Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 747
  • 758
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 891
Взимате малката и отивате по магазините. Слагате я и пробвате наред. Все нещо ще ви се понрави и на двете. Защо не погледнете и Quinny zapp flex или Quinny zapp xpress

# 136
  • Мнения: 25 737
Взимате малката и отивате по магазините. Слагате я и пробвате наред. Все нещо ще ви се понрави и на двете. Защо не погледнете и Quinny zapp flex или Quinny zapp xpress
Благодаря. Тези с 3 колелета не ми допадат.
 Peace
Ще пробваме на една мама Нуна. Simple Smile

# 137
  • София, България
  • Мнения: 3 587
Chicco Liteway, Cosatto Supa? Все някъде ще иска да седи Joy дано... Че има деца, които категорично отказват количките.

# 138
  • Мнения: 872
А може би е свикнала на височината на Стоке, и другите й идват ниски.

# 139
  • Мнения: 25 737
Да, на високо се вози.

# 140
  • Мнения: 2 558
Дъщеря ми си обожаваше Нуна-та. Първо бяхме с ABC Design 6-Tec (като 3-Tec, но с четири колела), която също е височка, не колкото Stokke, но пък не е и ниска. Като взехме Нуна Пеп нямаше никакви проблеми, веднага я хареса.

# 141
  • Русе
  • Мнения: 16
Здравейте, някой може ли да сподели опит с количка CYBEX EEZY S PLUS. Интересувам се, дали е подходяща за новородено и дали може да се намери подходящо зимно чувалче за нея? Гледах, че я предлагат с порт бебе Cocoon S, но никъде не откривам какво точно предтавлява и от каква материя е отвътре. Друго, което не откривам като аксесоар към количката е чувалче за краката.
Здравей.Имам тази количка от една седмица.Става за новородено но трябва отделно да си купиш кош за новородено.Освен коша трябва и приставките за този кош пак отделно да се купят.Всички аксесоари на Cybex eezy S plus се купуват отделно и могат да се намерят в нета. При мен дойде гола количка без борд, без подложка, без глезотийки като поставка за чаша и т.н.Абсолютно нищо като аксесоар.Имай в предвид че аксесоарите и хич не са евтини.Купувал съм и борд-75лв.подложка - 60лв.Според мен тази количка е за деца над 6 месеца понеже се води лятна количка.На въпроса ти дали има чувалче за краката-да в интернет абсолютно всеки аксесоар може да се намери макар и трудно(модела eezy S plus е нов модел)Материята е плат който е доста хлъзгав не разбирам от платове но малката постоянно се изхлузва надолу въпреки стегнатитв колани и облегалката.Сгъва се с една ръка и също с една ръка се разгъва.Сравнително лека е - 7кг.Мога още доста неща да напиша но стига толкова.

Скрит текст:
Да има чувалчета, съвместими са с Balios S и с Eazy
https://rayatoys.com/chuvalche-za-kolichka-cybex-values-for-life-strength-dark
И друга екстра, която ми направи впечатление, е че може да се вземе борд допълнително за Изито, което е супер за по-малко бебе.

Здравейте! За всички бъдещи купувачи на количка Cybex Eezy S plus-имайте в предвид, че всички аксесоари и се купуват отделно, като се започне от предпазен борд(75лв), през подложка(60лв), през чувалче, та до поставката за чаши(40лв).Аксесоарите и хич не са евтини. Към дата 26.05. 2019 най-ниската и цена, която открих и съответно я купих от български сайт е точно 500 лева.Ако държите на аксесоарите и пригответе си още около 200 за основните такива.Успех на всички.

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 04:45 от AnMary

# 142
  • Мнения: 260
Някой пазарувал ли е от този сайт https://www.casiesbaby.com/ има огромни намаление на количките Мима и штоке, но се чудя дали са оригинални стоките

# 143
  • Мнения: 2
Здравейте, бихте ли ни препоръчали магазин за колички 3в1, бюджет до 500лв. За момента сме се спрели на Kikka boo Ugo - в Хиполенд на промоция е 449лв - ако някой може да даде мнение за нея също. Благодаря предварително!

# 144
  • Мнения: 709
Здравейте!
Аз съм малко в задънена улица що се отнася до избора на количка, та идвам да питам за мнения и съвети.
Търся количка, която да е висока, тъй като аз самата съм 178 см., да не е с помпащи гуми, но да има амортисьори и кошът да не е на ниско. И не искам и да е много тежка.
На живо не съм виждала все още нищо.
Набелязала съм Jane, Cosatto и Maclaren Daytripper като модели, които ми харесват. Някои модели на Chipolino също ми харесват, но не знам как е качеството.
Полските колички не са ми вариант, тъй като повечето са твърде тежки, а и с помпащи гуми...
Като бюджет ми се иска да е нещо до 700 - 800 лв, но знам, че горепосочените модели са над 1000, затова съм склонна да купя количката и втора употреба. И без това бебето ще е зимно и няма да се ползва много активно количката, а лятото е възможно да решим да вземем лятна, та....
Благодаря предварително!

# 145
  • Мнения: 2 558
Stokke, ABC Design 3-tec, Quinny...

# 146
# 147
  • Мнения: 709
Благодаря!
А Quinny висока ли е достатъчно ? Защото виждах в града една такава и ми се стори твърде ниска, а преди това беше един от вариантите, които обмислях.

# 148
  • Мнения: 1 104
Здравейте. Понеже скоро ще започваме да гледаме за колички, почнах да чета за марки и тн, обаче може ли да ми обобщите нещата, за които трябва задължително да гледаме да има количката. Например до колко килограма е хубаво да може да носи количката и такива важни неща, за които се сещате. Благодаря предварително Heart Exl

# 149
  • Мнения: 30
Здравейте! И аз съм в отбора на Cybex balios S. Въпросът ми е сега за лятото някой ползва ли допълнителна подложка? Минахме на коша след 6 месеца. Тези дни доста се изпотява бебока, слагам пелена, но ако има нещо друго подходящо да споделите 😊

Общи условия

Активация на акаунт