Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 658
  • 758
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 15 356
Има на Чиполино една до 22 кг,не ляга,плата е много здрав.Забравих модела как се казва,от 2019 е.И е във вашия бюджет.

# 242
  • Мнения: 491
От тук поръчах chico oh la la , с доставка и ще ми излезе 180 лв
https://www.online4baby.com/chicco-ohlala

# 243
  • Мнения: 155
Здравейте, интересувам се дали знаете някъде да се продават универсални покривала за кош за новородено за количка Dada paradiso, Rocky black.
Също така ще ми бъде полезно ако ми предложите и друго покривало, което да е съвместимо с количката.

# 244
  • Мнения: 1 471
Най-добре се обърнете към вносителя на количката. Ще могат да ви кажат дали се продава отделно покривало или коя на марка има съвместими.
Друг вариант е да пробвате в някой магазин с мострена зала и после да си търсите в онлайн пространството.

# 245
  • Мнения: 1
Здравейте, какво ви е мнението за количките на Moni и Cangaroo за новородено? Общо взето бюджетът ни е до към 500 лв. Кое си заслужава за тези пари?

Ако нямате задръжки относно нещата 2ра ръка, може да намерите доста хубави колички/дори 3в1/ за 400-500 лв. Мнение за количките не мога да дам, за съжаление.

Здравейте,  относно количките на Cangaroo спрямо този бюджет бих ви препоръчала Sarah или Rachel,  изключително здрави, маневрени и с хубав дизайн. 

# 246
  • Мнения: 181
Момичета, благодаря за съветите, спрях се на Cybex Mios. Сега проблемът е, че в Рая Тойс няма налични цветове, само няколко от шарените, а аз искам сива или тъмно синя с хромирано шаси. И ми казаха също, че не може да се поръча, имали си система, да следя на сайта този цвят, който искам, да светнел в зелено Wink За съжаление нито имам желание, нито мога да чакам много, тъй като вече съм в средата на 8мия месец...

# 247
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 734
Здравейте, имам два въпроса.

1. Знаете ли магазин (он лайн или физически, ако е второто- в София), откъдето може да се купи нова количка, но стар модел? Например Jane Muum 2015-та. Предполагам с годините цената пада, пък хич не държа да дам 500лв отгоре, защото моделът бил нов.
2. Ако няма такова животно...То има ли количка от този тип (леко шаси до 7-8 кг, големи гуми за софийски дупки, маневрена) под 1000 лв? Гледам високият клас е вече към 2к и нагоре, което ми идва в повече...

Много благодаря за насоките предварително!

# 248
  • Мнения: 708
Тази май е модел 2015, но цената пак е над 1000 лв.

Аз да попитам някой има ли мнение за количките на Чиполино, конкретно за тази питам, тъй като на вид ми харесва доста, а е и сравнително лека....
Другия ми вариант е Кика Бу.... Но на конкретен модел не съм се спряла..

# 249
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз съм хвърлила око на Кика Бу Дивайна. Само тя била с бандажни гуми, които уж били по добри.

# 250
  • София
  • Мнения: 1 338
Имате ли отзиви за тази количка uberchild evo 3 in 1? И дали знаете достоверен сайт, от който да се поръча?

# 251
  • Мнения: 870
Аз отзиви нямам, но много ми прилича на Graco Evo
https://rayatoys.com/detska-kolichka-graco-evo-trio-sand

# 252
  • Мнения: 1 103
Здравейте, от кои марки колички с реверсивни дръжки сте доволни? Много държа да може детето да е и с лице към мен, но и да може по нататък да го слагам да гледа с лице към движението и да разучава света Revolving Hearts Като разглеждам колички в интернет не съм попадала да има в описание тази характеристика много често и затова се допитвам до вашите отзиви Flowers Hibiscus

# 253
  • Мнения: 3 728
Здравейте, от кои марки колички с реверсивни дръжки сте доволни? Много държа да може детето да е и с лице към мен, но и да може по нататък да го слагам да гледа с лице към движението и да разучава света Revolving Hearts Като разглеждам колички в интернет не съм попадала да има в описание тази характеристика много често и затова се допитвам до вашите отзиви Flowers Hibiscus
Аз съм се спряла на модели на Cybex и Peg Perego.В понеделник ще ходя да ги видя на живо.

# 254
  • Мнения: 252
По-добрият и по-масовият вариант е реверсивна седалка. Този вариант с дръжката не е много удачен и точно заради това не срещате много такива варианти.
Здравейте, от кои марки колички с реверсивни дръжки сте доволни? Много държа да може детето да е и с лице към мен, но и да може по нататък да го слагам да гледа с лице към движението и да разучава света Revolving Hearts Като разглеждам колички в интернет не съм попадала да има в описание тази характеристика много често и затова се допитвам до вашите отзиви Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт