Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 апр. 2019, 10:00 ч.

Клиники в Истанбул - тема 8

• 47 776
  • 664
  •   3
Отговори

Анкета

Желаете ли темата да се промени от "Клиники в Истанбул" на "Пациентки на клиника Мемориал в Истанбул"?

Опции:

# 660
Относно цените ... да за съжаление са високи, на хотелите също.
Ами аз не съм съгласна, че цената на самата процедура е много по-висока от тези в България. Ние ходихме през ноември 2019 в Мемориал и за процедурата плюс лекарствата дадохме 5880,00 лв. Моите опити в България не бяха в Надежда, но моя приятелка прави там около 6 опита и всеки опит излизаше по над 6000,00 лв. Оскъпяването идва от престоя, но ние плащахме по 70,00 лв. на вечер за хотел. Ами в София в хотел срещу Майчин дом например, където бяха моите опити, момичета от провинцията са плащали по 100,00 лв. на вечер. Така, че не смятам че е много по-скъпо. Придружаващите процедури и изследвания вероятно са по-скъпи от колкото в България не знам. Ние за цветна снимка през юни 2019 платихме 204,00 лв. Не съм правила в България и не знам колко е, спермограмата на мъжа ми излезе към 180,00 лв. Ами в София сме плащали също толкова. Вчера моя приятелка беше на първичен преглед в Мемориал. Там са пуснали всички изследвания, които ние пуснахме в София преди да заминем. Те са платили там 1000,00 евро. Ние дадохме за двамата за целия пакет изследвания плюс генетичните около 2000,00 лв. през юни 2019. Разликата не е съществена. Съществено обаче е отношението, което получихме в Мемориал. Аз лично нямам оплаквания, никакви.

# 661
Здравейте, искам да помоля тези от вас които са в Истанбул или тези които имат останал такъв-за 2-3 кутии Клексан 0.4 мл 4000 UI ? Пишете ми тук или по-добре на лични съобщения.

# 662
Аз в Надежда имам 4 инвитро опита с 2 ЗЕТ (2015-2018г)Един опит там ми беше около 5 хил.  и към 7,500 с ПИД . И в това не броя биопсии, снимки, хистерескопии и др изследвания - някои правих по 2 /3пъти .В Мемориал не съм правила точна сметка но сме дали между 12-14 хил. - стимулация с ПИД и ЗЕТ, също 2 пъти по 2 седмици хотел , отделно останалите пътувания по 1 ден. Също в тази цена 800 долара генетични изследвания. За Турция проблем е пътуването и отсъствието от работа. Остава си късмета къде ще се случи чудото... И колкото до отношение.. в Турция са мили и учтиви, чак специално отношение не мисля, че има. В Надежда съм попадала и на мили хора и на такива , които ми казват - не мога сега да се занимавам с вас .... Цената в Турция е същата почти, оскъпява се от хотела и пътуването.

# 663
Здравейте момичета. Дежурните аптеки в неделя, 16.02.2020, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
 https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

HÜLYA ECZANESİ
Adres: Teşvikiye MahallesiAv. Süreyya Ağaoğlu Sokak 8/C
TEL: 0-212-233 80 88

İZZETPAŞA ECZANESİ
Adres: İzzetpaşa Çiftliği MahallesiYeni Yol (G. 4) Caddesi 30 A
TEL: 0-212-471 00 85

GÜLSEREN ECZANESİ
Adres: Şişli Merkez MahallesiAbidei Hürriyet Caddesi132/A
TEL: 0-212-231 82 06

# 664
Относно цените ... да за съжаление са високи, на хотелите също.
Ами аз не съм съгласна, че цената на самата процедура е много по-висока от тези в България. Ние ходихме през ноември 2019 в Мемориал и за процедурата плюс лекарствата дадохме 5880,00 лв. Моите опити в България не бяха в Надежда, но моя приятелка прави там около 6 опита и всеки опит излизаше по над 6000,00 лв. Оскъпяването идва от престоя, но ние плащахме по 70,00 лв. на вечер за хотел. Ами в София в хотел срещу Майчин дом например, където бяха моите опити, момичета от провинцията са плащали по 100,00 лв. на вечер. Така, че не смятам че е много по-скъпо. Придружаващите процедури и изследвания вероятно са по-скъпи от колкото в България не знам. Ние за цветна снимка през юни 2019 платихме 204,00 лв. Не съм правила в България и не знам колко е, спермограмата на мъжа ми излезе към 180,00 лв. Ами в София сме плащали също толкова. Вчера моя приятелка беше на първичен преглед в Мемориал. Там са пуснали всички изследвания, които ние пуснахме в София преди да заминем. Те са платили там 1000,00 евро. Ние дадохме за двамата за целия пакет изследвания плюс генетичните около 2000,00 лв. през юни 2019. Разликата не е съществена. Съществено обаче е отношението, което получихме в Мемориал. Аз лично нямам оплаквания, никакви.
Какви изследвания си направихте ?

Общи условия

Активация на акаунт