

# 476
  • Мнения: 3 191
Казвам ,че ги има в Алито но аз от амазон съм купувала.На майка ми преди 2 години ,перфектна е ,а на сестра ми преди година.Бих си купила това ,отзивите са добри и търговецът е с добър рейтинг.В интерес на истината 57 лв къде ли не сме похарчили .1 година да я бъде батерията пак е на сметка.Само че ще изкара много повече ,сигурна съм.
https://www.amazon.co.uk/Capacity-4500mAh-Battery-Discovery-Robo … teway&sr=8-17


Изкуших се и я поръчах, дано да е ОК, ще докладвам като я получа след време.... Благодаря!

# 477
  • MJF
  • Мнения: 334
Здравейте,

Предстои ми покупка на роботче. Искам да избера оптималният модел за нашите нужди. Вкъщи нямаме домашни любимци и децича все още. Подовете са ламинат с ниски прагове и ниски килими. Предпочитам да взема нещо качествено, но Roomba 980 ми излиза от бюджета. Не държа на моп-а, мога и аз да си минавам. Важно ми е прахосмукачката да е последователна и да може да обира добре, където и ако се наложи.
Прочетох двете последни теми и благодарение на това изведох няколко фаворита. Разтроена съм между iRobot Roomba 981, Roomba 960 и Xiaomi S55.


Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 14:42 от FugeeLa

# 478
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте,

Предстои ми покупка на роботче. Искам да избера оптималният модел за нашите нужди. Вкъщи нямаме домашни любимци и децича все още. Подовете са ламинат с ниски прагове и ниски килими. Предпочитам да взема нещо качествено, но Roomba 980 ми излиза от бюджета.
Прочетох двете последни теми и благодарение на това изведох няколко фаворита. Разтроена съм между iRobot Roomba 981, Roomba 960 и Xiaomi S55.
Roomba 981 е чудесен избор. Малко по-назад в темата беше пуснат линк за такава, беше към 500 евро, което си е супер цена и си заслужава парите. Аз съм с 980 повече от 2 години и нямам никакви забележки. Батерията издържа все едно е купена вчера, няма промяна. Почиства всичко, нейното почистване също е много лесно. Почиствам я всеки път, отнема ми максимум 2-3 минути. За тези 2 години смених веднъж гумените средни четки, защото бяха засмукали фибичка, която ги беше наранила леко и ме дразнеше. Сменяла съм и филтри разбира се, но рядко, от време на време ги издухвам с голямата прахосмукачка.

# 479
  • София
  • Мнения: 940
Roomba 980 и 981 се различават само по цвета.

Общи условия

Активация на акаунт