Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 апр. 2019, 09:50 ч.

Качествена дограма - 2

• 2 309
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Буркина Фасо
търси качествен майстор.

# 61
Мога да дам много добри отзиви за Трокал, с три стъкла, 5 камерна, само, че не знам точната марка на механизмите, ще пиша допълнително. Механизмите за затваряне също са много важни, не само профила. Всеки майстор/фирма работи с различни материали, за това е важен и този, който поставя/монтира, не само самата фирма производител на профила, стъклопакета, механизмите. Всичко е комплексно.

# 62
Какво мислите за 5 камерна дограма на Profilink? Такава ще ни слагат в апартамента и се чудя добра ли е, да я сменям ли с друга?

# 63
  • Буркина Фасо
дограмите са добри. майсторите са калпави. Laughing
обърни внимание и на обкова.

# 64

Какво е обкова?

# 65
  • Буркина Фасо
Скрит текст:

Какво е обкова?
механизмите, които държат прозорците и вратите - металните части. напиши го в гугъла за да го видиш.

# 66
Здравейте, някой може ли да ми препоръча за Плевен добра фирма за дограма, ако е възможно да е малко по- евтино. Не разбирам много от дограми дали трябва да е pvc или някаква друга за мен е  важно  да е издръжлива.

# 67
Здравейте, какво трябва да е стъклото на ПВЦ дограма с изцяло източно изложение и висок етаж? Има ли ограничение в размера на  прозореца да е едно цяло без вертикален неотвараяем растер, за да е здрав и стабилен?

Общи условия

Активация на акаунт