Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 апр. 2019, 16:13 ч.

Начални училища в Пловдив - тема 3

• 5 398
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
Здравейте,
Някой може ли да сподели впечатления от началните учителки в Алеко Константинов, и по-конкретно:
Иванка Динева
Николина Търева
Гергана Стоицова

Както и за
Жана Кънева
С. Каръкова
Е. Гавраилова
Н. Петрова
Р. Кавалска
От ОУ Душо Хаджидеков.

Ще съм благодарна на всяко мнение.

# 106
Здравейте на всички! Имам нужда от помощ, съвети и мненията ви!
В момента живеем в район Южен, децата са ми в 6 клас и в 3-та група. Предстои ни да сменяме жилището след две години, ще живеем в Тракия близко до Декатлона. Тогава дъщеря ми ще трябва да е в първи клас, а постоянният ми адрес е още засега в район Южен. Съвсем скоро ще имаме Акт 16 и ще си сменя веднага регистрацията. Но не познавам район Тракия изобщо.
Може ли да ми кажете каква е процедурата за прием на дете в първи клас, ще имам ли проблеми, колко време е необходимо преди подаване на документите да съм с адрес в района на училището? И кои начални или основни училища бихте ми препоръчали в Тракия?
Много ще съм ви благодарна за всяка информация!

# 107
  • Пловдив
В Тракия няма начални училища, нито основни. Всичките са СУ т.е. от 1 до 12 клас. До Декатлона най-близо са "Д. Матевски" и "Черноризец Храбър", второто е за продпочитане. Но не знам адресът ви в района на кое от двете училища попада.
За процедурата си пише всичко на сайта на общината.
Но мисля, че в Тракия не би трябвало да има проблем с приема в училище. А за определено училище може да се кандидатства и без адресна регистрация в района, получават се по-малко точки.

# 108
  • Пловдив
След като наскоро се очаква жилището да се сдобие с Акт 16, става въпрос за Олимпия, предполагам. И двете са в района на Матевски.

# 109
След като наскоро се очаква жилището да се сдобие с Акт 16, става въпрос за Олимпия, предполагам. И двете са в района на Матевски.
Да, точно за този комплекс става въпрос Simple Smile Благодаря за отговорите ви!

Общи условия

Активация на акаунт