Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 апр. 2019, 09:50 ч.

Качествена дограма - 2

• 5 334
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
Аз в крайна сметка взех от Саламандър-Койчеви. Платих цялата сума при подписването на договора, заради отстъпката. Още тогава ми казаха датата за монтаж и в уречения ден бяха дошли, даже не ми се обадиха - моите майстори на обекта ги бяха пуснали. Понеже се притесних защо не звънят отидох да погледна какво се случва - те вече бяха сменили единия прозорец и почваха следващия. Simple Smile Монтажа изглежда добре (с котви), всичко работи перфектно. Малко бяха поизцапали общите части като изнасяли старата дограма (парчета пяна и мазилка по стълбите), но това е неизбежно все пак. Съответно няколко съседа изреваха моментално, все едно е болница блока. Така или иначе всеки ден майсторите ми си почистват като си тръгват, и в този ден го направиха, просто се случи в края на деня. Та така де ... ако решите да взимате дограма Саламандър - задължително вземете оферта и от Саламандър-Койчеви. На мен спрямо СААВ разликата ми дойде около 1000 лв за едни и същи продукти и дейности (дограма, комарници, монтаж, изнасяне на старата дограма). Вярно, че СААВ имат хубав голям офис, добре се презентират, пращат едни красиви pdf-и с офертата си, сигурен съм, че и те ще монтират качествено, но парите са си пари.

# 121
Това звучи като рекламно съобщение Wink

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 15:29 от Novichka1

# 122
Малко така се получи, но наистина заслужават похвала. Пък и обикновено в интернет всички пишем само като сме недоволни, та рекох да наруша правилото Simple Smile

# 123
  • София
Много са скъпи Саламандър-Койчеви. Аз взех оферта и от тях. Затова си сложих Саламандър от Радо Стил.

# 124
Не бях чувал тази фирма, за съжаление явно злe са си оптимизирали сайта и не излиза в резултатите при търсене на Саламандър.

# 125
Еееех, прекалявате и много взе да понамирисва! Wink
Не бях чувал тази фирма, за съжаление явно злe са си оптимизирали сайта и не излиза в резултатите при търсене на Саламандър.

# 126
С кое съм прекалил? Факт е, че Радо стил не излиза в първите страници при търсене на "дограма саламандър". Веднага излизат Лукспласт, Алсистемс, Ника, някои други дори са си платили реклама - Воршилов и СААВ. Не влезеш ли в първите 2 страници на резултатите не разчитай на много клиенти от Интернет.
Ако намеквате, че правя реклама - в грешка сте, просто съм доволен клиент. В IT сферата работя, нямам нищо общо с дограмите.

# 127
  • Вече с постоянно местожителство на село...
Здравейте, започвам да проучвам пазара за дограма. Живеем в къща на 8км от Елин Пелин, сегашната не върши никаква работа. Хола ни е цял ден осветен, от сутрин до вечер пече, два прозореца на две стени, два радиатора, детската е най-добре, спалнята е с 1кв по-голяма от хола, но е с един прозорец и е с 3-4 градуса по-студено, но е само с един радиатор. Малката стая само залези вижда, но и там е хладно, кухнята е колкото детската 14кв, с един радиатор, нооо много духа от прозореца. Балконската врата и от нея духа, чуваме съседите какво си говорят в съседна къща, а сме на 2 етаж. Променяхме настройките на парното и независимо от зададената температура на водата, в стаите не стана по-топло. Та първо искам да сменим прозорците, ако няма разлика вече ще трябва и външна изолация, въпреки че стените са с доста добра мазилка, тухлите са 4-ка (каквото и да значи това Simple Smile ) около 30см е дебелината им. Покрива сменихме това лято. Препоръчайте към кои фирми да се обърна за информация и оферти.

Общи условия

Активация на акаунт