Как тренирам - 23

  • 30 360
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 541
Ани, страхотна форма показваш, браво Blush Heart Eyes Hug

Днес направих третата от 4 последователни тренировки, след които ме чакат три дни на шезлонга край морето с хубави книги и коктейли Grinning
Втори ден цикъл ми е днес, гледах да не ми е много тежко, затова направих гърди и ръце плюс 30 минути кардио. Утре вече ще съм в топ форма и ще е време за здрав, напоителен трен за крака Sunglasses

# 121
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Идеална си, Ани Hug
Аз като изгледах видеото на Стан и реших да пробвам тренировката му за крака. Аз съм точно от тези с мазните крака и задни части. Естествено, че от първия път не можах да направя 20х10 хакен клек, но мисля, че направих около 12 кръга. Тягата я направих. Преди това правих упражнения с различен разкрач на лег пресата с 75 кг. и естествено сега едвам сядам Mr. Green
Вчера кардио и корем, днес гърди и бицепс.
Остават ми точно 38 дни до почивката, време има, ако се мобилизирам за храната да се доведа до миналогодишната форма-
Вчера и аз реших да се пробвам препоръката на Стан, точно от видеото, което бях пуснала. Първо направих 10 серии клек по 10 повторения с лост 14кг и след това още 10 по 10 с лост 10кг. Последните 2 -3 сеии краката направо ми трепереха. Усетих напрежение в кръста и май трябваше да спра, защото определено днес не ми е много добре. След това направих само 3 серии по 15 хакен клек на машина с 30кг - ето такава е машината в залата https://www.bb-team.org/exercise/1200_haken-klek-na-mashina. И след тях 3 серии по 15 за задно бедро. Продължих с тяга 4 по 15 с 30кг и накрая на лег пресата 4 по 20 с 50кг. Признавам си ... накрая ми трепереха краката. Днес имам приятна МТ в глутеуса  Mr. Green Завърших с няколко упражнения за горна част, но днес ще правя основно гръб и трицепс  Crazy

# 122
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Weary
Идеална си, Ани Hug
Аз като изгледах видеото на Стан и реших да пробвам тренировката му за крака. Аз съм точно от тези с мазните крака и задни части. Естествено, че от първия път не можах да направя 20х10 хакен клек, но мисля, че направих около 12 кръга. Тягата я направих. Преди това правих упражнения с различен разкрач на лег пресата с 75 кг. и естествено сега едвам сядам Mr. Green
Вчера кардио и корем, днес гърди и бицепс.
Остават ми точно 38 дни до почивката, време има, ако се мобилизирам за храната да се доведа до миналогодишната форма-
Привет мацки. До сега воайорствах, но днес се включвам с питане и молба за  съвет. Първата молба е за видеото на Стан с тренировката за крака, ако може. И питане с по мазни бедра съм, като най- вече не съвършена вътрешна част. В залата ходя вече 2 год и нещо, отделно кардио- с народни танци. Смятам калории, но краците стоят мазнички Sob Weary. Как да ги тренирам, вече идея нямам

# 123
# 124
# 125
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Привет мацки. До сега воайорствах, но днес се включвам с питане и молба за  съвет. Първата молба е за видеото на Стан с тренировката за крака, ако може. И питане с по мазни бедра съм, като най- вече не съвършена вътрешна част. В залата ходя вече 2 год и нещо, отделно кардио- с народни танци. Смятам калории, но краците стоят мазнички Sob Weary. Как да ги тренирам, вече идея нямам

Привет и добре дошла  Hug Hug
За съжаление не можем да коригираме само точно определена част от тялото си  Sad Щом има омазняване, значи е необходимо да се изчисти, а това става обикновено с калориен дефицит. При мен помагат и правенето на 4-5 серии от упражненията за крака с увеличаване на повторенията. Примерно първата серия с тежест, с която правиш 15 , но са ти трудни последните 2 повторения. После намаляваш кг-те и правиш 20 повторения, при следващото намаляване 30 и така при четвъртата серия правиш до откат колкото можеш. Също така правя по 6, а понякога и 8 упражнения са крака в 1 тренировка, като ги редувам едният път за предна/задна част/ глутеус и на следващата тренировка - вътрешна и външна част.

# 126
  • Мнения: 812
При мен много помага сумо клек,мъртва тяга,напади и скачане на въже.Значително намалих обиколката на ,"джуланчета"като започнах редовно да ги включвам в тренировката си.

