Как тренирам - 23

  • 30 286
  • 748
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 433
Ани, на Памела упражненията ако ги пробваш без почивки са си интензивни. Преди да започна с фитнеса правех И от нейните домашни по група в комбо с още някакви, че да чукна поне час интензивна трен.
Специално трен. за корем и дупе са супер, да не казвам, че оставам в доста по-силна МТ от колкото след тренировка във фитнеса(специлано за тези зони).
Но факт е, че не можеш всичко да тренираш вкъщи, за мен това е back-up вариант, за ситуации като тази в момента.

# 586
  • Мнения: 10 008

А аз точно за това говорех в предишен пост. Тази мацка позира....това не е естественото и излъчване. И естествено позирайки са я снимали от възможно най-добрия ъгъл. Може би, ако я видим на живо с неизпъчен гръб и изкривен кръст, няма да е толкова впечатлителна.Smile /малко и аз да хайтвам/

Напротив. Всичко се вижда още по добре в движение.
Вчера се видях в огледалото докато сменях диска. Е как да го снимам това! А и няма нужда. Все пак реалния живот е важния. Не Инстаграм.
Защо да се доказваш? На кого? И какво?

Има огромна разлика да го правиш за себе си, или за валидейшън.

# 587
  • Мнения: 1 290
Ани според мен тази мацка е с не повече от 10-12% подкожна мазнина, даже и това ми се вижда много. А здравословния процент за женския организъм е около 15, така че според мен нещата там са на ръба. Според мен може да си го позволиш, ако тренировките и храненето са единствените неща, които правиш. Поне при мен, леко отклонение в режима/т.е. пропускане на хранене/ и съм надолу с кантара. Иначе и на мен ми харесва как изглежда, но не мисля, че аз мога да си позволя да изглеждам така.
Да си призная честно, на мен тази Памела, ама хич не ми харесва. Слаба е, но аз лично мускули не виждам....по скоро ми отива в категорията skinny-fat.

Deziderata според мен просто, част от жените го правят за валидейшън. И аз мисля, че в движение му е майката, не в позиране.

# 588
  • Мнения: 2 433
йее.. как skinny fat.. няма база за стравнение.. Отвори и някое упражнение, да видиш докато тренира група как изглежда. Малко като с киселото грозде ми идват тия коментари, а не обичам такива неща.
"Аз няма как да изглеждам така, ама тя е скини фет", ай ся..

# 589
  • Мнения: 1 290
йее.. как skinny fat.. няма база за стравнение.. Отвори и някое упражнение, да видиш докато тренира група как изглежда. Малко като с киселото грозде ми идват тия коментари, а не обичам такива неща.
"Аз няма как да изглеждам така, ама тя е скини фет", ай ся..

Без да подхващам спор, ще кажа, че като бях на 20 изглеждах точно така/даже нескромно, малко по добре/. Но за мен това, не е визия която целя. Има различни хора и вкусове.
Имам снимка по назад в темата. Ако мислиш, че ми е проблем от това, което съм в момента, да заприличам на нея, нямаш реална представа как се правят мускули при много бърз метаболизъм...

# 590
  • Мнения: 2 433
Е не бе, номер 1 си, дерзай.

# 591
  • Мнения: 1 290
Е не бе, номер 1 си, дерзай.


Най накрая да ми го признаят!! Satisfied

# 592
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 409
Ани според мен тази мацка е с не повече от 10-12% подкожна мазнина, даже и това ми се вижда много. А здравословния процент за женския организъм е около 15, така че според мен нещата там са на ръба.
Говоря за тази мадама, да не се окаже накрая, че имаме предвид различни неща https://www.instagram.com/p/B5LjmfjlbW_/
Гледайки примерни проценти тук не мисля, че са 10-12% нейните мазнини. За мен са към 16-18%, нещо между втората и третата снимка.

10-12% е вероятно това

Пуснах снимки, защото явно имаме различни представи за проценти или подкожни мазнини.

