Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 105
  • Боса по асфалта вървя си ...
Хубаво е в Ахтопол. Все още не е толкова нагъчкано, но бързо се строи и е въпрос на време. Кеф ти градски плажове, кеф ти извънградски. Всичко е достъпно с кола. Има ресторантчета - обикновени, необикновени, храна за вкъщи, лунапарк, разходки с корабчета. Има къде да се разхождаш - по центъра, покрай кея. Покрай морето има дълги, обикалящи пешеходни алеи. Миналото лято бях.

На Камчия само 1 път в живота си видях спокойно море. 2018та приливна вълна заля чадърите почти до 3та линия Joy Като се има предвид, че чадърите не бяха току до морето.

# 106
Ние бяхме на Камчия миналото лято, последната седмица на август.В началото морето беше много спокойно, направо като тепсия.Към края на почивката ни имаше дни и с червен флаг, но беше предимно жълт.Аз бях бременна и само един ден не съм влизала, тогава бяха големи вълните.

# 107
Ние запазихме в бунгала Рино на Арапя за края юни. Ще се радвам ако някой е ходил в бунгалата със самостоятелна кухня да сподели впечатления от кухнята, че липсват снимки, а ММ е питал само за чаши и чинии дали има. Интересуваме  какви уреди има.

# 108
Мен ме интересуват Сили тур в Ахтопол.Ще се радвам,ако някой може да сподели впечатления.

# 109
  • Pazardjik
Мнения за бунгала Сънрайз в Поморие

Общи условия

Активация на акаунт