МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 081
  • 775
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 30 966
А, на долен клепач стои страхотно. Отторе грим с палитрата в синкаво лавандулово лилаво и другия син молив, над горните мигли.

# 226
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз го ползвам на долен клепач и във вътрешната част на окото. Като акцент на грим с палитрата Blue blood също става много добре.

# 227
  • Мнения: 98
Да, по-точно белия  Wink, измислила съм му приложение, аз толкова се и гримирам  Laughing

# 228
  • Мнения: 1 106
https://youtu.be/7HbGlZi6r8M
Тези сенки глос на Шанел заредени ли са в България?

# 229
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Мдааам, и аз след последната купена опаковка на Le Volume се чудех дали проблемът не е в мен. Не ми се рони, ама нищо не прави с миглите .... Revolution е. На свършване е и май ще се ориентирам към Диор, освен ако не препоръчате горещо друго.

# 230
  • Мнения: 1 421
Пристигам и аз да се оплача от спирала. Купих си MARC JACOBS Velvet Noir Major Volume със супер голямо желание. Е, нищо не прави на моите мигли. Ама нищо! Надявам се да е от това, че я отворих преди два дни и още не е разработена.Sweat

Може ли някой от получилите несесер от покупката на Guerlain да го снима и да го качи / може и на лични/ . Голям маниак съм на несесери Smile , а и обмислям покупката на тройката палитра Терекота

# 231
  • София
  • Мнения: 10 291
Пристигам и аз да се оплача от спирала. Купих си MARC JACOBS Velvet Noir Major Volume със супер голямо желание. Е, нищо не прави на моите мигли. Ама нищо! Надявам се да е от това, че я отворих преди два дни и още не е разработена.Sweat

Може ли някой от получилите несесер от покупката на Guerlain да го снима и да го качи / може и на лични/ . Голям маниак съм на несесери Smile , а и обмислям покупката на тройката палитра Терекота

Не искам да те разочаровам, но аз съм със същите отзиви за тази спирала.... мъчих я седмица, след което я изхвърлих, не ми хареса.

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Точно за тази спирала на MJ се двоумях снощи (след много хвалебствия на влогъри)и една на Tom Ford 🤔, добре че не завърших поръчката. В момента имам няколко отворени, но до месец най- много два трябва да съм се заредила с поне една нова, защото вече всички които имам ме дразнят неистово и ще хвърлям подред.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 610
Аз съм си наумила следващата ми спирала да е Pat McGrath. Има доста добри отзиви.

# 234
  • Мнения: X
Аз пък си купих мейбълинска спирала онзиден (COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK) и съм супер доволна. 😂

# 235
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 680
Ако имате възможност и желание пробвайте Сovergirl super sizer mascara  Flutter
Тази ли е, Foncé?

# 236
  • Canada
  • Мнения: 3 435
Лита, да, тази е. Има и версия с fibers, тя е с по драматичен ефект Relieved

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 838
И като говорим за спирали - само от 13 до 26 май, 2019 г. всички спирали от Sisley са с -30% по-добра цена. В Дъглас и Бютизон.

# 238
  • София
  • Мнения: 6 054
Аз нямам опит с техните спирали. Коя бихте препоръчали, ако се търси добро разделяне и издължаване.

# 239
  • Мнения: 3 962
В момента и Clinique High Impact е намалена в бутиците на марката от 49 на 29 лева до 24.05. ако някой обмисля да си я вземе. Аз също й се чудя. В момента използвам Benefit Roller Lash и няма махане. Мъка си е. Иначе не се размазва, извива миглите ми и ги разделя, което най ме радва и е лесна за използване. В интерес на истината се бях засилила именно за Шанел, но с последните разочарования, които споделяте, май ще пропусна.

п.с. Има ли спиралите на Том Форд в Делириум? Така и не ми остава време да мина от там и да разгледам асортимента.
п.с. 2 Относно Marc Jacobs се бях засилила да поръчвам мини от нея, понеже хем обожавам минитата, хем да пробвам нещо различно, та при задълбочено проуване се оказа че клиентите в голяма частност не са доволни от нея. Ронене, размазване, зачервяване, много негативни мнения имаше и се отказах. Затова по-добре нещо друго.

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 17:47 от Lale_Lili

Общи условия

Активация на акаунт