Ани, ако не е нахално би ли пуснала тази снимка на лични. Аз искам до лятото да го изчистя, ама май няма да ми се получи.
Пускам ги за малко и следобяд ще ги махна, затова моля да не ме цитирате
Хибискус, права си, че за определени ситуации са ок тези тренировки. Не ме разбирайте грешно, аз също правя такива, но рядко, когато нямам друга опция. Натоварват ми добре, но така както другите с тежестите. Това имах предвид  Peace

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 00:31 от ani_d

# 593
  • Мнения: 1 290
Ани много добре изглеждаш. /пак да си кажа/
Не ме разбирай грешно, точно тази мацка изглежда супер. Бих се радвала да съм като нея.
Изказах моя гледна точка, защо това е доста трудно и може би не до там здравословно.
Относно снимките и процента подкожни мазнини. Аз на тези от нета им нямам много вяра. Аз бях с 15% на 54 кила.  Сега може би отивам към 17-18, но ако се съпоставя със снимките нищо общо и в двата случая.
Има значение колко мускули имаш под мазнините. Т.е. това какво изпъква, не зависи толкова от %, колкото от това, какво имаш, че да изпъкне. Не знам разбра ли какво се опитвам да обясня.Sweat

# 594
  • Мнения: 5 051
Здравословното и нездравословното се доказват според мен с изследвания и общи състояния тип кожа, коса, цикъл, нокти... Алекша Кларк и аз я следя, и то от години и преди време не изглеждаше чак толкова изчистена. Интересни са ѝ тренировките, иначе и на мен ми е твърде изчистена. По информация на гугъл е 52 кг. на 167 см. Яде между 1500 и 1800 ккал на ден, като избягва червени меса и избира чисти такива, които комбинира със зеленчуци.

Аз съм фен на Шонтел в долна част
https://www.instagram.com/p/B3njgVHBQ8B/
и Лиса в горна
https://www.instagram.com/p/B5dBjunBieX/
https://www.instagram.com/p/B5zlReWB6HR/

Какво ще се получи, ако изчистя, нямам представа.

Ани, страхотна си!

# 595
  • Мнения: 22 777
Ани, старахотна, моя идеал за тяло!!!

# 596
  • Мнения: 1 875
Ани, аз за други снимки имах впредвид на целулита в частност исках да видя прогреса ти за тези две години. Иначе еха.. за резултата, който си постигнала. И аз искам такива мускули на гърба Stuck Out Tongue Winking Eye

# 597
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 409
Ани, аз за други снимки имах впредвид на целулита в частност исках да видя прогреса ти за тези две години. Иначе еха.. за резултата, който си постигнала. И аз искам такива мускули на гърба Stuck Out Tongue Winking Eye
Нона, нямам толкова отблизо. На снимката от 2017г със сигурност го има, но не се вижда.

Благодаря, момичета, много сте мили  Hug За себе си за момента съм достигнала почти това, което искам, въпреки че има моменти в които малко залитам към още и още, но бързо се отрезвявам. Ако успея и целулита да преборя до другото лято, ще ми е изпълнена мечтата. При мен обаче той не се повливява от нищо друго освен от хранене. Обаче съм такъв чревоугодник, че искам да намеря друг начин.  Mr. Green

blackisback, ооо, Лиса е прекрасна. Благодаря, че сподели Шонтел, тя също е много по мой вкус. Много се мотивирам от такива мцаки. Аму пускайте и 42+, че те ми действат още по-мотивиращо  Peace

# 598
  • София
  • Мнения: 11 977
Аз пък предпочитам 45+, ама надали.

Ани, няма да се повтарям, че те харесвам.
И Сиска харесвам.

# 599
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 409
Аз пък предпочитам 45+, ама надали.
Изчакай още две години и ще ти пускам моите  Joy Joy Joy
И аз те харесвам много, ти знаеш де  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сиска е прекрасна, не знам къде ги видя тези едри бедра  #Crazy newsm78  Heart Eyes Heart Eyes Точно са си такива каквито трябва да бъдат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт