Как тренирам - 23

  • 30 293
  • 748
  •   3
Отговори
# 600
  • Мнения: 10 008
Е не бе, номер 1 си, дерзай.


Най накрая да ми го признаят!! Satisfied

Не бъди нийди, голяма жена си.

# 601
  • Мнения: 1 290
Скрит текст:
Не бъди нийди, голяма жена си.
[/quote]

Опитвам се! Ха ха....не бе сериозно и аз мразя хора, които много критикуват и не се виждат какви са.
Аз, обаче, си позволявам да съм критична, само ако мисля, че съм по-добра. Когато някой е постигнал повече в дадена свера, може да само съвети да ми дава! Но и тук има голям субективизъм. Както съм споменавала вече, скормността не ми е присъща! Satisfied

Ани сетих се да ти кажа, при мен Джеферън клека ми изкара точно тези мускулчета от вътрешната страна на бедрото. Пробвай го. За мен е по- лесен от нормелния клек и за това попрекалих май. Но може на теб да ти свърши работа.
WARRING! Ако решиш, внимавай с техниката, че и той си е опасен.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 14:39 от Punk_GirL

# 602
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Ани сетих се да ти кажа, при мен Джеферън клека ми изкара точно тези мускулчета от вътрешната страна на бедрото. Пробвай го. За мен е по- лесен от нормелния клек и за това попрекалих май. Но може на теб да ти свърши работа.
WARRING! Ако решиш, внимавай с техниката, че и той си е опасен.
Отдавна му се каня, задължително ще го пробвам. При мен установих, че добре се отразява патешкия клек и лег преса с много отворени и долу крака.

# 603
  • Мнения: 1 290
Какво е патешки клек?

# 604
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Какво е патешки клек?
Плие до 90 градуса

# 605
  • Мнения: 1 290
Може аз да не го правя правилно, но на мен това ми товари повече външната част.

# 606
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Може аз да не го правя правилно, но на мен това ми товари повече външната част.
На мен само вътрешната. Това е единственото упр, което усещам само и конкретно там. От клековете имам предвид

# 607
  • София
  • Мнения: 11 977
Това нещо като сумо клек ли е?

# 608
  • Мнения: 1 290
Може аз да не го правя правилно, но на мен това ми товари повече външната част.
На мен само вътрешната. Това е единственото упр, което усещам само и конкретно там. От клековете имам предвид
Може би защото с Джеферсън клека съм засилила вътрешната част и има някакъв дисбаланс. Не знам

Змия, мисля, че и сумо клека е подобен.

# 609
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Вчера правих вътрешна и външна част на краката. Основно клекове и напади. Пробвах и клека, който сподели Punk girl, много ми хареса. Също сумо клек, патешко ходене с тежест на скрипеца, кръстосани напади, български клек, адуктор и абдуктор, суинг.
Днес съм с мускулна треска Simple Smile
Утре ще правя гръб. Понеделник и вторник почивам за съжаление.

# 610
  • Мнения: 2 156
Записвам се като новобранец.
Засега правя предимно леко кардио на кростренажор и велоергометър.
Днес имам и малко мускулна треска, вчера явно съм се попрестарала.

# 611
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
Не можах да тренирам вчера и хич не съм доволна. сега ще ми се съберат 4 дни без тренировки  Whistling

Да ви попитам: Забелязвате ли като не тренирате няколко дни дали имате спад в теглото?? Говоря само за 3-4 дни не повече. Twisted Evil

# 612
  • Мнения: 1 290
Не можах да тренирам вчера и хич не съм доволна. сега ще ми се съберат 4 дни без тренировки  Whistling

Да ви попитам: Забелязвате ли като не тренирате няколко дни дали имате спад в теглото?? Говоря само за 3-4 дни не повече. Twisted Evil

Аз обикновено имам мускулна треска...Sweat Smile
Телото от една тренировка не ми се влияе. При мен по скоро яденето влияе..
От няколко дни намалих въглехидратите и съм около половин кило надолу.
Пуста храна да опустее..

# 613
  • Мнения: 22 782
Моето се качва.

# 614
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 410
На мен също от една тренировка не ми влияе. Но ако пропусна 3-4 дни винаги имам спад поне с 1кг

Общи условия

Активация на акаунт