Как тренирам - 23

  • 30 344
  • 748
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 290
Punk_girl, кучетата лаят, керванът си върви. Недей да си мълчиш, тово огорчава излишно.
Вчера на работа пак един започна да ми се оплаква колко неатрактивни са мускулестите жени. Питах го дали си мисли, че примарната функция на жената да е за украса, и да изпълнява чужди критерии за естетика. Той хлъцна.
Интересна дискусия се получи обаче.

Животът е твърде къс, а от друга страна твърде дълъг, за да го прекарам в разплута фигура.
Аз искам да съм щастлива. Здрав дух- здраво тяло.

Него го е срам от шкембето му, затова се опитва да ме притесни. 🤣 И май ме сваля. Пита ме какви мъже харесвам. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Може би и проблема е в мен до някъде, понеже при такъв коментар, аз бих го питала, дали мъжете с шкембета са атртактивни, че да коментира на жените мускулите. Което си агресира.
Другото е, че може би при теб се вижда мускулатурата, но мен като ме погледне човек с дрехи, си мисли, че вятър да духне ще ме бутне. Откровенно изглеждам кльощава.
Мога да привожа снимков материал...Satisfied

А точно това не мога да им го обясня на хората. Щастието не е да не наплюскаш. Може да си щастлив и с храната която приемаш, но ти служи добре на организма.
Както и не могаг да сванат това, че за да ти е приятно нещо, не значи, че ти е лесно да го правиш.

# 436
  • София
  • Мнения: 11 987
Снимков материал винаги приемаме Wink

Аз не мисля, че това са подигравки.
По-скоро е защитна реакция, породена от вроден или придобит комплекс.

# 437
  • Мнения: 918
Аз съм от тези, които не им личи, че тренират толкова, защото съм непостоянна в храненето или във фитнеса. На мога да съм стриктна дълго време. Не че се отпускам кой знае колко, ама на мен малко ми трябва да отпусна яденето или да намаля фитнеса и веднага си личи, а не дай си Боже и двете. Имам си извики, не съм дебела, имам си и мускули и си ги харесвам и на ме дразнят такива дето ми обясняват, че било грозно жена с мускули. И при мен е същата работа добре си, стига си се ограничавала, много си хубава и не знам си кво.....

# 438
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Много са репликите, които съм чувала. Една от "любимите" ми е - "ти за състезание ли се готвиш" или ... "защо си го причиняваш .... те мъжете мускули не харесват ... не е ли да им се напълнят ръцете" Хич не им обръщам внимание ... усмихвам се, казвам им, че моят харесва стегнатия ми задник и релефен гръб и всичко приключва.

Punk_GirL, на периоди съм. Като цяло никога не съм имала проблем с теглото и не ми се е налагало да се боя с кг-ми. Три раждания и нито веднъж проблем с връщането на теглото и фигурата като цялост. Просто реших, че искам да изглеждам не просто слаба, а с добре оформено тяло. Задникът ми да не виси, частта под трицепса да не се люлее и така на 40г се взех в ръце  Mr. Green
Та за храната де -
Скрит текст:
като реша, че искам да чистя ми е достатъчно две седмици да намаля въглехидратите и да увелича протеина и ми се получава веднага.
В повечето време си хапвам доволно без да прекалявам. Всичко сладко си го приготвям аз, но задължително имам всеки ден защото иначе, ще полудея. Не ползвам бяло брашно и бяла захар от 2 години. Ям предимно пилешко, риба, вратни пържоли, ребърца, сърчица, воденички, телешко. Никакъв вид колбас, шунка или луканка не съм опитвала последните 2 години, единствено правят изключение зимата луканките на татко. Ям доста яйца, извара, котидж, скир. Позволявам си маскарпоне и заквасена или животинска сметана в сладкишите. Картофи ям много рядко, освен ако не са червените. Ориз почти ежедневно. Също киноа, нахут, червена леща, червен боб. При зеленчуците и плодовете нямам ограничения. Ядки почти ежедневно, но рязко повече от 50-60г. Сушени плодове - понякога злоупотребявам. Сега съм включила на тиква и почти постоянно имам изпечена с мед, орехи, канела, рожков и фъстъчено масло. Ям доста ядкови тахани, хляб само с квас или домашно приготвен. Като цяло почти от нищо не се лишавам, като избягвам "храната в пакетчета". Почти всяка неделя ям паста - спагети, талиятели, лазаня или пица. Абе с две думи добре хапвам, но не прекалявам с количествата. Ако имаш инстаграм, ето тук качвам отвреме на време нещата, които приготвям https://www.instagram.com/p/B5PwH0LJcHd0v-ZpX5R01uHv53oClUgDkHMMe00/

Щастието не е да не наплюскаш. Може да си щастлив и с храната която приемаш, но ти служи добре на организма.
По-добре нямаше да мога да го кажа. Подкрепям те с две ръце.

# 439
# 440
  • Мнения: 1 091
Punk_GurL ,изглеждаш страхотно! 😍
Моята фигура е такава /като изключим красивите ти мускули/.
И на мен са ми казвали хиляди пъти нямало ли съм да надебелея най-накрая.
Еми няма!
Харесвам се така и е важно за мен аз да се чувствам добре!
А и моя мъж ми казва ,че обичал да яде кокали! 😁😁😁
Прекрасна си!

# 441
  • Мнения: 10 010
Чудесна си, Punk_girl! Браво! 🌺👍💪💪
He си кльощава изобщо. Екстра си.

# 442
  • Мнения: 1 290
О, благодаря!
И моят мъж си ме харесва, въпреки че и той е част от критиците. Но аз него си го хващам на къс пас, понеже искам да си свали шкембето, че не ме кефи и от там подхваща.

# 443
  • София
  • Мнения: 11 987
Пънк, прекрасна си.

Мъжете ни, щом са такива, ни харесват всякак, но със сигурност ни харесват повече, когато ние се харесваме.

ММ казваше, че не е цицоман, когато се запознахме, сега вече бил. Но аз имам щедро количество, с една ръка не межеш да се справиш.

# 444
  • Мнения: 1 290
Пънк, прекрасна си.

Мъжете ни, щом са такива, ни харесват всякак, но със сигурност ни харесват повече, когато ние се харесваме.

ММ казваше, че не е цицоман, когато се запознахме, сега вече бил. Но аз имам щедро количество, с една ръка не межеш да се справиш.

Да не се обидиш, ама тва си ми звучи като проклятие, с този размер!

# 445
  • София
  • Мнения: 11 987
Няма обида, абсолютно си права.

И за да върна разговора по същество, ще се оплача, че последните 3 дни нямам никакви сили.
Вчера дори не можах да си изпълня повторенията - правих БГ клек със 17 кг. Планирано бе 3х15, но едва успях 3х10.

Надявам се до утре да съм читава.

# 446
  • Мнения: 1 290
Като каза нямам сили...При вас случва ли се към края на цикъла, нямам никакви сили. Първите един, два дена  съм пълна със сила и след това спад. Като ми свърши нещата се нормализират.

# 447
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Като каза нямам сили...При вас случва ли се към края на цикъла, нямам никакви сили. Първите един, два дена  съм пълна със сила и след това спад. Като ми свърши нещата се нормализират.
Аз съм така, но първите два дни на цикъла. Направо ми пада силата на половина. Установих, че зареждане с въглехидрати преди тренировка в тези дни ми помага да я издържа цялата.

# 448
  • София
  • Мнения: 11 987
аз съм 2 дни преди цикъл, но досега никога това не ми е пречило.

# 449
  • Мнения: 1 539
аз съм 2 дни преди цикъл, но досега никога това не ми е пречило.

И при мен май цикълът не влияе особено.
А в дните преди цикъл ми е направо задължително да тренирам, и то възможно най-тежко и уморително - за мое и на околните благо Grinning Иначе точно в тези дни се чувствам най-уморена и тежестите изглеждат два пъти по-тежки. Но тренирам, иначе ще се пръсна - буквално и преносно.
Обикновено първия ден от цикъла почивам, понякога и втория, но по-рядко. Като ми дойде цикълът, и силата ми се връща.

Общи условия

Активация на акаунт