Как тренирам - 23

  • 30 346
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 091
Здравейте момичета! Flowers Hibiscus
Следя темата ,но не пиша в нея.
Спрях тренировки преди две години.
Преди това седем години трениране усилено в къщи.
Чакам да стане хладно за да започна да тренирам.
Обаче съм честно казано объркана.
Не знам от къде да започна.
С какви упражнения.

# 286
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Aни, тук ще се съглася. Аз затова съм и дебелата в темата. Ям, за да тренирам.
От тренировки пък огладнявам. 🤣
Тялото ми си стиска мазнините и не ги пуска, гадината.

Тц, аз съм дебелата в темата  Laughing
Ох, като ви хвана и двете, не знаете какво ви чака. Дебели били, божееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Преди това седем години трениране усилено в къщи.
Припомни си какво си правила  Peace Пак ли искаш да тренираш вкъщи, с какво оборудване разполгаш??

# 287
  • Мнения: 918
Ани, то зависи и кой, какъв резултат търси Simple Smile
Аз само да спра да тренирам и става страшно. Идеалния вариант е да вървят двете ръка за ръка , нооо не е проста работа. Аз дълго време без да съгреша с режима не минава. не мога да съм месеци на режим. Алкохола ми пречи (не разбирайте, че съм алкохолик). Ама като си тренирам редовно целулита изчезва, веднага се "дърпам отвсякъде), ама от релеф отдавна съм се отказала. Голям тормоз ми е. Постигнах го за кратко и това беше. Сега поддържам някакъв баланс. Хем да си угаждам, хем да тренирам, хем да не се отпускам. Да се чувствам добре. Като усетя, че изтървам нещата и се стягам.

Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 08:13 от parusheva

# 288
  • Мнения: 1 091
Aни, тук ще се съглася. Аз затова съм и дебелата в темата. Ям, за да тренирам.
От тренировки пък огладнявам. 🤣
Тялото ми си стиска мазнините и не ги пуска, гадината.

Тц, аз съм дебелата в темата  Laughing
Ох, като ви хвана и двете, не знаете какво ви чака. Дебели били, божееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Преди това седем години трениране усилено в къщи.
Припомни си какво си правила  Peace Пак ли искаш да тренираш вкъщи, с какво оборудване разполгаш??
Определено искам да тренирам в къщи.
Оборудване нямам ,разполагам с гирички ,пудовка 5 кг. и дъмбел.
Искам да тренирам с цел здраве и поддържане на форма.
Отдавна се простих с мераците да имам плочки на корема. 😁😁😁
Проблема е че не се чувствам много енергична.
Една интензивна тренировка /такава като на Зузка/ ,би ме изтощила до припадък.
Преди тренирах само със Зузка и имах невероятни резултати.
Чудя се дали да не пробвам с тренировките на Цвета Капитанова.
И може би ще тренирам максимум до 3 пъти в седмицата ,да не кажа ,че май ще са два.
Имам си предистория и трябваше да започна с нея.
Май месец лежах в Кардиология за 5 дни.
След изписването ме подложиха на коронарография ,която излезе чиста ,както се предполагаше.
Заради болките в гърдите и лошата кардиограма и още по- лошите резултати на вело теста ме подложиха на коронарографията.
В последствие се оказа ,че съм с коронарни спазми и пия съдоразширяващи лекарства.
Знам ,че ще ми кажете да се посъветвам с Кардиолог.
Не ми е противопоказно да тренирам ,дори е препоръчително.
С разликата ,че трябва да внимавам с натоварването.
Трябват ми упражнения ,които включват възможно най-много мускули на тялото.
Като планк например.
Или лицевите опори.
Ще съм ви благодарна ,ако ми дадете предложения за такива.
Ще правя тренировки със собствено тегло и ще включа и гирички.

# 289
  • София
  • Мнения: 11 987
Във фейсбук редовно ми излиза реклама на the body boss method. Мисля, че е супер подходящо за домашни тренировки.

# 290
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Определено искам да тренирам в къщи.
Оборудване нямам ,разполагам с гирички ,пудовка 5 кг. и дъмбел.
Искам да тренирам с цел здраве и поддържане на форма.
Отдавна се простих с мераците да имам плочки на корема. 😁😁😁
Цвета Капитанова е добър вариант. Също така аз бих си взела ластици и бих правила тренировки с тях. Мисля, че ще са подходящи в твоя случай. В сайта Тренирай.ме има много варианти на тренировки с ластици, които може да са ти от полза. Може да пробваш за кардио скачане на въже, като за начало започнеш с 20 скока и ги увеличаваш постепенно.

# 291
  • София
  • Мнения: 11 987
Следващата седмица ще ходя на фитнес уикенд, ще имаме по две тренировки на ден.
Чудя се как да тренирам в дните преди това. Дали да намаля броя на тренировките през седмицата или да си останат три, но да са по-леки.

# 292
  • Мнения: X
Здравейте. От няколко години тренирам у дома и в последната година почти всеки ден ходих на спининг или карам колело. Когато имам възможност и в планината. Започнах нова работа от три седмици и тя е на бюро. Сутринта преди работа правя бякоя от тренировките на Отъм Калабрезе, но те са по 30-35-40 минути. Обаче в работата имаме фитнес, нищо особено, но достатъчно. Искам в обедната почивка да го ползвам, но не зная какво да правя в него.
 Ани, виждам че си публикувала няколко програми? Моята цел е сваляне на мазнини (с храната) и поддържане на форма.

# 293
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Духче, много се радвам, че те виждам тук Simple Smile. Ако дадеш малко повече инфо какви уреди има, защото пишеш, че е малък, мисля, че  ще можем да дадем идеи Simple Smile

# 294
  • Мнения: X
Утре ще го огледам по добре, но има лежанка, гири и скрипец.
Благодаря Ани и аз се радвам:heart:

# 295
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Утре ще го огледам по добре, но има лежанка, гири и скрипец.
Благодаря Ани и аз се радвам:heart:
Ще ти пратя Simple Smile Вземи си и някой друг ластик и си готова.
С колко време чисто за тернировка ще разполагаш??

# 296
  • Мнения: X
Ей супер си! Аз ластици имам от програмите за домашни тренировки.
Ами на теория около 40 минути, ако използвам обедната почивка. Но утре примерно смятам да ида по-рано и да тренирам преди работа, което прави около 40-50 минути време

# 297
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Ей супер си! Аз ластици имам от програмите за домашни тренировки.
Ами на теория около 40 минути, ако използвам обедната почивка. Но утре примерно смятам да ида по-рано и да тренирам преди работа, което прави около 40-50 минути време
Духче, огледай какви уреди за крака има??
Такъв ли е скрипеца??

# 298
  • Мнения: X
Днес тренирах там. Има гладиатор. И да, скрипецът е такъв, днес го ползвах. Имам една стара програма от Лазар Радков, нея правих днес.
Представи си квартален фитнес от старите едно време. С базови уреди и избор от тежести.

# 299
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Днес тренирах там. Има гладиатор. И да, скрипецът е такъв, днес го ползвах. Имам една стара програма от Лазар Радков, нея правих днес.
Представи си квартален фитнес от старите едно време. С базови уреди и избор от тежести.
Духче, цяло тяло ли правиш, или горна и долна част отделно?

Вчера правих долна част, основно глутеус. За първи път успях да направя магарешки ритници на смит машината и ги усетих наистина яко. В комбинацията с хип тръст и ритници с кабел, днес трудно се качих с токчетата по стълбите до 4-тия етаж  Joy

Общи условия

Активация на акаунт