МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 168
  • 775
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Моя приятелка си поръчва всеки месец, пишем си какво съм видяла и т.н. Ще мина през Сефора днес/утре и ще пусна контакт на лични. Но даже във фейсбук страницата им писаха под коментари, че доставят.

# 271
  • Мнения: 1 424
Ниа, ще ти бъда много благодарна Flowers Hibiscus

# 272
  • Мнения: 4 012
Преди 2-3 дни пращах едни документи с Еконт и видях на сайта, че имаше опция "Еконт да купи за вас".
До колкото видях се прави заявка, кой продукт, от къде да се купи от техен куриер. Също се слага линк на продукта, явно за да не става грешка. Хареса ми как е направено. Много иновативно според мен.
Погледнете на сайта и ако искате им се обадете да ги попитате за подробности.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Точно така. Доставят само с т.н. асистирано пазаруване. Подава се заявка в Еконт, плащаш и куриер пазарува вместо вас.

# 274
  • Мнения: 1 424
Лале, запозната съм с тази услуга на Еконт, но това е удобно, когато има офис в града, в който живееш. В нашия няма офис,куриери идват два пъти седмично  и трябва един път да правя заявка, че искам да ползвам услугата, след това да дойде куриер да му предплатя продукта и след това те да я вземат и да ми я изпратят. Ако в магазина тогава няма наличност на този продукт, трябва да ми върнат парите и после пак целия този процес. Ако идваха всеки ден, супер, но така много се удължават нещата. Намаленията пък абсурд да се хванат.
Със сигурност е хубава и полезна услуга, но специално в този случай ще бъде сто пъти по-лесно, ако можеше да се поръча от магазина и да ти го изпратят.

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Не може да се поръча директно от магазин. Често контактувам с тях по този въпрос.

# 276
  • Мнения: 248
На мен миналата година са ми изпращали от магазин,но може би вече я няма тази услуга.

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Само по себе си асистираното пазаруване не е сложно. Аз се дразня повече от това, че за цената на всеки артикул трябва да звъня, за да се направи точен превод, не е като да ги гледаш на каталог или в сайт. Мега досадно е, и дори и да искаш да си напълниш щедро кошницата, се ограничаваш с няколко неща. Да си вземат забележка вече.

# 278
  • Мнения: 32
Някой ползвал ли е спрей Drybar "Sparkling soda mist" за блясък за коса?
Може ли и да ми препоръчате някакъв крем за корените и горната част на косата, с който след сешоар и преса да загладя бебешките коси и да няма стърчене на коса?

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Вземете любимите си аромати и грим продукти на Estee Lauder и Tom Ford с -25% намаление!
Промоцията важи от 17 май до 21 май 2019г. или до изчерпване на наличностите.
В тази връзка от коя база за лице бяхте доволни?

# 280
  • Мнения: 3 046
Вземете любимите си аромати и грим продукти на Estee Lauder и Tom Ford с -25% намаление!
Промоцията важи от 17 май до 21 май 2019г. или до изчерпване на наличностите.
В тази връзка от коя база за лице бяхте доволни?
Дали това намаление важи в Делириум за козметиката на Том Форд?

# 281
  • София
  • Мнения: 9 467

Може ли и да ми препоръчате някакъв крем за корените и горната част на косата, с който след сешоар и преса да загладя бебешките коси и да няма стърчене на коса?
Аз бих ползвала лак за коса впръскан леко в ...бебешка четка за коса. Минаваш повърхностно, като галене отгоре и заглаждаш хвърчащите косъмчета.
Бебешки косъмчета  се оправят с ... бебешка четка за коса.Grinning

# 282
  • Мнения: 31 165
Вземете любимите си аромати и грим продукти на Estee Lauder и Tom Ford с -25% намаление!
Промоцията важи от 17 май до 21 май 2019г. или до изчерпване на наличностите.
В тази връзка от коя база за лице бяхте доволни?
Дали това намаление важи в Делириум за козметиката на Том Форд?
Не ми се вярва, но дано.

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
В кой от магазините е намалението? Simple Smile

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
В Делириум е само 20% на аромати на EL. (от ФБ страницата на EL)

Общи условия

Активация на акаунт