# 127
  • Мнения: 3 439
Сумо клек с тежести ли правиш?

# 128
  • Мнения: 812
Сумо клек с тежести ли правиш?
Да, най-добре го усещам с пудовки ,в двете ръце по 10кг.стъпила на две платформи.Пробвсла съм с щанга,но нещо не ми е удобно.
За мен сега е предизвикателство хип тръст упражнението,до момента правя глутеус мост с тежест,но реших че ми е време за хип тръст.Но след него на другия ден ме боли кръста,хем гледам да избутвам с бедрата.

# 129
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Скрит текст:
Привет мацки. До сега воайорствах, но днес се включвам с питане и молба за  съвет. Първата молба е за видеото на Стан с тренировката за крака, ако може. И питане с по мазни бедра съм, като най- вече не съвършена вътрешна част. В залата ходя вече 2 год и нещо, отделно кардио- с народни танци. Смятам калории, но краците стоят мазнички Sob Weary. Как да ги тренирам, вече идея нямам

Привет и добре дошла  Hug Hug
За съжаление не можем да коригираме само точно определена част от тялото си  Sad Щом има омазняване, значи е необходимо да се изчисти, а това става обикновено с калориен дефицит. При мен помагат и правенето на 4-5 серии от упражненията за крака с увеличаване на повторенията. Примерно първата серия с тежест, с която правиш 15 , но са ти трудни последните 2 повторения. После намаляваш кг-те и правиш 20 повторения, при следващото намаляване 30 и така при четвъртата серия правиш до откат колкото можеш. Също така правя по 6, а понякога и 8 упражнения са крака в 1 тренировка, като ги редувам едният път за предна/задна част/ глутеус и на следващата тренировка - вътрешна и външна част.
Hug  ще опитвам вариации с упражнения, дано открия правилните. Знам, че не можем там където искаме, ноо как ми се иска Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 130
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Докато не усвоим най-важното упражнение, няма да видим тяло като на Ани Blush
Вчера и днес съм дежурна по 12 часа и преди работа правя само:
20 минути горна част и 100 клека
Миналата седмица понеделник и петък правих крака "по Стан" и целия юли ще правя тази тренировка. Храната за сега ми е чудна Heart Eyes

# 131
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Тренировката днес:
9 серии/три по три/ по 10 повторения на лег преса с 75 кг. с различен разкрач на краката.
200 клека с лост 12 кг.
3х20 с 50 кг. прасец
3х10 клек с издърпване за гръб с 30 кг.
3х15 х15 кг. тяга
5х20х17 кг. задно бедро

# 132
  • Мнения: 10 010
Вчера вместо голямо тичане, тичах 4.5км и се върнах. Страшно горещо беше. И направих тренировка за крака и дупе.
Пак добре.

С килограмите става нещо страшно.  Shocked

# 133
  • Мнения: 4 739
Вчера се започнах рано,рано да си разчистя деня - 30 минути тежести и ластик пирамидални+20мин ХИИТ спининг ,вечерта плуване с ластик 6*150 загребвания ,за около 35-40мин.Храната е ок ,нормална без лишения.

# 134
  • Мнения: 1 541
Снощи се върнахме късно от тридневна забежка до Гърция и тази сутрин рано-рано бях в залата.
Карах полека обаче, защото в събота вечер нещо ми стана и припаднах насред ресторанта. Установи се твърде ниско ниво на калий, всичко друго ми е супер. Уж само под чадър стоя, ама ...
Затова днес - кротка тренировка за крака:

1. Клек в Смит машина с 40 кг - 20-15-12-10 със среден разкрач и успоредни ходила
2. Лег преса с високо поставени стъпала и пръсти, сочещи навън, 70 кг - 20-15-10
3. Напади с поставяне на предния крак върху платформа, дъмбели 2 Х 6 кг -  2 Х 20 с всеки крак
4. Мъртва тяга с 40 кг - 3 Х 12
5. Задно бедро от седеж с 25 кг - 15-12-10
6. Магарешки ритници с тежести на глезените - 4 Х 18 с всеки крак
7. Сумо клек с дъмбел 24 кг - 3 Х 12

15 минути ходене по пътека с наклон 7 градуса и скорост 5.5 км/ч.

Общи условия

Активация на акаунт