Как тренирам - 23

  • 30 258
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 713
Само да уточня, че не е моя страница, а на фитнеса, в който ходя.

Разцепих се от лежане този уикенд. Аз колкото мога да лежа, те на толкова не могат да ме осъдят Wink
Даже не уважиха каяка.

Утре обратно в залата.
Хахахаха 😂 змия много се смях и аз съм така,петък кацнах на морето и съм предимно хоризонтирана ,мнооого ми е хубавото,многооо Heart

# 181
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Благодаря! Много  идейна и добра страница! Чак съжалих, че не съм в София Disappointed

# 182
  • Мнения: 1 876
Можете ли да дадете съвети как да напредна с бягане на асфалт? Усещам се тежка и ми е трудно да бягам много дълго без почивка. Някаква прогресия има ли утвърдена, например на всеки 2 седмици да се увеличава времето или друго?

Доста време вече не съм тренирала и пак съм върнала старото тегло, а след няколко дни имам и рожден ден. Не можах да се вкарам във форма, но тази седмица пак тръгвам на фитнес. Моят по-голям проблем е с храната-ям каквото и когато си искам и вече си личи. Трябва да си разпиша някакъв режим и да си приготвям храна, за да знам какво точно имам за ядене, да са изчислени и калориите. И също не мога да си лягам навреме, то се вижда...

# 183
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 511
Аз пък не се научих да ставам навреме Simple Smile
Боли ме коляното и днес ще започна с горна част и ще завърша с 30 минути кардио.
Според ден!

# 184
  • Мнения: 4 713
Вчера правих тренировка на стрийт фитнес ,което за моите разбирания е смешно,понеже няма много натоварване ,но днес имам мт на страничният мускул на бедрата,явно ме удари някакво неспецифично натоварване,днес пак отидох и потренират 40 Мин,хем е лежерно,хем добре се раздвижих(на море съм)

# 185
  • Мнения: 10 008
Можете ли да дадете съвети как да напредна с бягане на асфалт? Усещам се тежка и ми е трудно да бягам много дълго без почивка. Някаква прогресия има ли утвърдена, например на всеки 2 седмици да се увеличава времето или друго?



Тичай 4-5 пъти седмично по 40мин, редувай с бързо ходене, но не спирай.
На какво казваш дълго без почивка?
Ела в темата за тичането. Ето ти план от Гугълчето за 20км:
https://old.bg-mamma.com/?topic=1086020.390;topicrefid=20

# 186
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 391
Успях да се завлека във вторник в залата и както бях планирала правих задно бедро и глутеус. Наплегнах на киковете с кабел уж сао с 5кг на крак, а резултатът е хубава МТ. Завъртях кръгово 5 упражнения в 4 серии. Много съм доволна. Хем се пести време, хем натоварва страхотно.
1. Смит машина дълбок клек с припрани на нивото на раменете крака - 20повторения
2. Румънска тяга с дъмбели с прави крака https://www.youtube.com/watch?v=PeKImfM4op8 - 20
3. Задно бедрено сгъване - 20
4. Тяга с приклякане https://www.youtube.com/watch?v=YDVBwTpeUcU - 20
5. Кикове с кабел по 20 с всеки крак
И така 4 пъти без почивки
Накрая 3 серии по 30 "сиси" клек със собствена тежест и 3 по 30 повдигане за прасец.

Днес гръб и трицепс + корем  Peace

# 187
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 511
Утре ще ти пробвам тренировката, Ани! Simple Smile
Днес правих едно ново за мен упражнение за гръб и много добре го "усетих" Simple Smilehttps://www.instagram.com/p/BqOFAW-lnUZ/
Правих го с 40 кг.
Новото ми лично предизвикателство е да успея да направя 3 х 10 повторения за бицепс с дъмбели по 10 кг.

# 188
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 391
Утре ще ти пробвам тренировката, Ани! Simple Smile
Днес правих едно ново за мен упражнение за гръб и много добре го "усетих" Simple Smilehttps://www.instagram.com/p/BqOFAW-lnUZ/
Правих го с 40 кг.
Новото ми лично предизвикателство е да успея да направя 3 х 10 повторения за бицепс с дъмбели по 10 кг.
Тая мацка як гръб изкара Simple Smile
Сисе, аууу 10кила пробвах се днес -направих 2 ..хиххихи Simple Smile
Днес крака - клекове, напади, тяга, глутеус мост,магарешки ритници. След три почивни много добре бях Simple Smile
Утре, ако се събудя на време ще отида да бягам на плажа и ще направя малко лицеви и коремни преси на някоя пейка Simple Smile

# 189
  • София
  • Мнения: 11 976
Тренирате ли или почивате?

Аз напоследък тренирам без тежести и се чувствам прекрасно. Виждам и промяна във визията, която ми харесва.

# 190
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 391
Тренирате ли или почивате?

Аз напоследък тренирам без тежести и се чувствам прекрасно. Виждам и промяна във визията, която ми харесва.
Тренирам от дъжд на вятър. Опитвам се три пъти седмично поне. При тези тренировки тренирам почти винаги цяло тяло, защото няма никакъв смисъл от мускулни групи, при положение, че никога не знам кога ще е следващия път. Редовно съм с мускулна треска, защото като не съм ходила няколко дни и искам повече неща да направя. Като свърши лятото ще влизам в ритъм. Като цяло все още нямам загуба на мускулна маса и дано да е така и занапред, въпреки редките тренировки. Другият месец дъщеря ми се прибира и ще съм в отпуска 3 седмици, та се надявам тогава да съм по-сериозна  Mr. Green

Змия,
браво на теб, много ти се радвам  Peace Много е хубаво, когато човек е доволен и най-вече вижда разликата.  Hug Hug

# 191
  • Мнения: 1 526
Тренирате ли или почивате?

Тренирам, почивката свърши Blush
В понеделник правих крака по новата ми програма и имам здрава мускулна треска. Вчера - кардио и корем. Днес почивам. В четвъртък правя горна част, петък - основно дупе и малко крака, събота - кардио и корем. Такава ми е програмата този месец, акцентът е върху долна част на тялото, дано най-накрая тези глутеуси разберат за какво става въпрос Joy

# 192
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 391
........ петък - основно дупе и малко крака .............. Такава ми е програмата този месец, акцентът е върху долна част на тялото, дано най-накрая тези глутеуси разберат за какво става въпрос Joy
Може ли да дадеш примери за упражнения, които ползваш основно за дупе. Hug Имам чувството, че каквото и да правя, краката ми са в пъти по-натоварени. Единствено при хип тръста усещам натоварване само в дупето.

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 2 038
И аз направих неочаквана пауза от почти 2 седмици Sad Първо получих абсцес на зъб и не можех да си намеря място от болки, послш и вирус ни тръшна заедно с малката... Та си се гледаме вкъщи. Пробвам се с йога от от време на време и някоя лицева опора, но не е като в залата. Даже като отида там не знам от къде да я почвам Simple Smile)) Поне кг са добре за момента.

# 194
  • София
  • Мнения: 11 976
Ани, карай тогава с хип тръстове в различни варианти без почивка между тях. Примерно почваш на един крак 15-20 повторения, после същия брой само пулсации горе, веднага след това задържаш 15-20 секунди неподвижно горе. После другия крак. Ще го усетиш много добре.

Общи условия

Активация на акаунт