"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 38

  • 50 335
  • 725
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 773

Алекс 🤗 благодаря за визуализацията на фрага.
Нещо нищо не ми говори и много объркан - по дрехите така реших поне 😂

# 391
  • Мнения: 11 982
И какво излиза, 40 еп и после, повече ни вълнува от 39 Confused, а там каквото ще става, вече се предполага или знае. Всъщност и този еп. да мине, че да се види какво точно ще стане за да е интересно... неизвестното винаги буди любопитството.

Относно 38 еп, вярно че е филм и сеир да става, но всичките претенции, номера, традиции и не знам какви си изисквания махленски от типа " да видят комшиите" и класните " Дивитови от вишУтУ общество" и на мен ми дойдоха  too much Sick. една от причините Джан и Санем да не са на едно мнение. Колко по интересно щеше да се гледат волните Джан и Санем някъде сами, пътешествайки и преоткривайки себе си и любовта си, а останалите да гравитират като образи и ситуации около тях...

Лека
И  новия фраг се е появил докато си излея мислите Mr. Green Mr. Green, нищо по различно, пък да видим.
Искам да видя бохчата на Емре, дали е марково или купено съседния магазин на кюшето от дясно Sunglasses

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 21:28 от Slawena

# 392
  • Мнения: 8 098





Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 21:36 от alex_94

# 393
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Благодаря за фрагмана момичета! 🕊❤🕊


Ново от Джан 🔥🔥🔥


IS Демет 🔥💫


Приятна вечер! 🕊🤗🕊

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 21:48 от Stoyanova26

# 394
  • Мнения: 1 511
Чуденка ми е защо JJ го играе крадец (май в новия апартамент на ЛейЕм)

# 395
  • Мнения: 731
Много хубав фраг,тези двамата изглеждат по-влюбени от всякога,а уж ще се разделят.Все пак не ни показаха раздялата, тя ще е изненадата за нас.Много страст ,много любов и нежност ни показват тук,от кога чакам да ги видя такива, вижда се намесата на новата СЦ,веднага си спомних сцената със съня на Джан на поляната .
След тези думи, единственото поне за мен,което би оправдало раздялата е ако Джан сам си тръгне и остави Санем  да замине за Америка и да осъществи мечтата си да издаде роман и да се реализира като писател,именно защото много я обича и не иска да е пречка за нея и тя да не е принудена да избира между него и мечтата си.Поне на мен така ми се иска.Всичко да е в името на голямата любов ,а не заради машинациите и подлите номера на Хюма и Ийт.

# 396
  • Мнения: 8 098
Джан моли феновете, които посещават сета да не снимат и публикуват снимки.

В 40-ти епизод ни очаква голяма изненада и моли тя да остане такава.🧐

# 397
  • Мнения: 1 511
Добро утро с малко снимчици от снощния сет, нещо ново/старо от Бейрут и от сета на еп.38




# 398
  • Мнения: 41 640
Добро утроо! Wink Hug Hug



Благодаря за фрагмана и превода! bouquet

Демо Hug,за новите снимки зад кадър от сутринта! bouquet




https://www.instagram.com/p/BwoocKUAkeA/

Демо,е пуснала снимка,където се вижда татко Дивит с любимата му-актрисата Севинч Ербулак,Мевкибе и Лейла също с променени прически...
Цитат
ето и кратко видео на всички около масата...
https://twitter.com/Erkencikusespa1/status/1121181101706350592

Желая ви прекрасен Велики четвъртък! easter

# 399
  • Мнения: 1 511

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 10:30 от demo80

# 400
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Добър ден! 🕊🤗🕊

Добре дошли ❤


🔥

# 401
  • Мнения: 1 511
Покрай рождения ден на Илкер изкачат доста стари негови снимки с Джан

# 402
  • Мнения: 8 098
🐥Добро утро, птичета!🐥

Злати, 🤗 Демо🤗благодаря  за новите снимки и видеа!

Всички снимки на Хюмиет Акпънар от моменти на подготовка за фотосесии на Демет са впечатляващи!😘

Да се надяваме, че скоро ще видим обща фотосесия на нашите ГГ

Но вчерашната на новия фотограф Мортеза Атабаки е невероятна!



Да обработиш по този начин фотография и да акцентираш със светлина на определени части от лицата...🤩

Успешен Велики четвъртък, момичета!☘

# 403
  • Мнения: 167
🐥Добро утро, птичета!🐥

Злати, 🤗 Демо🤗благодаря  за новите снимки и видеа!

Всички снимки на Хюмиет Акпънар от моменти на подготовка за фотосесии на Демет са впечатляващи!😘

Да се надяваме, че скоро ще видим обща фотосесия на нашите ГГ

Но вчерашната на новия фотограф Мортеза Атабаки е невероятна!



Да обработиш по този начин фотография и да акцентираш със светлина на определени части от лицата...🤩

Успешен Велики четвъртък, момичета!☘

Успешен Велики четвъртък и на вас!
Здравейте!🤗
Аз вече споделих,че имам добро усещане за промените в сериала.🙂На знам как ще продължи,но определено има нужда от промяна в картината и участниците в нея!Щом е нужна раздяла,за да ни донесат нови хубави емоции.. ще се поплаче..Няма как !😁
Фотографията е обработена,но да много истинска и красива!😍
Спорен ден!🦄🙂

# 404
  • Мнения: 971
Момичета, много пусто днес 🤗🤗
Абе нещо не ми се връзва крайният резултат на 39 епизод, който очакваме с това, което ни показват в двата фрага.
Виждам едни много влюбени Джан и Санем, нищо не предвещаващи раздяла.
Яман постоянно говори за голяма изненада, дали няма да е нещо много различно от това, което всички очакваме?
Или въобще няма да дадат раздялата а направо след една година?

Общи условия

Активация на акаунт