Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 635
  • 758
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 686
Здравейте!
От месец се оглеждам за лятна количка, която предимно ще я ползваме, когато сме извън града. Спряла съм се на тези, които се сгъват като куфар и са с цяла дръжка, а не две отделни (или не знам по-точно как го наричат). Най-много ми допадна Лорели Фиона - лека, удобна и маневрена. Не заема много място и се сгъва точно така както искам. Обаче виждам, че в ОЛХ е пълно с точно този модел и на всички обяви пише "ползвана веднъж, два пъти". Имате ли наблюдения върху този модел и защо майките не са доволни от тази количка?

# 106
  • Мнения: 580

Сдобих се днес с тази Мима, доволна съм засега, днес я разучавах през деня.
Има два мънички багажника, харесвам я. Но в последствие ще видим. Simple Smile

Страхотен цвят, със здраве да я ползвате!
Благодаря, дано му е удобно на бебчето, освен, че ще е модерно. 🤫🤗🥰

# 107
  • Мнения: 4 749

Сдобих се днес с тази Мима, доволна съм засега, днес я разучавах през деня.
Има два мънички багажника, харесвам я. Но в последствие ще видим. Simple Smile

Страхотен цвят, със здраве да я ползвате!
Благодаря, дано му е удобно на бебчето, освен, че ще е модерно. 🤫🤗🥰

Е, това вече не мога да кажа. Нямам лични впечатления, а и не познавам майки, които да имат такава количка.

# 108
  • Мнения: 64
Здравейте,

Някоя от вас дали е  поръчвала количка от https://www.online4baby.com/
 Харесали сме Mutsy Nio и цената в този сайт е с пъти по ниска от тази която е тук в България. Притесняваме само дали е реално и дали количка която идва е ок. Ще се радвам ако някой спорели опит.

# 109
  • Мнения: 1 554
ако не се лъжа в предната тема някой беше купил точно тази количка от там. някъде в последните страници потърсете

# 110
  • Мнения: 64
ако не се лъжа в предната тема някой беше купил точно тази количка от там. някъде в последните страници потърсете

Благодаря много. Ще погледна Simple Smile

# 111
  • Мнения: 241
Привет, извинявайте, в София освен Хипо, Комсед, и Аико, къде могат да се видят на живо повече модели колички?
Simple Smile

# 112
  • София, България
  • Мнения: 3 577
Дундьо, Вис виталис, Бамбино.....

# 113
  • Мнения: 217
Добавям и магазин Рая Тойс, имат доста колички.

# 114
  • Мнения: 160
Здравейте, някой може ли да сподели опит с количка CYBEX EEZY S PLUS. Интересувам се, дали е подходяща за новородено и дали може да се намери подходящо зимно чувалче за нея? Гледах, че я предлагат с порт бебе Cocoon S, но никъде не откривам какво точно предтавлява и от каква материя е отвътре. Друго, което не откривам като аксесоар към количката е чувалче за краката.

# 115
  • Мнения: 416
Дали някой знае къде мога да погледна във Варна тази количка :

# 116
  • Мнения: 252
Всяка количка може да се ползва с чувал. Всички са с 5 точкови колани, чувалите също са с универсални дупки. Има доста хубави и плътни зимни универсални чувалчета, доста по-евтини от оригиналните на скъпите колички.
Здравейте, някой може ли да сподели опит с количка CYBEX EEZY S PLUS. Интересувам се, дали е подходяща за новородено и дали може да се намери подходящо зимно чувалче за нея? Гледах, че я предлагат с порт бебе Cocoon S, но никъде не откривам какво точно предтавлява и от каква материя е отвътре. Друго, което не откривам като аксесоар към количката е чувалче за краката.

# 117
  • Мнения: 23
Здравейте,

Някоя от вас дали е  поръчвала количка от https://www.online4baby.com/
 Харесали сме Mutsy Nio и цената в този сайт е с пъти по ниска от тази която е тук в България. Притесняваме само дали е реално и дали количка която идва е ок. Ще се радвам ако някой спорели опит.


Здравейте! И ние се спряхме на тази количка и я поръчахме, но още не е пристигнала. Преди да я поръчам Antoinetka беше споделила в предни тема, че я е поръчала и е доволна. А иначе не мисля, че има какво да ви притеснява, сайтът е доста популярен в Англия и мои приятели си бяха поръчвали Cosatto от сайта, доволни са.

# 118
  • Мнения: 217
Здравейте, някой може ли да сподели опит с количка CYBEX EEZY S PLUS. Интересувам се, дали е подходяща за новородено и дали може да се намери подходящо зимно чувалче за нея? Гледах, че я предлагат с порт бебе Cocoon S, но никъде не откривам какво точно предтавлява и от каква материя е отвътре. Друго, което не откривам като аксесоар към количката е чувалче за краката.

Преди няколко дена видях количката в Рая Тойс и много ми хареса за лятна количка. Много е лека и маневрена. За мен лично е приложима след 6-тия месец, а Cocoon s ми се стори много плътен, по скоро е за зимата. Иначе я дават, че може да се ползва за новородено


Аз миналата седмица взех Cybex Balios S 2 в 1, изглежда супер, но още не е в употреба.

# 119
  • Мнения: 64
Здравейте,

Някоя от вас дали е  поръчвала количка от https://www.online4baby.com/
 Харесали сме Mutsy Nio и цената в този сайт е с пъти по ниска от тази която е тук в България. Притесняваме само дали е реално и дали количка която идва е ок. Ще се радвам ако някой спорели опит.


Здравейте! И ние се спряхме на тази количка и я поръчахме, но още не е пристигнала. Преди да я поръчам Antoinetka беше споделила в предни тема, че я е поръчала и е доволна. А иначе не мисля, че има какво да ви притеснява, сайтът е доста популярен в Англия и мои приятели си бяха поръчвали Cosatto от сайта, доволни са.

Благодаря за споделеното мнение. И аз ще я поръчам в близките дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт