Как тренирам - 23

  • 30 293
  • 748
  •   1
Отговори
# 555
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Punk girl, доколкото си спомням от предни постове беше около 56кг, ако не бъркам.Сега си 57 и мислиш, че този 1кг си го качила на бедрата. Правилно ли съм разбрала?? Питам, защото понякога в нет общуването се губи нишката и стават недоразумения.
А силно се съмнявам, че това е 1кг мазнотия, както си се изразила. От менюто, което беше качила не ми се вярва да е.

# 556
  • Мнения: 1 290
Punk girl, доколкото си спомням от предни постове беше около 56кг, ако не бъркам.Сега си 57 и мислиш, че този 1кг си го качила на бедрата. Правилно ли съм разбрала?? Питам, защото понякога в нет общуването се губи нишката и стават недоразумения.
А силно се съмнявам, че това е 1кг мазнотия, както си се изразила. От менюто, което беше качила не ми се вярва да е.

Да, 56 и нещо сега са 57 кръгло. Аз напоследък си вкарвам малко повече чийт, не съм спряла да хапвам здравословно, но си угаждам по празници и поводи. Но пък за две седмици с няколко чийта отгоре... не знам.
Може би не е само мазно на бедрата, може би има мускул, който също е пораснал и за това и мазното изглежда повече, но факт, че преди месец беше доста по малко.
Не си харесвам краката и това е. Искам да са прави, не знам как да го обясня, да я няма тази извивка най-горе от вътрешна и външна страна.
Да речем, че от вътрешната страна мускулчетата градираха покрай Джеферсон клековете, които правя, но от вън и идея си нямам. Все си мислех, че като спортуваш дори и мазнината би следвало да се качва навсякъде...

# 557
  • София
  • Мнения: 433
Аз нямам проблеми със студа. То ми е първа зима, през която транирам, но да чукна на дърво, за сега без болести.

Надявам се утре нещата да са се нормализирали, че краката са по-тежки за трениране. И напоследак ме болят колената. Че за капак ни се скапа пералнята и с мъжа ми мъкнахме нова по стълбите. Изпоконтузихме се...уж не са тежки, ама мамата си джазат!

Супер. Ще видиш, че колкото повече тренираш в студа, толкова по-малко ще боледуваш. Колената (и ставите) и мен ме боляха някога, наместих ги с йога. Ако сега ме заболят, ползвам крем от арника, моментално успокоява болката. Струва 2-3 лв.в коя и да е аптека.

# 558
  • Мнения: 1 290
О, вкъщи имаме две опаковки! За децата това е "вълшебното" кремче. И ранички и охлузвания мажем с него. А свекърва ми го ползва за всичко... Може би е време и аз да го пробвам! Satisfied

# 559
  • Мнения: 22 782
И моите крака не са били никога фини и прави, а са мускулести и с извивки, което и на мен не се харесва.
Но по-добре мускули, отколкото мазнини...Не мисля, че някога ще имам крака като на модел, защото физиологично са ми едри..не знам..
Днес съм с голяма МТ...Едва кретам, явно вчера  добре съм се погрижила с тренировката.Днес не знам как ще започна, още правя организации у дома и събирам сили:)

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 15:14 от ДХ3

# 560
  • Мнения: 1 290
Дайте снимков материал. То така на въображение, човек може всичко да си помисли...Smile

# 561
  • Мнения: 22 782
едит)

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 21:52 от ДХ3

# 562
  • Мнения: 10 008
Едит...............

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 21:02 от Deziderata

# 563
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Не мога да ви разбера, аз за тия извивки тренирам като луда. Докато изкарах вътрешния мускул, колко блъскане е било само аз си знам. Според мен, нещо не виждате нещата както трябва.

Punk_GirL, на снимката която си пуснала краката ти са слаби, за мен искат релеф и оформяне, а не чистене.
Я пуснете снимки какви крака харесвате и искате да имате
На мен например тези ми харесват много

Пускам снимка на телосложение, което е близко до моето, защото си давам сметка, че няма как да изглеждам като някоя мацка, която е висока 170 и има съвсем различни пропорции.

# 564
  • Мнения: 22 782
И на мен последната мадама ми харесва много!!! Но има фини крака, каквито аз никога не съм имала, дори тежаща 49кг.

# 565
  • Мнения: 1 290
ДХЗ, Deziderata вие сте друга категория... но мисля, че изглеждате супер.
Deziderata имаш страхотна ръка и рамо...евала! Не че крачето е за изхвърляне Wink, просто първото което грабва окото ми е това!

Като ви гледам вие сте точно от тази структура мадами, дето много им завиждам....Миньончета, бързо дигат работни килограми, бързо качват маса! Има една, две такива мацки във фитнеса, където ходя, много радват.

Ани дай реална снимка, така не се брои! Иначе мацката е много яка и аз бих се радвала на такова краче и на цяло тяло!
Иначе да слаби са ми краката, но в най-горната част си имам мазничко. Това се вижда в амфас. В лек профил ми изглеждат много добре... Но аз съм говедо и се гледам от най-кофти ътъла, докато повечето мадами се снимат в най-хубавата си светлина и то нормално да не се харесам.

# 566
  • София
  • Мнения: 433
Страхотни сте. Аз не мечтая чак за такива извивки, но виж ако има начин да оформя колената, ще е супер (макар че на моята възраст го виждам като по-скоро пожелателно Simple Smile).

# 567
  • София
  • Мнения: 11 977
Аз нямам какво да покажа. Усещам се по-прибрана, но килограмите са нагоре  Sad

# 568
  • Мнения: 10 008
Аз искам да имам моите си крака, но поизчистени, и поприбрана вътрешна част. Което съм убедена, че ще стане още тази зима.

Много ми е приятно да тренирам, вярвам си на програмата и на треньорите, и ще видим как ще изглеждат нещата през март (примерно).

Ето ме по пъп лятото, но съм си все същата. По бельо няма да се пускам, по бански може.
Ще изтрия всичко след малко.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 21:02 от Deziderata

# 569
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Ей, Дези, изтървах те Simple Smile много бързо ги махна
Punk girl, какво означава реални?? Аз съм писала, че пускам снимка на това, което харесвам, а не това, което съм... Стремя се към него, но и си давам сметка, че много трудно ще го осъществя. Така, че за мен си е съвсем реално Simple Smile

ДХ3, изглеждаш супер

Общи условия

Активация на акаунт