Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 8

  • 46 342
  • 789
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 1 678
В момента Алиекспрес стандарт шипинг е през PostNL. Има нещо куцо при тази сребърна гривничка
но не винаги

За да получите първоначалните статуси на Сингапурските ползвайте 4px, Янвен или Съню. 17 трак не ги дава добре статусите от Китай. При съмнения проверявайте допълнително в кайнао и при наличие на статуси в кайнао дето липсват в 17трак следете през друг сайт - примерно парцелсап или трак24.
нали в началото на кризата ги питах (отговора им е някъде в темата) още не е обработена, само е подадена електронно от страната на подателя
и стандартните неща за забавяно заради ковид кризата
а и всички сме играли в този филм, сега на 60-я ден ще изпише че е тръгнала, но след 3 дена

# 376
  • Мнения: X
DHL и ми се изписа същото, ужас 😥 С Дойче пост идват доста бързо.
При мен е различно - има няма два дена

# 377
  • Радомир
  • Мнения: 128
Здравейте
Поръчах си от ALIEXPRESS и вече два дена поръчката ми седи така а и пари от картата не ми е взето.
И сега незнам поръчано ли е или не.



# 378
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Изглежда всичко наред . Да не сте имали някакъв купон?

# 379
  • Мнения: 5 222
Да не сте имали някакъв купон?
Вижда се, че не е използван купон в поръчката.

# 380
  • Варна
  • Мнения: 1 094
Този номер: LT385540055NL никъде не мога да го проследя. Идеи?

# 381
  • BG-DE
  • Мнения: 5 056
С Parcels става

# 382
  • Радомир
  • Мнения: 128
[video
Това означава ли,че вече е близо.

# 383
  • Радомир
  • Мнения: 128
Това ми беше в съобщенията в Aliexpress
Какво означава.

# 384
  • Мнения: 2 368
Здравейте
Поръчах си от ALIEXPRESS и вече два дена поръчката ми седи така а и пари от картата не ми е взето.
И сега незнам поръчано ли е или не.
Скрит текст:



След проверката на плащането и преди да сте получили номера за проследяване има период когато продавача трябва да обработи поръчката. Според снимките поръчката ви е в този период като на продавача му остават 6 дена и нещо за да ви даде номера за проледяване и официално поръчката да получи статус изпратена.
Скрит текст:
[video
Това означава ли,че вече е близо.
Не е близо. Има повече от половината път. Сега е влязла в Холандия. Там трябва да я обработят и да даде статус, че е излязла от там. После ще се влачи до България още доста време. Минимум 2 седмици, а може и двойно.

Това ми беше в съобщенията в Aliexpress
Какво означава.
Скрит текст:
Пратката е в Холандия. Продавача или е идиот или се прави на улав. Питайте го да не е объркал адреса понеже вие не живеете в Холандия а в България.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 02:55 от netman71

# 385
  • Радомир
  • Мнения: 128
Някой да е правил поръчки от wish

# 386
  • Мнения: 124
Това как го разбирате? Да не би да е разпечатана пратката и да се е попиляла?
The shipment is handed over in bulk, final acceptance of goods to be confirmed

# 387
  • Мнения: X
Натоварен в няккаъв групаж и се очаква потвърждение за приемане при доставчика на услугата.
Пътува някъде в купчината

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 2 134
Здравейте, би ли ми помогнал някой с проследяването на една пратка от 11.11.
H001SA0008849805 според мен няма никакво движение. Объркала съм се и съм я пратила до Английски адрес на превозвач.
Според вас като не виждам движение да пиша ли на продавача и ако има някакъв проблем да пускам диспут. Имам ли това право?

# 389
  • Мнения: X
Това е доставено на преди седмица във Великобритания.

Общи условия

Активация на акаунт