Целулит - 10 тема

  • 92 173
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • SF
  • Мнения: 21 167
А специално за тези, които се продават в Ремедиум имате ли мнение? На картинка изглеждат като вендузите на Самоздрав, но са ми доста по-достъпни. Цената им е същата (с някакви стотинки до лев разлика).

# 676
  • Мнения: 6 622
Аз нямам разширени вени, но имам спукани капиляри. Мога ли да ползвам вендузи?
Имам вендузите от Ремедиум. Изглеждат ми добре, но нямам база за сравнение. Не съм ползвала до сега.

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Не е препоръчително, _limonche_. Същият случай съм, като теб, и от 4-5 масажа с вендузите си докарах няколко малки спукани капилярчета, които седят и до днес.

# 678
  • Мнения: 2 418
Аз си ги закупих от Ремедиум,не съм ползвала други и нямам база за съпоставка.Доволна съм от тях.

# 679
  • Мнения: 434
Ползвали ли сте антuцeлулuтнuят гел NEISS? Във фейса ми излиза рекламка и под нея имаше положителни отзиви. Та се чудя дали да пробвам.

# 680
  • Мнения: 110
Ползвали ли сте антuцeлулuтнuят гел NEISS? Във фейса ми излиза рекламка и под нея имаше положителни отзиви. Та се чудя дали да пробвам.

На мен също ми излиза и не е само този гел, а има и други продукти. На мен също ми е интересно дали има резултат или е само маркетинг. Моля, ако някой има мнение за тази марка, да го сподели. Благодаря, предварително!

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Някой може ли да препоръча място за LPG процедури в района на Младост?
за този салон има ли отзиви: https://skinline.bg/bg/kontakti-sofia/

И също търся отзиви за този антицелулитен продукт, натурален:
https://biotica.bg/cellulite-burner-antitselulitno-olio

# 682
  • Варна
  • Мнения: 3 051
Честно да ви кажа, не мисля, че какъвто и да е крем би имал ефект, освен омекотяване на кожата, ако се маже само крем и не се прави нещо друго.

# 683
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Някой може ли да препоръча място за LPG процедури в района на Младост?
за този салон има ли отзиви: https://skinline.bg/bg/kontakti-sofia/


Аз ходя там и съм доволна. Но напоследък не мога да се впиша в графика.

# 684
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Любими антицелулитни мазила
(чистя и искам да изхвърля кутиите)



# 685
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
На колистар имам това което е като сух дезодорант , така и не разбрах какво точно трябва да прави за тялото .
Абсолютно никакъв ефект  , може би съм сбъркала някъде в начина на използване .

# 686
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Искрице, стикът има силен дрениращ ефект и ако твоят проблем е от този тип (oточен тип целулит), да, продуктът си работи.

"The reducing effect of the stick is due to the lipolytic and draining action of Caffeine, while the firming effect is boosted by Equisetum extract, full of mineral salts, flavonoids and phytosterols, which leave the skin firm and supple."
https://www.collistar.com/at/s-o-s-critical-areas-firming-stick-0-2154.html

# 687
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Агент, явно не съм имала нужда от подобен тип дренаж и затова не съм видяла ефект .
Даже в нас имам още останало количество от продукта .

# 688
  • Мнения: 96
Честно да ви кажа, не мисля, че какъвто и да е крем би имал ефект, освен омекотяване на кожата, ако се маже само крем и не се прави нещо друго.

Разбира се, че няма ефект. Аз го повтарям и пиша това, но няма кой да чете.
Крема ще направи кожата по-мека и заедно с утайката от кафе ще излющи горния слой и толкова.
Целулит изцяло не се маха още повече щом е излязъл веднъж.
За да се контролира положението и да се подобри визията има няколко точки :
1. Стриктно хранене с чиста храна.
2. Детокс и периодично гладуване.
3. Масажи - ръчни и апаратни процедури.
4. Да не се носят тесни дрехи.
5. Много движение - плуване, разходки, кардио на гладно.
6. И за да изглежда тялото оформено - мускули трябват. ( тренировки с тежести, кондиционни тренировки, body pump и т.н. )
7. Няма крем, който да поправи съединителната ви тъкан. Няма. Само парите ще си давате.

# 689
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Разбира се, че няма ефект. Аз го повтарям и пиша това, но няма кой да чете.
Крема ще направи кожата по-мека и заедно с утайката от кафе ще излющи горния слой и толкова.
Целулит изцяло не се маха още повече щом е излязъл веднъж.
За да се контролира положението и да се подобри визията има няколко точки :
Скрит текст:
1. Стриктно хранене с чиста храна.
2. Детокс и периодично гладуване.
3. Масажи - ръчни и апаратни процедури.
4. Да не се носят тесни дрехи.
5. Много движение - плуване, разходки, кардио на гладно.
6. И за да изглежда тялото оформено - мускули трябват. ( тренировки с тежести, кондиционни тренировки, body pump и т.н. )
7. Няма крем, който да поправи съединителната ви тъкан. Няма. Само парите ще си давате.
Абе четеме ние, а някои от нас са стигнали до тези изводи преди има-няма 15-20 години, но въпреки правилното хранене, тренировките с тежести и без, масажите нямам нищо против да си купя и приятен крем/продукт, който имат малко и временно действие, което ми е напълно достатъчно Grinning

Но да, точно така е - кремовете не елиминират проблема, те имат временен козметичен ефект.

PS Отивам да си направя кардиото на гладно!

Последна редакция: нд, 12 юли 2020, 17:50 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт