Как тренирам - 23

  • 30 360
  • 748
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
И накрая реших да се обърна към профенионалист и треньора, с който работя, ми направи хранителен режим.
Ако ви кажа колко ям и нищо не качвам ... Направо голяма мъка.
При интерес мога да си кача храната с грамажите.
Но микронутриентите винаги ги гледам.
Ама разбира се, че ще е интересно. То храненето е по-голямата част от успеха.  Hug Peace

# 421
  • Мнения: 1 290
Flushed
И накрая реших да се обърна към профенионалист и треньора, с който работя, ми направи хранителен режим.
Ако ви кажа колко ям и нищо не качвам ... Направо голяма мъка.
При интерес мога да си кача храната с грамажите.
Но микронутриентите винаги ги гледам.
Ама разбира се, че ще е интересно. То храненето е по-голямата част от успеха.  Hug Peace

Ще казвам сумарно, че да не стават фермани..
Тренировъчен ден
200 гр. ориз/сурев е 200 грама/ с толкова готвя манджа за цялото семейсво по принцип
200 гр. месо
200 гр. зеленчуци
20 мл. зехтин
80 гр. овесени ядки /тук добавям малко кисело мляко/
150гр. плод /обикновено повече, че тея 150 гр. за никъде не са/
30 гр. бразилски орех
2 яйца
80гр. бадеми
50 гр. шунка и 5 диска rise up
след тренировка палачинка 50гр. овесени ядки 20 гр. сафиди 1яйце+белтък и малко прясно мляко
Нетренировъчен ден:
300 гр. картофи
80г. киноа или кафяв ориз
200 гр. месо
200 гр. зеленчуци
20 мл. зехтин
130 гр. кус кус
40 гр. сирене
2 яйца
50гр. бадеми+50гр. извара
50 гр. шунка и 5 диска rise up

Според моя треньор и 100 кг. жена би качила от това. Аз аз понеже си хапвам, някой път си завишавам грамажа с малко...Pensive

# 422
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Добре е храната. Само тоя ориз ми се вижда много. Сама казваш, че правиш за цялото семейство това количество, а ти го изяждаш за един ден и то през ден. Като гледам отиват над 2500 калории и наистина е логично да качваш, но явно метаболизма ти работи добре, за което само можеш да се радваш. Храната е хубава и чиста, така че наслаждавай й се. Белтъчините ми се виждат малко от месото, но биват. Ако ги вдигнеш и намалиш малко ядките, може с мускулите по-добре да ти се случат нещата Simple Smile
Продължавай все така, все пак само от 6 месеца тренираш, така че ще видиш, че всичко ще ти се получи Simple Smile

# 423
  • Мнения: 1 290
Ядките са в такова количество, защото количеството въглехидрат е много и обемисто. И чисто физически не мога да натъпча повече и добавихме мазнини. И пак не качвам. Треньора и той е в чуденка как "хабя" храната.

# 424
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Ядките са в такова количество, защото количеството въглехидрат е много и обемисто. И чисто физически не мога да натъпча повече и добавихме мазнини. И пак не качвам. Треньора и той е в чуденка как "хабя" храната.
А каква беше причината да стигнеш до 62кг и да искаш да сваляш??
Казано честно чак да я хабиш не ми се струва, въпреки че не е обичайното количество за жена. Забелязвам, че когато се яде хубава и чиста храна без боклуци наистина теглото остава стабилно и се преработва по-лесно от организма.

Вчера се бях засила да правя хип тръст, обаче започнах с различни серии напади и така и не стигнах до него. Но не съм се отказала де. Mr. Green Днес ми ден за бицепс и рамо + корем и после два дни ще си почина. Колкото по-студено става ми е все по-трудно да се наритвам да отида до залата  Tired

# 425
  • Мнения: 1 290
Ani_d аз винаги съм била слаба и умерено спортуваща. Обаче след втората бременност просто положението беше ужасно. Имах целулит и по предната част на берата, корема ми стърчеше. А бе грозна картинка. От 57 килограма станах 80 и косур и през двете бременности. Те пък почти една след друга. Тялото ми претърпя пълна разруха.
И пробвах да се постагна в домашни условия, но не стана. Пробвах само с диети, ефеска беше малък и временен.
Тези пусти 5 кила отгоре ме побъркваха.
Човек като е свикнал да изглежда по определн начин и трудно приема такива промени.


Аз исках да ви питам, случва ли ви се хората да ви се подиграват, къде пряко къде с ирония и сарказъм, за начина по който живеете?
Аз напоследък съм обект на непрестанни задявки и коментари по тая тема и много трудно се въздържам да не кажа на някои хора нещата право куме в очи. Щото обикновено са хора, с които се виждам ежедневно и не е готино да се караме. Ама такова вмешателвство ми идва в повече..

# 426
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Тези пусти 5 кила отгоре ме побъркваха.
Човек като е свикнал да изглежда по определн начин и трудно приема такива промени.


Аз исках да ви питам, случва ли ви се хората да ви се подиграват, къде пряко къде с ирония и сарказъм, за начина по който живеете?
Аз напоследък съм обект на непрестанни задявки и коментари по тая тема и много трудно се въздържам да не кажа на някои хора нещата право куме в очи. Щото обикновено са хора, с които се виждам ежедневно и не е готино да се караме. Ама такова вмешателвство ми идва в повече..

Ама само да знаеш колко добре те разбирам. Много се радвам, че си намерила твоя си начин.

Оооо, и още как, писала съм доста по темата само, че в Тренировъчните дневници. Накрая реших, че всеки си отговаря за неговото си тяло и няма смисъл да влизам в полемики с хора, които са си навили нещо на пръста и хич не искат да чуят /включително една от най-добрите ми приятелки/ От дурга страна пък и доста хора съм запалила по моя начин на хранене за сега. За тренирането все още никой не ми се е вързал на ъкъла  Joy

# 427
  • Мнения: 1 290
А ще споделиш ли ти какво ядеш?

# 428
  • София
  • Мнения: 11 987
Аз исках да ви питам, случва ли ви се хората да ви се подиграват, къде пряко къде с ирония и сарказъм, за начина по който живеете?

Някой ти се подиграва, защото тренираш ли?

# 429
  • Мнения: 1 290
Аз исках да ви питам, случва ли ви се хората да ви се подиграват, къде пряко къде с ирония и сарказъм, за начина по който живеете?

Някой ти се подиграва, защото тренираш ли?

И как се храня...

# 430
  • София
  • Мнения: 11 987
Сега остава да кажеш, че тези подигравки идват от тлъстички хора.

Пускам си покрай ушите разни реплики и не ми пука кой какво мисли.

# 431
  • Мнения: 383
Включвам се и аз в темичката Simple Smile
Тренировките във фитнеса са може би едно от най-хубавите неща, които правя за себе си. Там дори и да не ми е ден, наистина се чувствам пълноценна и на място.
А относно подигравки на хората, винаги ще се намери някой такъв индивид Simple Smile, злобни хора винаги ще има. Важното е ти как се чувстваш и какво смяташ за добре.

# 432
  • Мнения: 1 290
Змия то рядко може да видиш стегната жена. Не искам да обобщавам, но положението е плачевно. Така че то няма кой друг да се подиграва. Дори и част от барбитата с джуки и цици, не са особенно стегнати.

Shay, да си злобен е едно, ама да звънкаш без да те натискат, не знам дали е от злоба... Предполагам, че има завист. А и доста жени живеят с мотото "според мъжа ми съм супер" и се кротват с него. Ама кой нормален мъж ще каже на жена си в очите "роди ми 1/2/3 деца и виж къв слон стана"? А съм присъствала на мъжки разговори от тоя тип.

А бе, кво да ви кажа, аз съм човек на честта. Като видя нещо хубаво си признавам. Има мацки във фитнеса дето ми пълнят душата. Как да кажеш на хубавото лошо? Напротив, кефя им се и ме мотивират..
Ама явно спортсменския дух го има само при спортуващите. За останалите гроздето е кисело.

# 433
  • Мнения: 1 541
Аз исках да ви питам, случва ли ви се хората да ви се подиграват, къде пряко къде с ирония и сарказъм, за начина по който живеете?

О, случва ми се ... от млади години още, при това от най-близките. Убеждаваха ме, че каквото и да правя, от гена си не мога да избягам и ще си бъда дебеличка като всички в нашия род. Та нямало смисъл "да се мъча". Сега пеят друга песен, ама рефренът пак е как се лишавам и колко е кофти това... Пък хич не е кофти да ядеш каквото ти падне и от години да се опитваш да спортуваш и да си оставаш с опитите, но за сметка на това да вадиш от ръкава какви ли не извинения от типа на "лоши хормони", "бавен метаболизъм" и др. То не че има метаболизъм, достатъчно бърз да преработва всичките боклуци, които слагат в телата си.

Задявки чувам даже в залата от типа на - всеки ден ли идвам, ама 5 пъти в седмицата не е ли прекалено... Кога обръщам внимание на близките и др. Уж загрижено, де Grinning
От приятели - ама що така правя, хич ли няма да се поотпусна малко (в превод - да се натъпча здраво), то сега сме излезли, или пък сега е празник, или... причини бол. При това аз дори не съм толкова стриктна! Представям си ако бях...

# 434
  • Мнения: 10 010
Punk_girl, кучетата лаят, керванът си върви. Недей да си мълчиш, тово огорчава излишно.
Вчера на работа пак един започна да ми се оплаква колко неатрактивни са мускулестите жени. Питах го дали си мисли, че примарната функция на жената да е за украса, и да изпълнява чужди критерии за естетика. Той хлъцна.
А дори не е див балканец.
Интересна дискусия се получи обаче.

Животът е твърде къс, а от друга страна твърде дълъг, за да го прекарам в разплута фигура.
Аз искам да съм щастлива. Здрав дух- здраво тяло.

Него го е срам от шкембето му, затова се опитва да ме притесни. 🤣 И май ме сваля. Пита ме какви мъже харесвам. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Мъжете се срамуват от себе си, затова плюят. Мързи ги.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 12:26 от Deziderata

Общи условия

Активация на акаунт