Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 734
  • 758
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 77
Момичета, някоя от вас дали има набюдения над количките Be cool - Quantum, марка са на Kiddo?

# 361
  • Мнения: 39
Някакво мнение за lorelli premium fiona. Или за друга лятна количка до 180 лв ?

# 362
  • Мнения: 1 143
Ева на третия етаж Предполагам търсите лятна количка, но първата е с много къса седалка и крачетата стърчат. На мен не ми се стори удобно и затова взехме Cybex eezy s plus.

Втората съм я виждала в Рая, но не съм я разглеждала подробно и не мога да дам мнение. Като цяло аз съм доволна от Cybex. Бяхме с Balios M 3в1 и сега взехме лятната.

# 363
  • София
  • Мнения: 1 456
Harmonies, благодаря за мнението. И да, търся лятна количка, която да е съвместима с кошница за кола Cybex и да има пълно легнало положение.

# 364
  • Мнения: 1 472
Във Варна до края на месеца има намаление 15% на наличните Cam taski fashion и taski sport. Предполагам и при другите представители в други градове са намалени

# 365
  • Мнения: 1
Здравей Илиана,

Аз съм една от първите клиентки, които са си купили Хесба в България. Точно като тебе ми хареса тази количка от пръв поглед. Стилна е и си я поръчах така както си я исках. Цената не е ниска но си заслужаваше. Аз имам две деца и второто имаше късмета да се вози в нея. В момента не ме интересува въобще настилката. Дали в мола или на улицата не намирам никакава разлика. Счупените тротоари въобще не са проблем. Даже в Созопол в старият град нямах грижа. Това е вседеход. Големите й колела се движат перфектно даже и на черни пътища. Най ми харесва да преспивам детето в нея. Окачването е супер и като я разклатя малко и дъщеря ми се онася. В началото мъжът ми се изплаши от теглото и беше против, но тези 4-5кг въобще не се осещат. Повечето хора само си втълпяват че това е различно. Над година ползване, количката е като нова. За мене ако се наложи още еднин път да купя количка, това е моят избор. Официалният сайт на Хесба е и на бъгарски, така че влез и си го разгледай.

Поздрави Вероника

# 366
  • Мнения: 267
Здравейте! Колебая се с избора между Bebe Star Torro и Cam Taski. Бихте ли ме посъветвали. Търся лека, маневрена, стабилна в същото време. Благодаря! Simple Smile

# 367
  • Мнения: 807
Излезе ми банер с реклама на колички Cam и -15% намаление до края на юли.
Някой ползвал ли е ? Гледам, че са около 1 000 лв, 1 200 и точно с намалението ще се вмъкна в бюджета.

# 368
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, да споделя какво свърших аз. Избрах си Cybex Balios S. Днес ще в вземем. Много ми хареса като дизайн и технически характеристики. В магазина не се очаровах от консултантите, но на телефона от сайта на Рая тойс съм във възторг. Много мила и компетентна дама, Ася се казва, отговори изчерпателно на всичките ми въпроси. Издаде ми карта за 10% отстъпка. Поръчах от сайта с опция да взема количката от техен магазин. Препоръчвам на всички, които не са доволни от обслужването в магазина да процедират като мен. След кошчето за кола мисля и стол пак на Cybex да вземем.

# 369
  • София
  • Мнения: 1 338
Имате ли наблюдения за тази количка? https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-hauck-malibu-4-trioset-melange-grey-146088

Картата от Рая Тоус как се издава?

# 370
  • Мнения: 1 554
между другото, от Рая Тойс си искайте поне 20% намаление. Дават целогодишно. Ама пробват първо с по-малко намаление - ако мине.

# 371
  • София
  • Мнения: 1 456
Имате ли наблюдения за тази количка? https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-hauck-malibu-4-trioset-melange-grey-146088

Картата от Рая Тоус как се издава?
Аз се обадих на телефона от сайта им. Дадох имената и телефонния си номер.

# 372
  • Мнения: 1 455

Здравейте мамита,

Моля за мнение на всички, които са с колички Kikka Boo - доволни ли сте, кой модел избрахте, счупи ли се нещо, какво и кога ?
Според мен, тези колички остават недооценени и прекалено много се робува на големи имена и съответно се плаща за име.
Ще се радвам да чуя мнения на сходно мислещи, които не искат да дават много пари за количка.

Благодаря ви предварително!

# 373
  • Мнения: 3 977
Аз съм се спряла на тази марка,харесах divaina но все още не сме я купили,най вероятно Септември,пасва ми на ръста,харесва ми модела,маневрена е,лека е ...бюджетна ми е !

# 374
  • Мнения: 943
Аз също съм се насочила към Кика Бу. Колебая се между Дивайна и Мадрид. Ще съм благодарна, ако някой може да ги съпостави.
Срещам в нета две цени на Дивайна, едната е около 400 и нещо лева, а другата към 600-700 лв. На какво се дължи тази разлика?

Общи условия

Активация на акаунт